18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Marko Polak 2012-09-02, 16:59 27
Teraz powstaje pytanie: Czy kościół to największa mafia, czy tylko największa siatka pedofilska?! A może jedno i drugie?!
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-09-02, 17:11 8
A kto ci powiedział, że nie można?
Właśnie że można, przecież parafie, proboszczowie (jak to się odmienia?) kryją księży, a co najwyżej grozi im przeniesienie do innej parafii.
nie pamiętam już kto to był, ale jakiś ważny amerykański proboszcz (czy ktoś tam) wyraził swoje współczucie dla księży, którzy molestowali dzieci, ponieważ uważa, że to dzieci so winne, bo uwodzą księży, a księża są ofiarami.

To co, idziecie dziś do kościółka?

mam:

Cytat:

Komentarz o. Groeschela ukazał się w poniedziałek w dwutygodniku "National Catholic Register", który także należy do EWTN, religijnego wydawcy i nadawcy ze stanu Alabama.

"Wyobraźmy sobie, że mamy mężczyznę na skraju załamania nerwowego i młodego człowieka, który za nim chodzi”, mówił w wywiadzie 79-letni zakonnik. "W wielu przypadkach to właśnie młody człowiek, mający 14, 16 czy 18 lat, jest stroną inicjującą taką relację, uwodzicielem".

Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-09-02, 19:09 23
Widzę, że postępowa młodzież nadal idzie krokiem pół-inteligentów tzw. autorytetów mas. Było peace and love, punki, technozjeby, hiphopolo jp firma, a teraz są pojazdy na księży, bo każdy to pedofil. Ja jebie, wystarczy zrobić koszulki, bluzy, gacie, kubki i tornistry pod szyldem "jebać księży i ministrantów" albo lepiej - ksiądz = pedofil i tylko kręcić biznes.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-09-02, 20:47
Chciałbym napisać że autor jest mistrzem fotoshopa, ale chyba tylko foto w szopie umie robić
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-09-02, 21:56 2
Już jutro wszyscy antyteiści wrócą do swoich gimnazjów
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2012-09-03, 0:05 2
NicuniaMJ napisał/a:

Już jutro wszyscy antyteiści wrócą do swoich gimnazjów



Na lekcje religii
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2012-09-03, 0:16
Taaa. Na pewno ksiezy to obchodzi, jak im grozi najwyzej przeniesienie do innej parafii...
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2012-09-03, 0:23 8
Nie ma to jak oczekiwać tolerancji od osób, którym nie okazuje się tolerancji. Hipokryzja pełną gębą.
Widzę, że obrażanie osób wierzących staje się modne. Szkoda, bo chamstwo jednak nie jest czymś pozytywnym.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-03, 0:36
Pan Mularz napisał/a:

Nie ma to jak oczekiwać tolerancji od osób, którym nie okazuje się tolerancji. Hipokryzja pełną gębą.
Widzę, że obrażanie osób wierzących staje się modne. Szkoda, bo chamstwo jednak nie jest czymś pozytywnym.



Niestety dla KK na całym świecie mamy wybuchające afery na tle pedofilskim. Masz przykłady(te największe bo tematu nie śledzę) USA, Irlandia, w Polsce parę sytuacji którym łeb ukręcono było. Sam Watykan przeprasza ale nic z tym nie robi. Takie sytuacje jak pedofilia powodują odpływ potencjalnych wiernych( ochszczony to już nie wierny, mowa tutaj o 16latkach mających swoje zdanie.
Zgłoś
Avatar
karo666 2012-09-03, 1:46 1
wy też czytając to słyszeliście głos lektora z filmu ?
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2012-09-03, 1:58
wudun napisał/a:



Niestety dla KK na całym świecie mamy wybuchające afery na tle pedofilskim. Masz przykłady(te największe bo tematu nie śledzę) USA, Irlandia, w Polsce parę sytuacji którym łeb ukręcono było. Sam Watykan przeprasza ale nic z tym nie robi. Takie sytuacje jak pedofilia powodują odpływ potencjalnych wiernych( ochszczony to już nie wierny, mowa tutaj o 16latkach mających swoje zdanie.



Osobiście też nie śledzę pedofilskich afer z KK w roli głównej, więc nie wiem z jaką częstotliwością się one pojawiają. Statystyk też żadnych nie widziałem na ten temat. Tak jak pewnie większość tutaj osób w tym ty.
Wyraziłem jedynie opinie na temat tego żenującego obrazka.

Ps. Pisz trochę bardziej konkretnie.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-03, 2:07 1
Pomyliłem strony... Nie, to sadistic. Wcześniej był tu tylko pojazd na kler i na religie, a teraz... Widzę teksty osób, których również temat już zwyczajnie nudzi.

Na początku rzeczywiście pomyślałem, że pomyliłem strony, ale sobie przypomniałem, że jutro przecież gimbaza zaczyna rok szkolny, więc pewnie nie miała czasu naśmiecić antyklerykalnymi i pseudoateistycznymi treściami. Szkoda, bo patrzenie na takie wypociny to prawie jak oglądanie małpy w cyrku.
Zgłoś
Avatar
gmb 2012-09-03, 2:50 1
Marko Polak napisał/a:

Teraz powstaje pytanie: Czy kościół to największa mafia, czy tylko największa siatka pedofilska?! A może jedno i drugie?!


A może stary ci wchodził do wanny?
Zgłoś
Avatar
prockenzie 2012-09-03, 3:41
ohohoho, ale się kurwa uśmiałem. nie bronię księży-pedofili, ale ten temat robi się już denerwujący.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie