18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-06-07, 23:29
Cipczan napisał/a:

30 cm podzieliło śmierć od życia. Mam córkę w podobnym wieku. Przykre.



Ja tylko połowę tego, ale jeśli nie śmigana, to nie powinno być reklamacji.
Zgłoś
Avatar
Arthulio 2023-06-08, 0:00 2
Tak tylko przypomnę, że w naszym kraju PiS dał pieszym i rowerzystom bezwzględne pierwszeństwo na pasach.
Zgłoś
Avatar
menosapl 2023-06-08, 0:20
mazga50 napisał/a:

SkoPio1 napisał/a:


Wyrzuć prawo jazdy, jeśli takowe posiadasz.
Guły przechodzą, bo ktoś im ustąpił pierwszeństwa, a jedynie nie spojrzały w lewo, czy po drugim pasie przygłup nie jedzie. Za to debil na pełnej kurwie zapierdala, jak król szos. U nich też nie wolno wyprzedzać/wymijać przed przejściem. Też jesteś niedojebany?



Jeśli masz prawo jazdy to chyba wiesz co to jest zasada ograniczonego zaufania..
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2023-06-08, 1:28 1
Tępe cipy
Zgłoś
Avatar
Teemov2 2023-06-08, 2:46 2
Cipczan napisał/a:

30 cm podzieliło śmierć od życia. Mam córkę w podobnym wieku. Przykre.


Się nie zesraj
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2023-06-08, 8:54 2
Wczoraj w centrum Krakowa, czekając na tramwaj, widziałem akcje, jak tępa cip@ by wlazła pod tramwaj, nawet nie na pasach, oczywiście słuchawki na głowie i telefon w łapie, i wyjebane, gdyby nie reakcja motorniczego, to by ma szczęście jednego debila mniej bylo.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2023-06-08, 14:11
mazga50 napisał/a:

Ale to trzeba być trochę niedojebanym, żeby nie połączyć kropek, gdy inne auto stoi przed przejściem.



Niedojebanym to trzeba byc, zeby na przejsciu nie miec na uwadze ruchu pojazdow dookola.
Temu autu rownie dobrze mogly wysiasc hamulce i gdyby byla czujna to by zatrzymala sie i dala ominac.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-09, 21:15
Siriuz napisał/a:

mazga50 napisał/a:


Przepis o wyprzedzaniu na przejściu wymyślił debil dla debili. Zawsze uczyli, że zanim wejdziesz na kolejny pas ruchu upewniasz się ze nic nie jedzie. To wystarcza i nie potrzeba żadnych idiotycznych przepisów. Niestety po ulicach porusza się coraz więcej osób które powinny mieć orzeczoną ułomność umysłową i ktoś wpadł na genialny pomysł, że kierowcy mają za nich myśleć. To primo, a secundo, to bardzo wielu kierowców w takiej sytuacji jak ten SUV nie wjeżdża na skrajny pas jeśli widzą, że pasem obok ktoś jedzie. Może się boją, nie wiem, ale gość z dostawczaka mógł spokojnie myśleć, że SUV czeka z wyjazdem aż ten go ominie. Jakbyś jeździł częściej (albo w ogóle) samochodem to byś rozumiał.



Czyli wg ciebie kierowca dostawczaka nie ponosi w ogóle winy za zdarzenie? Lecz się, przygłupie.
Zgłoś