18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
trippers 2012-09-03, 8:38 4
", że jutro przecież gimbaza zaczyna rok szkolnyę"

Nic mnie tak nie wnerwia, jak czytanie, że ateizm to gimbaza. Gimbaza, tak może tylko pisać tylko nastolatek z liceum, którego koledzy kochają za mocno! Co to kurna za podejście pajacu? Ateistami na świecie są statystycznie najlepiej wykształceni, naukowcy, ludzie z klasy średniej i wyższej. Statystycznie i naukowo jest to udowodnione, religijny jest przede wszystkim plebs! Są na to doskonałe badania. W tym uwielbiany przez katolików Einstein, który był ateistą w każdym calu, nawrócił się jak wielu naukowców PO śmierci... . Sam jestem ateistą od wielu lat i coraz bardziej utwierdzam się, że Boga nie ma. Do gimbazy nie należę, o moim wykształceniu i tym co w życiu już widziałem, też możesz plebsowaty chłopcze pomarzyć! Więc skończcie z tym debilnym określeniem, bo to tylko wyraz waszej niemocy intelektualnej, by zwalać wszystko z czym sobie nie radzicie na gimbazę.

Zresztą jesteś katolikiem tylko dlatego, że jako mały siurek, nikt nie zapytał cię o zdanie i pobiegł ochrzcic, a potem wychował w takiej a nie innej wierze. Urodziłbyś się kilkaset kilometrów dalej to byłbyś islamistą, prawosławnym, czy buddystą, urodziłbyś się w domu obok i mógłbyś być zamachowcem samobójcą. Religia dla takich jak ty to kwestia przypadku, my przynajmniej zadaliśmy sobie trud jej poznania i wyszło, że to jedno wielkie gówno!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-03, 9:20 1
trippers napisał/a:

Nic mnie tak nie wnerwia, jak czytanie, że ateizm to gimbaza.


Bo kurwa "dorosły" ateista nie zajmuje się spamowaniem sadistica hejtem religijnym bo jest na tyle mądry i ogarnięty że wie jak wielki procent polaków to katolicy, wie że nie ma danych które pokazują że procentowo wśród klech pedofilia jest taka sama jak w świeckim społeczeństwie a co najważniejsze i co najbardziej wskazuje na to że myśli to, to że wie iż ateizm nie polega na bluzganiu gdzie się da wierzących tylko na braku wiary.
Ba...! Co bardziej ogarnięci wiedzą że nawet należy bronić wartości religijnych jako podstaw naszego moralnego systemu...
Tylko głupi ateista zaczyna takie coś.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-09-03, 9:25
O kurwa, jaka beka

A tak serio to, jak kolega wyżej wspomniał, można by z tego ukręcić niezły biznes.

Up. Ateizm to na pewno nie gimbaza, tylko że w Polsce tak naprawdę jest garstka cicho siedzących ateistów, którzy nie zmarnowaliby nawet minuty swojego życia na obrazki tego typu.
Zgłoś
Avatar
trippers 2012-09-03, 9:56 1
Mimo, że w pewnym sensie macie rację, to mam prośbę skończcie z tą gimbazą!!! przecież świra można dostać, pod każdym tekstem, pod każdym filmikiem, czy obrazkiem, jedziecie z gimbazą, a każdy z was był kiedyś uczniem! Niekoniecznie gimnazjum, ale na boga! To nie jest napis na dropsach, żeby tego wszędzie używać!

A co do obrazku, sami musicie przyznać, abstrahując od jego wiarygodności, że wzdudza uśmiech:)!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-03, 9:57
To co oni tu robią to jest gimabaza. Bo ateista to nie ktoś kto ciągle męczy się z wierzącymi i obraża ich oraz wciska swoje teorie taka osoba to anty-teista. Proszę nie mylić pojęć i nie obrażać mnie jako członka "klubu" ateistów.
Ateista atakuje tylko wtedy kiedy sam jest atakowany. Nie ma sensu atakować wierzących. Zwłaszcza dziś, kiedy wartości z Bilbii i rzesza wiernych tym wartością stanowią jedną z nielicznych i silnych zapór przed napływem lewackiego ścierwa i ich ideami w stylu tolerancji homosiów, aborcji, eutanazji, zabierania jednemu i oddawania drugiemu i pozwolenie dwóm ludziom w glosowaniu decydować o życiu i śmierci trzeciej osoby.
Zgłoś
Avatar
chocolatepope 2012-09-03, 12:51
Żenić się nie mogą żeby przypadkiem nie zmniejszać majątku kościoła, to nic dziwnego, że poza normalnymi facetami (którzy i tak mają kochanki i dzieci) na księży idą pedały, pedofile i inne krzywe ścierwo.
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-09-03, 13:42
Marko Polak napisał/a:

Teraz powstaje pytanie: Czy kościół to największa mafia, czy tylko największa siatka pedofilska?! A może jedno i drugie?!



Jest to mafia pedofilska, która pod przykrywką tego że ludzie im ufają ruchają dzieci. A co jest najśmieszniejsze? Ta mafia utrzymuje się dzięki pieniądzom od rządu.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-03, 15:00
chocolatepope napisał/a:

Żenić się nie mogą żeby przypadkiem nie zmniejszać majątku kościoła, to nic dziwnego, że poza normalnymi facetami (którzy i tak mają kochanki i dzieci) na księży idą pedały, pedofile i inne krzywe ścierwo.


Wiesz... Ja wiem że ty nie wiesz co to znaczy, ale niektórzy wyznają jakieś większe ideały które każą im porzucić przyjemności w imię "wyższych" wartości i dogmatów. A teraz wracaj do cieszenia się że M jak Miłość w TV leci i nie wypowiadaj się więcej.
Zgłoś
Avatar
german199216 2012-09-03, 15:43
@up
to niestety prawa ze ksiezy z powolania prawie nie ma. takiegu nalezy sie szacunek, ale wiekszosc to po prostu cioty i pedaly którym w życiu nie szło to sobie poszli na księży.
Zgłoś
Avatar
fun88 2012-09-03, 16:19
Vladimir Putin napisał/a:



Jest to mafia pedofilska, która pod przykrywką tego że ludzie im ufają ruchają dzieci. A co jest najśmieszniejsze? Ta mafia utrzymuje się dzięki pieniądzom od rządu.



Obydwaj sie cieszcie ze nie szczekacie, taka impreza była.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-03, 16:33
german199216 napisał/a:

@up
to niestety prawa ze ksiezy z powolania prawie nie ma. takiegu nalezy sie szacunek, ale wiekszosc to po prostu cioty i pedaly którym w życiu nie szło to sobie poszli na księży.


A ilu księży znasz że tak śmiało twierdzisz...?
Zgłoś