18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Mariusz87 2023-06-07, 19:35 22
Nie wiem jak u kacapów, ale u nas mogłyby się pocieszyć tym, że miały pierwszeństwo. Napewno poczułby się lepiej.
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-06-07, 19:51 7
Mariusz87 napisał/a:

Nie wiem jak u kacapów, ale u nas mogłyby się pocieszyć tym, że miały pierwszeństwo. Napewno poczułby się lepiej.



dokładnie,mniej by bolało
Zgłoś
Avatar
LuksMaister 2023-06-07, 19:52 1
Oj tam, na pocieszenie ma lusterko za darmo ;D
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-06-07, 19:54 3
Lusterko urwała ,no kurwa tego już za wiele.
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-06-07, 20:37 25
Ale ją to rozbawiło. Aż nóżka podskakuje ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-07, 21:05 10
Ale to trzeba być trochę niedojebanym, żeby nie połączyć kropek, gdy inne auto stoi przed przejściem.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-06-07, 21:08 9
mazga50 napisał/a:

Ale to trzeba być trochę niedoj***nym, żeby nie połączyć kropek, gdy... /quote]

...gdy się przechodzi przez przejście dla pieszych i świadomie rezygnuje z upewnienia się, że to bezpieczne.
Niestety są szanse, że ta tępa pizda przeżyła i przekaże swoją głupotę potomstwu...

Zgłoś
Avatar
Oliwierex2442 2023-06-07, 21:22
Biedna czkawki dostała
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-07, 21:25 7
SkoPio1 napisał/a:

mazga50 napisał/a:

Ale to trzeba być trochę niedoj***nym, żeby nie połączyć kropek, gdy... /quote]
...gdy się przechodzi przez przejście dla pieszych i świadomie rezygnuje z upewnienia się, że to bezpieczne.
Niestety są szanse, że ta tępa pizda przeżyła i przekaże swoją głupotę potomstwu...



Wyrzuć prawo jazdy, jeśli takowe posiadasz.

Guły przechodzą, bo ktoś im ustąpił pierwszeństwa, a jedynie nie spojrzały w lewo, czy po drugim pasie przygłup nie jedzie. Za to debil na pełnej kurwie zapierdala, jak król szos. U nich też nie wolno wyprzedzać/wymijać przed przejściem. Też jesteś niedojebany?
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-06-07, 21:41 1
Idiotki. Dosłownie.
Pewnie się zagadały )
Nieźle tą w zielonym wygięło kurde przesrane
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2023-06-07, 21:50 4
Szkoda, że koleżanka nie poprawiła włosów jeszcze z 59 razy. Może dałoby to jakiś efekt...
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-06-07, 22:12
30 cm podzieliło śmierć od życia. Mam córkę w podobnym wieku. Przykre.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-07, 22:17 5
mazga50 napisał/a:

SkoPio1 napisał/a:


Wyrzuć prawo jazdy, jeśli takowe posiadasz.
Guły przechodzą, bo ktoś im ustąpił pierwszeństwa, a jedynie nie spojrzały w lewo, czy po drugim pasie przygłup nie jedzie. Za to debil na pełnej kurwie zapierdala, jak król szos. U nich też nie wolno wyprzedzać/wymijać przed przejściem. Też jesteś niedojebany?





Przepis o wyprzedzaniu na przejściu wymyślił debil dla debili. Zawsze uczyli, że zanim wejdziesz na kolejny pas ruchu upewniasz się ze nic nie jedzie. To wystarcza i nie potrzeba żadnych idiotycznych przepisów. Niestety po ulicach porusza się coraz więcej osób które powinny mieć orzeczoną ułomność umysłową i ktoś wpadł na genialny pomysł, że kierowcy mają za nich myśleć. To primo, a secundo, to bardzo wielu kierowców w takiej sytuacji jak ten SUV nie wjeżdża na skrajny pas jeśli widzą, że pasem obok ktoś jedzie. Może się boją, nie wiem, ale gość z dostawczaka mógł spokojnie myśleć, że SUV czeka z wyjazdem aż ten go ominie. Jakbyś jeździł częściej (albo w ogóle) samochodem to byś rozumiał.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-07, 22:38 4
Cipczan napisał/a:

Mam córkę w podobnym wieku.



Jak ładna, daj numer

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie