18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
srasshole 2014-12-30, 12:32 4
to tam gdzie walczą gwiazdy?
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2014-12-30, 12:49 19
srasshole napisał/a:

to tam gdzie walczą gwiazdy?



Śmieszą Mnie takie komentarze Powiedz mi jedną rzecz... i co z tego? Pudzian z "gwiazdy" zrobił się solidnym zawodnikiem, który prawdopodobnie zawalczy z Bedorfem. Pokazuje to tylko że jeżeli się chcę to można.

Każda organizacja na świecie robi freak fighty, od UFC przez ONE FC po Bellatora, a wiesz czemu? bo każdy chce robić hajs, i wiedzą że to się sprzeda. Dopóki tych freak fightów nie ma za dużo (jeden na parę gal wystarczy) to nigdy nie będę miał o to pretensji.

KSW pod względem organizacyjnym z gali na gale jest coraz lepsze,ale mają jeden problem który nazywa się Mamed Khalidov, z przeciętnego zawodnika Kawulski i Lewandowski zrobili ikonę Polskiego MMA. A kto chociaż trochę siedzi w tym temacie wie że nie walczył On z nikim poważnym. Poza tym to ciapak, a takich nie trawimy.

Rozpisałem się, a miałem Ci napisać tylko że chuja się znasz.. :p
Zgłoś
Avatar
Echis 2014-12-30, 12:56 14
@PoloniaJuby którą walką pudzianowski, przekonał cię, że jest solidnym zawodnikiem? Wygrywanie walk z emerytowanymi byłymi gwiazdami ( tyczy się to również khalidova), nigdy z nikogo nie uczyni solidnego zawodnika. KSW było zajebiste kiedyś, gdzie walczyli wartościowi zawodnicy, a nie tylko sławne nazwiska. Na filmiku tym też najbardziej efektowne poddanie, jest na ostatnim miejscu, co by wywyższyć całkiem przeciętne poddania ( z kilkoma wyjątkami) obecnych gwiazdek.
Zgłoś
Avatar
srasshole 2014-12-30, 12:57
znam się chuja bo tego nie oglądam a kojarzę to tylko z walk gwiazd.
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2014-12-30, 13:07 3
Echis napisał/a:

@PoloniaJuby którą walką pudzianowski, przekonał cię, że jest solidnym zawodnikiem? Wygrywanie walk z emerytowanymi byłymi gwiazdami ( tyczy się to również khalidova), nigdy z nikogo nie uczyni solidnego zawodnika. KSW było zajebiste kiedyś, gdzie walczyli wartościowi zawodnicy, a nie tylko sławne nazwiska. Na filmiku tym też najbardziej efektowne poddanie, jest na ostatnim miejscu, co by wywyższyć całkiem przeciętne poddania ( z kilkoma wyjątkami) obecnych gwiazdek.



Kogo uważasz za "gwiazdki" ? Materle? Bedorfa? Moksa? Strusa? Mańkowskiego? Proszę cię. 95% społeczeństwa nie zna tych nazwisk.Więc nie mów o sławnych nazwiskach.Ludzie kojarzą Pudziana czy Nastule, ale kojarzą ich nie ze względu na MMA. Jedyną gwiazdką tej organizacji jest czeczen, a jestem pewny że gdyby zestawić go z Materlą to walka skończyłaby się w pierwszej rundzie na korzyść Szczecinianina.

W sprawie zestawienia tych poddań napisałem na fb na profil KSW, dostałem odpowiedź że jest to zestawione chronologicznie. Oczywiście brakuje kilku poddań, no ale przecież nie dadzą "nazisty" Puhakki i jego pięknej anakondy bo musi być miejsce dla 3 poddań ciapaka..
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-12-30, 14:01 3
KałSW jakim trzeba być idiotą żeby oglądać tego typu spędy bydła ???

btw: były gadki żeby Czeczen spróbował sił w MMA w Hameryce w klatce ale szybko się wycofał ^^ tu zarobi parę groszy za swój śmieszny show a tam zrobią kuku, skopią dupe i wróci do wolski
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2014-12-30, 14:31
osa79 napisał/a:

KałSW jakim trzeba być idiotą żeby oglądać tego typu spędy bydła ???

btw: były gadki żeby Czeczen spróbował sił w MMA w Hameryce w klatce ale szybko się wycofał ^^ tu zarobi parę groszy za swój śmieszny show a tam zrobią kuku, skopią dupe i wróci do wolski



Wytłumacz mi czemu nazywasz KSW spędem bydła? Czy jak 90% ludzi potrafisz tylko pluć jadem bez jakichkolwiek podstaw? argumenty misiu.
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-12-30, 15:53
materla - khalidov to byłaby ciekawa walka
Zgłoś
Avatar
szelkin 2014-12-30, 18:09 3
@PoloniaJuby zluzuj poślada
Zgłoś
Avatar
Putis 2014-12-30, 18:26 1
Ja powiem tak, wkurwia mnie robienie na siłę z Pudziana gwiazdy MMA.. Serio niech go wypierdolą to będę oglądał KSW bo są tam inni wartościowszy zawodnicy.. Czarę goryczy przelała u mnie decyzja sędziów po walce z Thompsonem (ta druga walka) to było tak kurwa naciągane że głowa mała... wiadomo było że Pudzian drugi raz przegrać nie może bo jak to tak, główna gwiazda? Thompson walczył lepiej, zrobił burdę po ogłoszeniu wyników i b. dobrze.

MMattack było ok dali Burneike, wiadomo było że to freek fight. Nikt na siłę z koksa nie robił fajtera..
Zgłoś
Avatar
paciobdg 2014-12-30, 19:29 4
fajny filmik dobrze że nie PAY PER VIEW
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-12-30, 19:58 1
Gala rozdania Oscarów w pay par view na Polsacie
Zgłoś
Avatar
vass 2014-12-30, 22:05 2
Co by nie mówić, to KSW spopularyzowało MMA w Polsce. Dużo młodych zobaczyło co to jest i zaczęli ćwiczyć. Można powiedzieć, że staliśmy się potęgą w Europie i to po części dzięki KSW.
KSW to też szansa żeby zarobić trochę pieniędzy dla zawodników, bo przeważnie poświęcają cały czas na treningi i nic z tego nie mają, na innych galach w kraju się tyle nie zarabia.
Szoł musi być żeby była kasa, a jak jest kasa, to jest i rozwój dyscypliny MMA.
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-12-31, 11:46 4
Co nie zmienia faktu ze mamed to ciapata salafistyczna smierdzaca kozim gownem islamistyczna spierdolina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie