18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Z................y 2012-04-19, 18:02
dirty_pig napisał/a:

wolność kończy się moja tam gdzie zaczyna się wolność kogoś innego. Jeżeli ktoś zniewalać chce innym zakazując im eksperymentowania na własnym ciele np. właśnie picia piwa nazywa się faszystą. Każdy kto jest za tym aby zakazywać picia alkoholu albo nakazywać jazdy w pasach jest po prostu idiotą który sam siebie chce ograniczać przed samym sobą



Skończ pierdolić kocopoły... Chcesz pić browara - pij w domu. Chcesz jeździć bez pasów - kup rower. Dzień jeszcze młody a rozwiązałem dwa Twoje główne problemy. Nie dziękuj
Zgłoś
Avatar
przejebka 2012-04-19, 18:35 1
Dobra kurwa, bo nikt nie wie jak jest w przepisach ,macie ustawę proszę :
Art. 14. 1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:
1) na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich,
2) na terenie zakładów pracy oraz miejsc zbiorowego żywienia pracowników,
3) w miejscach i w czasie masowych zgromadzeń,
4) w środkach i obiektach komunikacji publicznej,
5) skreślony,
6) w obiektach zajmowanych przez organy wojskowe i spraw wewnętrznych, jak również w rejonie obiektów koszarowych i zakwaterowania przejściowego jednostek wojskowych.
2a. Zabrania się spożywania napojów alkoholowych na ulicach, placach i w parkach, z wyjątkiem miejsc przeznaczonych do ich spożycia na miejscu, w punktach sprzedaży tych napojów.
1a. skreślony,
2. skreślony.
3. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów zawierających więcej niż 18% alkoholu w ośrodkach szkoleniowych.
4. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów zawierających więcej niż 18% alkoholu w domach wypoczynkowych.
5. Sprzedaż, podawanie i spożywanie napojów zawierających więcej niż 4,5% alkoholu może się odbywać na imprezach na otwartym powietrzu tylko za zezwoleniem i tylko w miejscach do tego wyznaczonych.
6. W innych nie wymienionych miejscach, obiektach lub na określonych obszarach gminy, ze względu na ich charakter, rada gminy może wprowadzić czasowy lub stały zakaz sprzedaży, podawania, spożywania oraz wnoszenia napojów alkoholowych.
7. Minister właściwy do spraw transportu oraz minister właściwy do spraw gospodarki morskiej, w drodze rozporządzenia, określą zasady i warunki sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych na morskich statkach handlowych w żegludze międzynarodowej, w pociągach i samolotach komunikacji międzynarodowej oraz w międzynarodowych portach morskich i lotniczych.
8. Minister właściwy do spraw zagranicznych określi, w drodze rozporządzenia, wypadki i okoliczności, w których, uwzględniając zwyczaje międzynarodowe, dopuszczalne jest podawanie i spożywanie nieznacznej ilości napojów alkoholowych.

Wniosek z tego taki, że jeżeli wasza gmina nie wprowadziła jakichś dodatkowych praw to pić piwko możecie gdzieś przed blokiem,na plaży, w lesie itp , a jeśli jakiś nadgorliwy pies się znajdzie to po prostu nie przyjąć mandatu, bo nie ma czegoś takiego jak picie w miejscu publicznym
Zgłoś
Avatar
RafcioBB 2012-04-19, 19:00 1
Waham się czy dać autorowi PIWO za tą wstawke, sadistic miejsce publicze jakby nie było, mandat może wpaść
Zgłoś
Avatar
K4mil3K 2012-04-19, 19:24
Zaiste zacnie przysiąść w cieniu, letnim, upalnym popołudniem i chlapnąć jedno czy tam 2 piwa. Moim zdaniem nikt nie powinien karać za picie w miejscu publicznym, jeżeli złapią osobę z jednym piwem nie zataczającą się, w pełni świadomą, po prostu trzeźwą... Chociaż nie, trzeźwo myślącą.
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2012-04-19, 19:58
i bardzo dobrze, koniec z menelstwem i podpitymi łysymi pałami, to tak jak z pedałami, jak ktoś chce to robić to niech nie każe oglądać tego wszystkim normalnym
Zgłoś
Avatar
pablo3z 2012-04-19, 20:00
Bo to chory kraj i chore przepisy. Niby żeby "dzieci" nie widziały i żeby ich do alko nie ciągnęło (przynajmniej tak sie co poniektórzy wypowiadali)... ale w takim razie przyjmijmy że młody tatuś nie może wypić w plenerze, więc pije w domu - na oczach dzieci. To kurwa gdzie tu sens i logika? Ja tam pierdole ten przepis i miliard innych, bo inaczej to sie normalnie żyć nie da
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-04-19, 20:29
"Wolność zależy od tego jak długi mamy łańcuch" ; )
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-04-19, 20:40
psiarnie razi w oczy że ktoś mógł a oni nie to mamy zakaz
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-04-19, 22:15
kurwa z tego co słyszę i widzę to z ludzi pijących piwo w plenerze chcą zrobić najgorszych opijów i czwórasów tego świata i jeszcze ta kretyńska muzyczka w tle !! niech wypierdalają robić co im wychodzi ...chociaż nie wiem co to takiego .

@ dirty_pig - z tymi pasami to pojechałeś - jak będziesz miał kiedyś dzwona bez pasów to się dopiero okaże kto jest ograniczonym idiotą .
Zgłoś
Avatar
poldi0000 2012-04-20, 0:46
Po wielu komentarzach widzę, że niektórym idiotom alkohol już totalnie zeżarł mózg!
@ dirty_pig - Nie wiesz, że przy przeciążeniach podczas wypadku ''na czołówkę'' z prędkością 40 km/h masa ciała zwiększa się 10x, a więc to ty stwarzasz największe zagrożenie prostaku! Chcecie takie społeczeństwo, aby pijaki walały Wam się pod samochód to proszę bardzo, ale wy za to także odpowiecie! Piszcie sobie sprejami na murach ''JP na 100%'', potem marudźcie, że w naszym kraju jest rozpierdol, a policji nie ma jak jest potrzebna! W Arabii Saudyjskiej za kradzieże jest odcięcie ręki lub palca, a za noszenie tzw. ''Miniówy'' jest chłosta lecz nasze ''mądre'' społeczeństwo nawet nie przeczyta tego komentarza, bo wolą prostszy i krótki przekaz.
PS: Jeżeli to przeczytałeś i spodobało Ci się to daj mi piwo jeżeli nie chcesz, aby mój komentarz nie zaginął wśród beznadziejnych komentarzy jakie to nasze prawo jest głupie.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-04-20, 8:56
@up uważaj na warna bo mogą uznać,że wymuszasz bro więc łap ode mnie ale w moim poście:P --> piwo
Zgłoś
Avatar
sl3p5 2012-04-20, 10:59
Jakoś nie zauważyłem, żeby menele zniknęły z ulicy.. To samo tyczy się młodzieży pijących w parkach bro.
Efekt całej tej ustawy jest jedynie taki, że polscy parlamentarzyści mogą pochwalić się dodatkowymi wpływami budżetu czyli trochę więcej pieniędzy mogą wyłudzić od społeczeństwa.
Jeżeli chodzi o tę śmieszną dyskusję na temat pasów bezpieczeństwa to proszę zauważyć, że jest spory odsetek społeczeństwa który jednak nie musi zakładać pasów- część policjantów (wiem z doświadczenia) czy np. osoby z chorobą wrzodową żołądka. Chcecie więc powiedzieć, że te osoby są dla nas zagrożeniem? Może i trochę tak jednak większym zagrożeniem dla społeczeństwa jest widoczna tu często grupa ludzi z deficytem zdrowego rozsądku.
Jasne, wprowadźcie jeszcze więcej ograniczeń społeczeństwu. Jeszcze kilka dekad a prawo nie będzie określać czego nie wolno robić a jedynie to co wolno..
@poldi- jak ci się tak podoba w intelektualnej dziczy(AS) to proszę bardzo- nikt za tobą płakać nie będzie nawet by ci to pasowało...
Zgłoś
Avatar
buer2008 2012-04-20, 18:17
Uwielbiam kiedy batman wmawia mi że zakazy, nakazy i dogmaty dają wolność... Chyba wolność od myślenia.
Zgłoś