18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
książka o seksie dla dzieci
marna • 2011-03-09, 16:53
"Kontrowersyjne podręczniki dla maluchów.

Wsparcie ministerstwa oświaty i BBC otrzymały podręczniki do edukacji seksualnej najmłodszych Brytyjczyków. Budzą duże kontrowersje.

Prawicowe i religijne organizacje np. Christian Institute oskarżają władze oświatowe o skrajny liberalizm.

Książki jak "How did I begin" pokazują parę w miłosnym uścisku, tłumaczą na czym polega penetracja, masturbacja i skąd bierze się erekcja - zauważa "The Daily Mail".

Wyjaśnia też, że dorastając, niektórzy chłopcy mogą interesować się innymi chłopcami, a dziewczynki innymi dziewczynkami. I jest to normalne, i nie musi oznaczać pozostania gejem czy lesbijką.

"The Primary School Sex And Relationships Education Pack" przeznaczony dla dzieci od 5 do 11 lat zawiera opis różnych pozycji seksualnych, seksu analnego, oralnego oraz zajmuje się problemem płatnej miłości - dodaje gazeta.

BBC dostało się od Christian Institute za edukacyjne wideo dla siedmiolatków pokazujące nagie osoby i graficznie przedstawione męskie genitalia.

W odpowiedzi na zarzuty Ministerstwo Edukacji przypomniało, że to w gestii szkoły leży zadbanie, by do dzieci trafiały odpowiednie wiekowo materiały."



Źródło sfora.pl/Pieciolatki-dowiedza-sie-o-penetracji-masturbacji-i-gejach-a29946
Zgłoś
Avatar
Wilku94 2011-05-16, 23:38
Ja pierdole,mam nadzieje że u nas UE tego nie wprowadzi.
Zgłoś