18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Ksiądz w mojej taryfie
Rabanesq • 2013-06-23, 4:58
Jechał dziś ze mną ksiądz młody o wyglądzie cherubicznym...łapki wypieszczone bez odcisków...grzywka w prawo i głos delikatny...za kurs przyszło zapłacić 7,43..."niech pan policzy do ośmiu" powiedział rzucając dyche...."łaska pańska mnie onieśmiela!",pomyślałem....a na odchodne rzucił jeszcze pouczającą treśc i z lekko karcącym wzrokiem powiedział że jutro dzień swięty więc życzy mi odpoczynku a nie pracy. Chwilę po nim wsiadł chłopina o wyglądzie nieskomplikowanym,ciało mocno spracowane,twarz kwadratowa....robotnik z pewnej budowy w centrum Poznania,pracuje tam na kontrakcie za 1550 na rączke...choć w jego przypadku raczej na grabe..bo skurczybyk miał ogromne łapsko...fajny facet,pogadaliśmy o dupach i jego oplu co se kupił.....zostawił 15 zł napiwku...jutro a w sumie dziś zapierdala do roboty na 7,grzesznik jebany.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-06-23, 14:38
jaki sep jebany.
Zgłoś
Avatar
papryka244 2013-06-23, 15:06 2
Z BongMana patrze się kurwa celebrytka zrobiła. Jak Ci nie pasuje taksówka to zapierdalaj z buta albo obsranym autobusem. Kto Ci karze korzystać z usług taksówkarzy? Denerwują mnie takie ciumaki , teraz dla złotówy obrabia dupę , a a jak się napierdoli to będzie pierwszy dzwonił żeby wrócić z imprezy.
Zgłoś
Avatar
Hooch 2013-06-23, 15:15
Ja pierdole.
U mnie to bieże 5zł za wejście i mnie policzył łącznie 79zł za UWAGA... 10km.
Z centrum Bytomia (z pod Agory) do Rudy Śląskiej Kochłowice.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-23, 15:24
kiedyś pracowałem w knajpie, a że dobrze zarabiałem to do domu zawsze wracałem złotówą. zawsze spod drzwi lokalu, zawsze tą samą trasą, zawsze pod samą klatkę, zawsze tą samą korporacją. niech mi teraz ktoś wytłumaczy jakim cudem płaciłem za taki kurs od 9 do 12 złotych? o zachowaniu na drodze nie wspomnę. do wpierdalania się wszędzie na siłę to bez wyjątku każdy pierwszy. parkowanie czy zatrzymywanie się w chujowych miejscach utrudniając przejazd bo on akurat wysadza/czeka na klienta. do tego niby zawodowi kierowcy, a jeżdżą tak, że kurwa strach. miałem w życiu jedną jedyną kolizję i to ze złotówą właśnie, który wpierdolił się we mnie cofając, bo nie popatrzył w lusterko! do tego próbował mi wmawiać, że to moja wina i pała zmiękła, gdy przedstawiłem mu mojego prawnika, który właśnie był dosłownie obok i widząc, że koleś wali w chuja, zwyczajnie wezwał policję.
Zgłoś
Avatar
rune323 2013-06-23, 19:00
W każdym zawodzie znajdą się kombinatorzy. Dość często zdarza mi się jeździć taksówkami, tylko, że zawsze biorę taxi z korporacji, a nie z łapanki, jakiegoś prywaciarza. Żaden taksiarz, co jeździ w korporacji nigdy nie próbował mnie orżnąć w przeciwieństwie do prywaciarza.
Przykład? Kiedyś wróciłem od znajomych, było dość późno, na autobus nie bardzo miałem co liczyć, więc zostaje taxi. Pod dworcem jak zwykle stoją taksówki, podbijam do gościa i pytam ile za kurs, a ten do mnie- pan wsiada zobaczymy ile nabije. Taaa z pewnością, oznajmiam taksiarzowi, że ma obowiązek poinformować mnie o orientacyjnej cenie za kurs, a ten cwaniaczek wypalił mi 40 pln. Wyśmiałem gościa, zadzwoniłem po taxi z korporacji i zapłaciłem za kurs 19 pln.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-06-23, 19:34 1
Ilu kurwa obrońców złotów sie znalazło jebane komuchy tylko jeżdżą na taxach albo jakies inne łapiduchy. Bonggnój jaki jest taki jest ale ma racje i nie pierdolcie, że nie. W 3mieście ruchają jak leci skurwiałe komuchy, a że wasi starzy, wujkowie, chujowie, stryjowie i inne łachudry pracują i mówią "Paczaj wnuczuś, synuś, chujus itd jak to można zarobić na łatwowiernosci ludzkiej" Z takimi to gorzej niz z lewakami trza postepowac. Jeden piec hajcowac z "sokami" tyle kurwa ode mnie. a na euro to kurwa bylo widać jak oszukują skurwiele, 20 euro km kurwa... no pozdro potańcz. Gdybym nie widział na ich pierdolonych taksóweczkach ze zwanzig ojro kilometer to bym nie uwierzył, ależ owszem to NIE byli prywaciarze tylko... wielki chuj im w papy, nie zeby kazdy oszukiwal ale 80% z nich.
Zgłoś
Avatar
D................w 2013-06-23, 19:40
BongMan napisał/a:

Za wałki na kilometrach powinien ci zapakować rozgrzeszacz w gardło aż po same kule, złotówo.

Taksiarze, kanary i straż miejska - więcej chujów niż w japońskiej fabryce dildo.



Zanim zaczniesz pedałować pod piwka z ripostą zastanów się drogi sucharku ile tych złotówek zna słowo "cherubiczny" bo przyznam szczerze że mi nawet wujo google nie pomógł zrozumieć sensu tego wyrażenia.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2013-06-23, 19:52
@Don_Czesław
Nazywaj BongMana sucharem, ale to 50% twoich tematów to suchary A co do słowa "cherubiczny" i tego, że nie znasz jego znaczenia to gratuluję.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-23, 20:05
Don_Czesław napisał/a:



Zanim zaczniesz pedałować pod piwka z ripostą zastanów się drogi sucharku ile tych złotówek zna słowo "cherubiczny" bo przyznam szczerze że mi nawet wujo google nie pomógł zrozumieć sensu tego wyrażenia.



Zapewne chodziło mu o to że był gruby.
Cherubin to taki anioł grubasek o kręconych blond włosach.
Więc pewnie "cherubiczny" znaczy zaokrąglony.

xiontZ napisał/a:

@Don_Czesław
Nazywaj BongMana sucharem, ale to 50% twoich tematów to suchary A co do słowa "cherubiczny" i tego, że nie znasz jego znaczenia to gratuluję.



To wpisz w google słowo "cherubiczny" i zobacz czy coś znajdzie.
Jak nie ufasz google to otwórz encyklopedie.
Pierdolona nowomowa.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2013-06-23, 20:16 1
SZAJBAAA, Jedno z drugiego wynika. Jeżeli wiesz jak wygląda cherubin to wiesz co to znaczy cherubiczny. Jeżeli do takich rzeczy potrzeba komuś wujka google to jest pierdolonym idiotą. Ach ten nowy system edukacji
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-06-23, 20:24
Mi sie tam cherubinek kojarzy z takim pedałkowatym typem człowieka
Zgłoś
Avatar
Rabanesq 2013-06-23, 21:26 1
spieszę z pomocą,tak...wyglądał jak rubaszny grubasek.

P.S.....taksówką jeżdzę w łikendy,dorabiając do raty kredytu,a także po to żeby dzieciak miał pieluchy na sranie...i choć nie spierdoliłem do UK i zapierdalam w naszym pięknym kraju to i tak mi smutno bo jak widzę jestem komuchem,nierobem,oszustem,złodziejem,pedałem i chuj czym tam jeszcze...Bongman zapewne jest 200 procentowym patriotą którego babka poiła powstańców mlekiem ze swej piersi. P.S....zastanawiam sie ilu cwaciaczków sadolowych posrałoby gaciory po jednej nocce na taksówce:D
Zgłoś