18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ksiądz, lekarz i inżynier lubili grać razem w golfa. Pewnego razu na polu golfowym zauważyli przed sobą grupę mężczyzn, którzy grali dużo wolniej niż oni. Kiedy pierwsi kończyli już dołek i chcieli przechodzić do następnego, grupka przed nimi strasznie się ociągała. W końcu nie wytrzymali i poszli do obsługi.

Ksiądz pyta: "Proszę Pana, czemu Ci faceci przed nami tak powoli grają, już dawno skończylibyśmy grę, gdyby nie oni..."

Facet z obsługi odpowiada: "Bo widzi Pan... kilka miesięcy temu mieliśmy w naszym klubie golfowym pożar. Panowie, którzy grają przed Wami to ekipa strażaków, którzy wtedy uratowali nasz klub i wszystkich ludzi, którzy akurat się w nim znajdowali. Niestety, podczas akcji stracili wzrok. W ramach podziękowania daliśmy im dożywotni, darmowy wstęp do naszego klubu."

Ksiądz na to: "Wielkie nieba! W tej sytuacji będę się modlił za nich, żeby odzyskali wzrok!"

Lekarz: "Tak, słusznie kolego, słusznie. Ja zadzwonię do znajomego okulisty, może uda się przeprowadzić jakąś operację żeby odzyskali wzrok, w końcu uratowali nasz klub..."

A Inżynier: "A nie mogliby grać w nocy?"
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-10-08, 9:06 8
Pragmatyczne podejście do życia. To lubię
Zgłoś
Avatar
Dziki_Chrzan 2010-10-08, 18:12 1
Nie wiem co znaczy pragmatyczne ale brzmi mądrze i masz piwo
Zgłoś
Avatar
RHGM 2010-10-08, 20:21
Ksiądz, lekarz i inżynier grają w golfa. Pewnego razu na polu golfowym zauważyli przed sobą grupę mężczyzn, którzy grali dużo wolniej niż oni. Kiedy pierwsi kończyli już dołek i chcieli przechodzić do następnego, grupka przed nimi strasznie się ociągała. W końcu nie wytrzymali i pociągneli po jebanych ociągaczach serię z kałacha. Po wszystkim zabawili się z jeszcze ciepłymi, świeżymi denatami. Partyjkę golfa wygrał inżynier. Partyjkę 'zabawiania' ksiądz.
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-10-08, 21:39 3
RHGM napisał/a:

Ksiądz, lekarz i inżynier grają w golfa. Pewnego razu na polu golfowym zauważyli przed sobą grupę mężczyzn, którzy grali dużo wolniej niż oni. Kiedy pierwsi kończyli już dołek i chcieli przechodzić do następnego, grupka przed nimi strasznie się ociągała. W końcu nie wytrzymali i pociągneli po jebanych ociągaczach serię z kałacha. Po wszystkim zabawili się z jeszcze ciepłymi, świeżymi denatami. Partyjkę golfa wygrał inżynier. Partyjkę 'zabawiania' ksiądz.



Przykro mi, ale podobno dzieciom z takimi wspomnieniami pomagają, więc masz jeszcze szansę na normalne życie!
Zgłoś
Avatar
RHGM 2010-10-08, 22:52
@up

Dzięki za troskę, proszę księdza.
Zgłoś
Avatar
Dziki_Chrzan 2010-10-08, 22:59
Ale dobra wrzuta
Zgłoś