18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
BezzębnyKloszard 2015-10-03, 13:39
Jared Diamond - ewolucjonista a nie żaden teolog pisał (w książce "Trzeci szympans"), że od zwierząt różnimy się również tym, że sprawy seksu są prywatną sprawą pary a nie społeczną sprawą całej grupy czy stada. Kto więc ze swego seksu robi sprawę publiczną temu możliwe, że bliżej do bydlęcia niż do człowieka.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2015-10-03, 13:47
Pozwolę sobie zacytować post z innej stronki o tej samej tematyce.

Szanowny panie Krzysztofie Charamsa, piekne to i wzruszające i jestem pewna, że na wielu wywrze wrażenie i wzbudzi emocje. Zupełnie jak w amerykańskim filmie, w którym gra się na emocjach widza. A jak sprawy mają się naprawdę? Moim skromnym zdaniem większość ludzi, w tym i Polaków nie ma nic przeciwko osobom homoseksualnym, ale nie godzi się na zmasowaną homo propagandę, jaką ma obecnie miejsce głównie w mediach. Mimo tych pięknych słów, które pan wypowiada mam wrażenie, że pan się w tę propagandę niestety świetnie wpisuje. Ludzie nie chcą propagowania homoseksualizmu, nie chcą jego lansowania i propagowania w szkołach, wśród ludzi młodych i dzieci, nie są zainteresowani orientacją seksualną pana ani innych osób homoseksualnych, które dzisiaj najchętniej przedstawiałyby się "Czesc, jestem Krzysiek i jestem gejem". Nie chcą tej swoistej mody na gejostwo, która w ostatnich latach sprawila, ze bycie gejem jest takie cool. Czy spotkał pan w swoim życiu osobę heteroseksualną, która już przy pierwszym kontakcie zaznajamia pana ze swoją orientacja seksualną? Ludzie nie chcą wyuzdania i zepsucia, jakie często towarzyszy homoseksualizmowi. Wiem, co piszę, wśród moich znajomych są również osoby homoseksualne, które nie kryją się ze swoją rozwiązłością. Ludzie nie chcą oglądać gołe tyłki homoseksualistów podczas ulicznych parad, nie chcą mężczyzn przebranych za kobiety w sposób tak wyzywający, że szokuje to i zniesmacza nawet najbardziej wyrozumiałych. I jeszcze raz powtórzę, większość ludzi hetero nie obchodzi czy jest pan gejem, czy ich sąsiadka jest lesbijka. To są sprawy intymne i raczej powinny zostać w pańskiej i innych alkowie. Ważne jest kim pan jest jako człowiek. Nikt jednak nie będzie się godził na narzucanie sobie i swoim dzieciom homoseksualnej propagandy , która obecnie jest wszędzie. A tak przy okazji, jest pan księdzem, czyn nie składał pan czasem ślubów czystości? Jak się to ma do pańskiej wypowiedzi? I jeszce jedno, słuchając pana odniosłam wrażenie, że z racji piastowanych stanowisk i bycia " w świecie" mógłby pan raczyć widzów tematami znacznie ciekawszymi i wartościowszymi od wyznania, że jest pan gejem. To pańska prywatna sprawa i powinna takowa pozostać.
Zgłoś
Avatar
Magrom 2015-10-03, 19:02 6
Ksiądz Krzysztof Charamsa wyznaje: jestem gejem.
Watykan oświadczył, że ksiądz Krzysztof Charamsa nie będzie mógł dalej pełnić funkcji w Kongregacji Nauki Wiary oraz papieskich uniwersytetach, gdzie naucza. To reakcja na słowa polskiego duchownego, który ogłosił, że jest gejem i żyje w związku.

Rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi w wydanym komunikacie podkreślił: "W związku z oświadczeniami i wywiadami udzielonymi przez ks. Krzysztofa Charamsę należy zauważyć, że - mimo szacunku, na jaki zasługują sprawy i sytuacje osobiste i refleksje nad nimi - decyzja, by dokonać tak głośniej manifestacji w przeddzień otwarcia synodu wydaje się bardzo poważna i nieodpowiedzialna, gdyż zmierza do wywarcia na zgromadzeniu synodalnym nieuzasadnionej presji medialnej".

"Oczywiście ksiądz Charamsa nie będzie mógł nadal wykonywać swoich zadań w Kongregacji Nauki Wiary i na papieskich uniwersytetach" - dodał rzecznik. "Zaś inne aspekty jego sytuacji należą do kompetencji jego ordynariusza diecezjalnego" - oświadczył ks. Lombardi.

Zaskakujące wyznanie księdza Charamsy: jestem gejem

- Nazywam się Krzysztof Charamsa. Ksiądz prałat Krzysztof Charamsa. Jestem funkcjonariuszem Kongregacji Nauki Wiary, drugim sekretarzem Międzynarodowej Komisji Teologicznej, teologiem, filozofem, bioetykiem, wykładam na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim. Jestem gejem - powiedział w wywiadzie do filmu Artykuł 18, pierwszego polskiego filmu dokumentalnego o walce o równość małżeńską.

- Jeśli w parlamencie mojej ojczyzny ktoś może sobie ubliżać homoseksualistom bezkarnie i jemu się nie wyłącza mikrofonu... Gdy ktoś może sobie objeżdżać mój kraj jak ksiądz Oko ze swoim teatrem absurdu, demagogii, ideologii i robić to bezkarnie... Gdy ktoś, kto zostaje prezydentem tego kraju, może sobie pozwalać bezkarnie na insynuacje o jakichś niewłaściwych strojach mojej grupy społecznej i następnego dnia nie przeprosić za swoje słowa... Gdy poprzedni prezydent przez pięć lat nie spotyka rodzin homoseksualnych nawet na pół godziny, by spojrzeć im w oczy, bezkarnie ignorując tych, dla których został ustanowiony, by im służyć - mówi duchowny.

- Gdy Kościół milczy, podle, ohydnie milczy, gdy Dominik z Bieżunia odbiera sobie życie, bo nie może wytrzymać homofobii, nienawiści. Gdy Kościół wtedy milczy i legalistycznie zostawia wszystko jakiejś tam prokuraturze. Gdy Kościół, który ma być autorytetem moralnym wtedy milczy, to znaczy, że dotknęliśmy przestworzy kryzysu, obłudy, fałszu, nieczułości - dodaje.

- Gdzie jest nasza Ewangelia? - pyta ksiądz.

Ksiądz Charamsa spotkał się w sobotę w Rzymie z dziennikarzami, którym wyjaśnił powody swojej decyzji o ujawnieniu tożsamości seksualnej i związku, w którym żyje z obecnym na spotkaniu mężczyzną.
Najśmieszniejsze jest to, że był/jest członkiem ,,Kongregacji Nauki Wiary" czyli... Inkwizycji
Zgłoś
Avatar
sard 2015-10-03, 19:14
I za takie wyznanie murzyński chuj mu w dupę - inaczej mówiąc dobrego!
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2015-10-03, 19:16 2
Już abstrahując od tego, że jest pedałem. Jakim prawem żyje w związku skoro obowiązuje go celibat. Myślę, że ten rewolucjonizm "Franka Kimono" jeszcze wyjdzie Kościołowi bokiem.
Zgłoś
Avatar
qulanogilewej 2015-10-03, 19:20
co to kurwa jest ja sie pytam ? na stos ->
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2015-10-03, 19:20 1
Pewnie w Małym Gościu Niedzielnym będzie jego plakat.
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2015-10-03, 19:41 9
ksiądz babiarz źle. Ksiądz pedał i tvn już ma nowego bohatera
Zgłoś
Avatar
zonk 2015-10-03, 19:58
Pytanie co gorsze. Czy to że gej, czy to że nie żyje w celibacie.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-10-03, 20:03
Złote krzyże i ofiara na zakrystii bara-bara
Zgłoś
Avatar
B................O 2015-10-03, 20:04
I jak tu wierzyć kościołowi? Skoro za murami dzieją się takie zwyrodniałe rzeczy, pedofilia, złodziejstwo ( przypominam że kościół jest nieopodatkowaną instytucją pobierającą opłaty za różne chujstwa typu ślub, pogrzeb, o pobieraniu ofiary Bóg Zapłać nie wspominając ), pedalstwo..

A to jest tylko to, co pokażą w mediach a to co się naprawdę odpierdala wśród księży to tylko ich chore mózgi wiedzą.

Niestety, takie przyszły czasy, gdzie księża są słabymi ludźmi, ulegającymi pokusom, nie potrafiących wytrwać w celibacie, gdzie na piedestał stawiają pieniądze i zaspokojenie swoich najbardziej zwyrodniałych żądz.
Nie ma księży którzy naprawdę walczyliby ze złem i grzechem, którzy byliby księżmi z powołania i skutecznie wykonujący swoją życiową misję która ma na celu rozsiewać miłosierdzie, przestrzeganie dekalogu i walkę z grzechem.

W mózgach wielu ludzi zakodowany jest schemat że wiara = kościół. Kościół = Bóg. Bez kościoła nie można nazwać się wierzącym a to jest chuja prawda.
Ja od 15 r.ż. nie byłem w żadnym kościele, no raz na pogrzebie z rodziny ale to nie było z mojej wolnej woli, pierdolę tych złodziei i zboczeńców, na mnie na pewno nie zarobią kurwa złamanego grosza nawet a jak mam patrzeć na te zapijaczone mordy gustujący w ministrantach którzy pierdolą na kazaniu " dach przecieka pinindzy niy ma i prosba do parafian gdyby pomyśleli o swojej parafii a Bóg to na pewno zauważy, aaameeen " to mnie już nigdy nie zobaczą. Ale w Boga wierzyłem, wierzę i będę wierzyć i nie muszę księdzowi udowadniać swojej wiary bo ksiadz to nie jest wyrocznia albo sąd namaszczony przez Boga tylko zwykły człowiek który umrze tak samo jak ja kiedyś.

Ja nie wiem czy to KK chyli się ku upadkowi i po prostu Watykan już sam nie ogarnia co się odpierdala w parafiach na świecie czy to jest kolejne celowe działanie jakichś ludzi którzy w ukryciu pociągają za to wszystko i ma to na celu odsunąć ludzi od Boga.
Zgłoś