18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ksiądz w mojej taryfie
Rabanesq • 2013-06-23, 4:58
Jechał dziś ze mną ksiądz młody o wyglądzie cherubicznym...łapki wypieszczone bez odcisków...grzywka w prawo i głos delikatny...za kurs przyszło zapłacić 7,43..."niech pan policzy do ośmiu" powiedział rzucając dyche...."łaska pańska mnie onieśmiela!",pomyślałem....a na odchodne rzucił jeszcze pouczającą treśc i z lekko karcącym wzrokiem powiedział że jutro dzień swięty więc życzy mi odpoczynku a nie pracy. Chwilę po nim wsiadł chłopina o wyglądzie nieskomplikowanym,ciało mocno spracowane,twarz kwadratowa....robotnik z pewnej budowy w centrum Poznania,pracuje tam na kontrakcie za 1550 na rączke...choć w jego przypadku raczej na grabe..bo skurczybyk miał ogromne łapsko...fajny facet,pogadaliśmy o dupach i jego oplu co se kupił.....zostawił 15 zł napiwku...jutro a w sumie dziś zapierdala do roboty na 7,grzesznik jebany.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-23, 6:32 108
Za wałki na kilometrach powinien ci zapakować rozgrzeszacz w gardło aż po same kule, złotówo.

Taksiarze, kanary i straż miejska - więcej chujów niż w japońskiej fabryce dildo.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-06-23, 6:44 18
Bonguś, chyba dzisiaj wstałeś nie tą nogą co trzeba, co wpis to pojazd!
Zgłoś
Avatar
wojciechp1 2013-06-23, 9:10 1
A chuj w dupę temu księżulowi a nie ciepłej wódki !!
Zgłoś
Avatar
SzczypekRaciborz 2013-06-23, 9:11 6
Ja jako budowlaniec zarabiam 2500-3000 zl na reke. I to w malym miescie.. Hujnia tam u was...
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-06-23, 10:20 14
BongMan napisał/a:

Za wałki na kilometrach powinien ci zapakować rozgrzeszacz w gardło aż po same kule, złotówo.

Taksiarze, kanary i straż miejska - więcej chujów niż w japońskiej fabryce dildo.



Ponownie wykazałeś się kreatywnością, jeszcze nie wiesz dziecko co będziesz robił w przyszłości, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo przekorny los może sprawić że sam sie w nim znajdziesz.

Historia zasłyszana od taksowkarza (choć jak wolicie to niech będzie własna). Gość dostał zlecenie w ulewny dzień, bierze pasażera i jadą przez miasto, korki jak diabli, wjechali do centrum Krakowa. Pasażer pyta się taksówkarza czy jest gdzieś kibel bo on musi za potrzebą, kierowca mówi że mogą zatrzymać się przy jakiejś restauracji esc, ale pasażer twierdzi że jednak przetrzyma. Wyjechali z centrum, klient się zaczerwienił, później zrobił się purpurowy oczy wylazły z orbit i..... smród, niesamowity, oczy taksówkarza zalały łzy, każdy wdech był katorgą, każda sekunda wydawała się wiecznością. Chociaż deszcz był rzęsisty, otwiera okna i olewa wszystkie możliwe przepisy byle tylko dojechać na miejsce i zakończyć wdychanie oparów przypominających stęchłe mięso. Jednak kłopotów nie koniec, jego wyczyny zauważył patrol drogówki, już wyobraził sobie 4-cyfrowy kwitek, jednak gdy tylko policjant nachylił się przy oknie kierowcy zaczął przeklinać i nakazał czym szybciej spierdalać. Tyle - nie usnęliście?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-23, 11:19 9
bishfinger napisał/a:

Ponownie wykazałeś się kreatywnością, jeszcze nie wiesz dziecko co będziesz robił w przyszłości, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo przekorny los może sprawić że sam sie w nim znajdziesz.


Koło miecza mi to lata. Ile z tymi kutasami nie jeździłem, tyle razy próbowali mnie wydymać na kilometrach. Nie mam do nich szacunku i zaufania, bo to kanciarze i cwaniaczki. Jak trafię na uczciwego, to może minimalnie, o kilka stopni, zmienię o nich opinię. Póki co - chuj im w dupę.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-23, 14:23
Bonguś, Ja mam taksiarza który za 30 zł robi kurs 15 km w jedną stronę.
Chujowych macie tam taryfiarzy
Zgłoś
Avatar
d................2 2013-06-23, 14:25 4
Założę się bongman , ze jechałeś tylko z 2ma taksiarzami w całym swoim marnym życiu.
Zgłoś
Avatar
Donencjusz 2013-06-23, 14:26 5
Widzą parówę to próbują cię wydymać.
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-06-23, 14:27 3
BongMan napisał/a:


Koło miecza mi to lata. Ile z tymi kutasami nie jeździłem, tyle razy próbowali mnie wydymać na kilometrach. Nie mam do nich szacunku i zaufania, bo to kanciarze i cwaniaczki. Jak trafię na uczciwego, to może minimalnie, o kilka stopni, zmienię o nich opinię. Póki co - chuj im w dupę.


bongus zarty masz czerstwe jak zeszlotygodniowy chleb ale tu sie niestety musze z toba zgodzic, taksiarze I mechanic samochodowi to jedna banda ktorej nie mozna ufac; za kazdym razem jak korzystam z ich uslug to albo studiuje mape albo schemat auta zeby wiedziec jak z tym bydlem gadac
Zgłoś
Avatar
s................i 2013-06-23, 14:31 8
BongMan napisał/a:

Za wałki na kilometrach powinien ci zapakować rozgrzeszacz w gardło aż po same kule, złotówo.

Taksiarze, kanary i straż miejska - więcej chujów niż w japońskiej fabryce dildo.



Bong man trzepiesz sie bo cie na złotówe nie stać sucharowa dziwko
Zgłoś
Avatar
B................_ 2013-06-23, 14:31
Dostałeś więcej niż trzeba i jeszcze narzekasz? Już całkiem w głowce się popierdoliło
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-06-23, 14:33
Co jest kurwa z tymi napiwkami? To już nawet taksówkarzowi trzeba dawać? Babci klozetowej też? Kasjerce w żabce i kierowcy autobusu też?
Zgłoś
Avatar
kermiot 2013-06-23, 14:35 5
za 7,43 w PO to chyba na druga strone ulicy przejechal
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie