18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
potworkowo 2012-10-12, 14:51 5
Abstrahując od wszelkich aspektów religijnych; poczucie humoru na poziomie 10-latka. Trafiłem?
Zgłoś
Avatar
urotsukidoji 2012-10-12, 14:51 1
Bóg napisał/a:

"Ja pierdolę ale wstyd" oddaję poziom tej wrzuty.


Chyba raczej twój dystans i poczucie humoru
Zgłoś
Avatar
P................3 2012-10-12, 14:52 1
fryca88 napisał/a:



Przyjmuję krytykę pod jednym warunkiem,zrób lepsze,z chęcią się pośmieję

muszę powiedzieć że jesteś bardzo kreatywny. Jak często słyszysz takie słowa?
Zgłoś
Avatar
GreenBoy 2012-10-12, 14:54
A co gdyby ta wstawka przedstawiała autentyczny bieg wydarzeń?

KATOLE by się sami ukrzyżowali <szyderczy śmiech>
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-10-12, 14:57
Gdyby podobny charakter obrazka przedstawiał Mahometa, to pewnie już by płonęły nasze ambasady u ciapatych.
Zgłoś
Avatar
P................y 2012-10-12, 14:58 6
fryca88 napisał/a:



W razie jakby co można się iść wyspowiadać i po kłopocie,religia katolicka jest super,napierdalasz żonę,gwałcisz dziecko,jebiesz psa,to nic,byle kochasz boga,byle szepniesz na ucho zboczeńcowi w konfesjonale,że żałujesz i po sprawie,masz odpuszczone,bóg ma wyjebane na twoje grzechy,byle w niego wierzysz,zjesz na kolanach z wyciągniętym jęzorem krakersa przed ołtarzem i chuj,jedziesz od nowa.Możesz jebać nawet noworodki,Jezus i tak umarł z ten grzech zatem nie ma sprawy jesteś super,bóg cię kocha



Jebany paziu, gdzie lub kto Ci to powiedział, że jak się wyspowiadasz to będziesz miał odpuszczone grzechy? Słyszałeś o czymś takim jak sąd ostateczny? Takie ćwierć inteligenci jak Ty chodzą po tym świecie, pierdolą jakieś bzdur usłyszane od innych debili i rozpowszechniają je wśród kolejnych kretynów, że jak zabiją i pójdą do księdza wyspowiadać się to będzie im odpuszczone.

No i paź zwany fryca88 opowiedział swą historię innym: calasty, Loki91, Gurgul99, HrWolf, rockface123, Martinezd, inf3kkted, urotsukidoji, GenerousVitttake, mongolski_nudysta, alczi... a oni uwierzyli (może jesteś jakim tak prorokiem?). Czyli albo muszą mieć brak mózgu lub być tak próżnymi aby łudzić się, że ziemski ksiądz odpuszcza grzechy w imieniu Boga...

Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-10-12, 14:59 7
Nie jestem katolem, ale ta wrzuta jest meeeega żałosna Zaprawdę powiadam wam..... poziom gimbazjum
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2012-10-12, 15:04
Ja pierdole, zacznijcie wierzyć w siebie a nie boga to może zacznie coś w końcu z tego wychodzić zamiast smęcić i jęczeć jak to ciężko.
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-10-12, 15:05 8
Bóg napisał/a:

"Ja pierdolę ale wstyd" oddaję poziom tej wrzuty.


Napisał to użytkownik który dał sobie nick "Bóg"

Co do samego obrazka- bez sensu. Humor na poziomie podstawówki, do tego osadzony w kontekście obrażającym uczucia religijne. Bardziej rozsądni ateiści się ze mną zgodzą, fanatyczni ateiści będą się cieszyć co przy okazji będzie świadczyć o poziomie ich inteligencji i kultury. Fanatycy chrześcijańscy będą się bulwersować i rzucać wyzwiskami, a zwykli chrześcijanie to oleją.

Jeśli o mnie chodzi to nie ma piwa. Taki wulgaryzm czy to w stronę ateistów czy chrześcijan jest żałosny.
Zgłoś
Avatar
Gawroon7 2012-10-12, 15:07
Powiem tak:
Ogolnie beka z Jezusa nieraz jest dobra, bo nie jest bardzo wulgarna, a nawet jak jest bardzo wulgarna to nieraz jest tez zajebista. A to jest po prostu słabe. Nie że ojej, Jezusa obrazaja, tylko po prostu teksty nawet nie jak z gimnazjum ale z podstawowki.

A jesli ktos sie pluje ze obrazaja jezusa, a nie ze po prostu chujowe, to niech wyp.. na pudelka, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
pierzi 2012-10-12, 15:15 1
wtf? jak to trafiło na główną?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-10-12, 15:18 2
fryca88 napisał/a:


Bóg stworzył mnie ateistą,kim ty jesteś aby podważać jego mądrość?



Nie obrażaj ateistów, ty jesteś zwykłym psycholem, zakuć cię w kaftan, blacha na czoło i do szpitala.
Zgłoś
Avatar
PiranNinja 2012-10-12, 16:10 4
Prawdziwy ateista przewija sadola dalej... W Polskim internecie mamy niestety tylko antykatoli...

Przewijam dalej -.-
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2012-10-12, 16:16
@GAWRON7

"A jesli ktos sie pluje ze obrazaja jezusa, a nie ze po prostu chujowe, to niech wyp.. na pudelka, pozdrawiam "

A to przepraszam nie wiedziałem, ze to tylko portal dla ateistów, i chyba jest też coś na ten temat w regulaminie, że nie jest mile widziane obrażanie uczuć religijnych. Ale najśmieszniejsze jest to ze ten debil który to zrobił nie miał by odwagi zrobić wstawy o jakimś proroku Islamu, bo by się osrał " może jeszcze mnie na ulicy dojedzie jakis muslim, a przecie jestem tylko twardy w nacie a w ciota w swiecie" i idąc tym tokiem rozumowania stwierdził ze pojedzie po katolach przecie oni mi nic nie zrobią. Szacunek zdobywa ten który atakuje silniejszych, agresywniejszych, a nie tych których atakują prawie wszyscy. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
wernetto 2012-10-12, 16:18 2
urotsukidoji napisał/a:


Chyba raczej twój dystans i poczucie humoru



naprawdę jeśli to dla ciebie dobry poziom poczucia humoru to żegnamy, usuń dziś swoje konto
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie