18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:22
🔥 Bójka w szkole - teraz popularne
Po tagach nie znalazłem, więc chyba nie ma jeszcze tego na portalu.

Cytat:

Do tragicznego zdarzenia doszło przy Bazylice w Szczecinie. Podczas demontowania krzyża belka spadła na głowę bezdomnego.

Na bezdomnego mężczyznę spadła pozioma belka stojącego przed kościołem krzyża. 50-letni Waldemar C. zginął na miejscu.

- Widziałem, jak zawiesili liny do poziomej belki i próbowali ją wyciągnać z pionu - opowiada świadek zdarzenia. - Trochę krzyż rozkołysali, ale belka nie puszczała. Stał pod nią jakiś bezdomny. W pewnym momencie jednak wyskoczyła z czopowania. Spadała idealnie poziomo. Uderzyła w głowę tego bezdomnego z taką siłą, że myślałem, że wbije go w ziemię.

Inni świadkowie opowiadają, że turyści niemieccy, którzy też widzieli wypadek, próbowali uderzonemu udzielić pierwszej pomocy. Na nic to się zdało. Jak stwierdził przybyły lekarz, bezdomny zginął na miejscu.

Krzyż miał być poddany konserwacji, trzeba więc było go zdemontować. Pozioma belka wazy kilkadziesiąt kilogramów. Pracowała przy krzyżu grupa wolontariuszy.

- Do pracujących przy krzyżu wolontariuszy podszedł bezdomny mężczyzna - to wstępna wersja asp. Przemysława Kimona z komendy wojewódzkiej policji w Szczecinie. - To był znany tu bezdomny, który dostawał często jedzenie z kościoła. W tej sprawie będzie przeprowadzone postępowanie przez prokuratora i Państwową Inspekcją Pracy. Ma ustalić, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy też doszło do ewentualnego niedopełnienia obowiązków.

Stojący przed katedrą krzyż ma około 7 m wysokości.

Belka, która zabiła bezdomnego ma napis: Ratuj duszę swoją.



źródło
Zgłoś
Avatar
kulpiotr 2013-11-05, 21:22
Rozumiem, że masz zwałę z tego. Jestem więc pewien, że jesteś ateistą, bo gdybyś był wierzący to byś zrozumiał.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2013-11-05, 21:25 17
Zostanie okrzyknięty męczennikiem?

______________

Popieram Islamizacje Europy!

Zgłoś
Avatar
likidis 2013-11-05, 21:26 1
Hmmm.... czyli śmiejąc się z tego nie mogę być osobą wierzącą i rozumiejącą ? LOL
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-11-05, 21:52
no to uratowała mu dusze, zginął za grzechy budowlańców
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-11-05, 21:57 1
i teraz ludzie mają problemy bo żul sie wjebał tam gdzie nie powinien
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-11-05, 23:16 21
Zaraz na TVNie będzie debata o niebezpieczeństwie zwanym z przykościelnymi krzyżami, później z krzyżami przybitymi do ściany a na końcu z tymi na łańcuszkach. W debacie weźmie udział jakiś oszołom z PiSu, kontra komuch z SLD pedał od palikota i zapiździały stary komuch w kiecce również od palikota.

______________

Świat bez muzyki? To nie dla mnie.

"Świat jaki znamy odchodzi jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości"
Zgłoś
Avatar
mxmsas 2013-11-05, 23:42 1
Niezbadane są wyroki boskie.
Zgłoś
Avatar
rafalcio91 2013-11-06, 1:02 7
Masz tylko "3-letniego laga", ale hooy tam hahaha
gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100817/POMORZE/976475640
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-06, 2:45
Ratuj swoją duszę, bo pierdolnie cię belka w baniak.
I co? Jak na niektórych patrzę to by im się tak codziennie przydało oberwać.

______________

internetowi wojownicy napierdalają na sadolu na lewactwo zapominając, że właścicielem jest lewak, który trzepie na nich siano. tyle wygrać.
Zgłoś
Avatar
Ace7 2013-11-06, 5:34 1
Widocznie Bogu tak chciał.
Na chuj drążyć temat?

______________

Nie może być tak , że część świata chce żyć w VIII wieku i walczy z tymi co nie chcą się do nich dołączyć bronią z XXI wieku.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-06, 9:25 1
Krzyż z tytułu zamienia się w belkę, zwykły element konstrukcyjny, budowlany. Masz zadatki na redaktora jakiegoś Faktu lub co najmniej pismaka w jakimś kiepskim portalu.
Zgłoś
Avatar
beeveer 2013-11-06, 10:35 1
palikot to jednak ma łeb, taką prowokację wymyślić. swoją drogą demontaż 7 metrowego krzyża powierzony grupie wolontariuszy????? złamano przynajmniej 5 przepisów prawa, zginął człowiek, normalny zleceniodawca poszedłby siedzieć na 2 lata. no, ale dobrodziej pewnie jeszcze zostanie przeproszony przez miasto.
Zgłoś
Avatar
o................4 2013-11-06, 12:22 1
A mogli dokończyć na górze ten latawiec (bo szkielet już był) i bezpiecznie wylądować.
Zgłoś
Avatar
1r0n 2013-11-07, 1:45 1
Oszukać Przeznaczenie ver. polska.

Chwalmy Pana! Jeżeli to ma jakikolwiek sens...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów