18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pumba2001 2020-04-12, 23:35 2
To moja parafia, fajnie być sławny, ale jednak to nie alkohol
Zgłoś
Avatar
jmak 2020-04-12, 23:39 6
MichalWRC napisał/a:

Podobnie miał Andrzej Turski w swoim ostatnim wydaniu Panoramy w 2013. Gość na wizji dostał udaru i mówił bez ładu i składu.



A. Kwaśniewski też miał podobnie i cierpiał na jakieś egzotyczne choroby... a nie czekaj...
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-04-12, 23:40 1
Równie dobrze mógłby cytować słowa z generatora słów nic nie znaczących. Zdobył by aplauz i szacunek.
Zgłoś
Avatar
Bronsonnn 2020-04-12, 23:50 8
BialyNigger napisał/a:

Ksiądz dostał udaru podczas mszy - potwierdzone info.
To co możecie tutaj zobaczyć to afazja ruchowa. Dobrze rozumie i wie co chce powiedzieć, ale zajebiście nie potrafi. Najprawdopodobniej udar w zakresie unaczynienia lewej tętnicy środkowej mózgu.
Nie wiem jak się skończyła ta historia, bo aż tak tego nie śledziłem. Niewykluczone, że jak szybko zareagowali to po udarze nie będzie widać śladu poza badaniami obrazowymi.



Potwierdzone info skad? Bo ja slyszałem, że jest na odwyku... Zreszta kazdy wie ze lubial wypić.
Zgłoś
Avatar
Bacownik 2020-04-13, 0:07 3
Bronsonnn napisał/a:

Potwierdzone info skad? Bo ja slyszałem, że jest na odwyku... Zreszta kazdy wie ze lubial wypić.



Brawo mistrzu! Niech ludzie wiedzą. Tylko że chodzi o to że kto świętojebliwy nie da złego słowa powiedziec o księdzu. Bo jak to kurwa ksiądz najebany? W życiu. Udaru dostał... Takiego udaru to ja co weekend dostaje jak kończe robote, nawet mam podobna wade wymowy czasami. Pozdro.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-04-13, 0:45
Bacownik napisał/a:

Takiego udaru to ja co weekend dostaje jak kończe robote, nawet mam podobna wade wymowy czasami. Pozdro.



To kurwa tylko współczuć... Ja nie pamiętam, kiedy byłem pijany. I nie dlatego, że byłem tak pijany, że nie pamiętam.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-04-13, 0:51 4
Wygląda mi to na udar mózgu. Na bank.

Ktoś kto nigdy nie miał styczności z udarem na pierwszy rzut może pomyśleć że ma do czynienia z pijanym..
Zgłoś
Avatar
Bacownik 2020-04-13, 0:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To kurwa tylko współczuć... Ja nie pamiętam, kiedy byłem pijany. I nie dlatego, że byłem tak pijany, że nie pamiętam.



Ciesze sie Twoim szczęściem, jestes fenomenem wśród urzytkowników sadola. W ogole... Co tu jeszcze robisz na tym portalu?
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-04-13, 0:56 7
Widzę że tu już kilku przechujów dorobiło sobie historyjkę że najebany i alkoholik w ogóle... Ja pierdole jacy ludzie są niedojebani...

Koło miał udar. Ewidentnie. Wiem że macie wewnętrzną potrzebę pojechania oo nim bo to ksiądz i musicie odreagować chuj wie co, chyba ruchanie przez jakiegoś kruka w dzieciństwie w zakrystii... Ale tym razem to był tylko, albo aż, udar mózgu.
Zgłoś
Avatar
Bacownik 2020-04-13, 1:30 9
fieryangel napisał/a:

Widzę że tu już kilku przechujów dorobiło sobie historyjkę że najebany i alkoholik w ogóle... Ja pierdole jacy ludzie są niedojebani...
Koło miał udar. Ewidentnie. Wiem że macie wewnętrzną potrzebę pojechania oo nim bo to ksiądz i musicie odreagować chuj wie co, chyba ruchanie przez jakiegoś kruka w dzieciństwie w zakrystii... Ale tym razem to był tylko, albo aż, udar mózgu.



Nie znam kościelnego żargonu i nie wiem co to znaczy być ruchanym przez kruka w zakrystii, ale może szanowny kolega coś więcej wytłumaczy? To jest sadistic, nie portal TV Trwam. Tu sie jedzie po klechach, murzynach, żydach w szczególności i innych wykolejeńcach.
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-04-13, 3:15 2
jmak napisał/a:

A. Kwaśniewski też miał podobnie i cierpiał na jakieś egzotyczne choroby... a nie czekaj...



Wspóistniejące

Współistniejące
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2020-04-13, 10:57 3
BialyNigger napisał/a:

Ksiądz dostał udaru podczas mszy - potwierdzone info.
To co możecie tutaj zobaczyć to afazja ruchowa. Dobrze rozumie i wie co chce powiedzieć, ale zajebiście nie potrafi. Najprawdopodobniej udar w zakresie unaczynienia lewej tętnicy środkowej mózgu.
Nie wiem jak się skończyła ta historia, bo aż tak tego nie śledziłem. Niewykluczone, że jak szybko zareagowali to po udarze nie będzie widać śladu poza badaniami obrazowymi.



Potwierdzone info od koleżanki babki, która ma koleżankę, której siostra ma brata, który zna kogoś, kto był w seminarium z kimś, kto nie zna tego księdza.

Zgłoś
Avatar
kwiatuszek8999 2020-04-13, 10:58
BialyNigger napisał/a:

Ksiądz dostał udaru podczas mszy - potwierdzone info.
To co możecie tutaj zobaczyć to afazja ruchowa. Dobrze rozumie i wie co chce powiedzieć, ale zajebiście nie potrafi. Najprawdopodobniej udar w zakresie unaczynienia lewej tętnicy środkowej mózgu.
Nie wiem jak się skończyła ta historia, bo aż tak tego nie śledziłem. Niewykluczone, że jak szybko zareagowali to po udarze nie będzie widać śladu poza badaniami obrazowymi.


Ksiądz obecnie przebywa w szpitalu.
Zgłoś
Avatar
batiz 2020-04-13, 12:26
a tak było w szerszym wymiarze
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-04-13, 13:07 1
Bacownik napisał/a:

Nie znam kościelnego żargonu i nie wiem co to znaczy być ruchanym przez kruka w zakrystii, ale może szanowny kolega coś więcej wytłumaczy? To jest sadistic, nie portal TV Trwam. Tu sie jedzie po klechach, murzynach, żydach w szczególności i innych wykolejeńcach.



Nie no jazda jazdą, ale trzeba to robić z mózgiem, a nie jak dzieci z gimbazy czy jakiegoś innego kwejka...

Kruk=ksiądz. Bo czarny, wiesz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie