18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kto mieczem wojuje
mr.pumba • 2013-10-22, 8:46
Dziś w onecie pojawiła się taka to informacja:

Cytat:



Pożar meczetu w Gdańsku. Znaleziono ładunek wybuchowy

To nie było pod­pa­le­nie. Przy­czy­ną po­ża­ru me­cze­tu w Gdań­sku był ła­du­nek wy­bu­cho­wy. Na miej­scu zna­le­zio­no bombę z me­cha­ni­zmem, który po­zwa­lał od­pa­lić ją z opóź­nie­niem. Do tych in­for­ma­cji do­tarł re­por­ter radia RMF FM.

Na zabezpieczonych nagraniach z monitoringu widać dziwnie zachowujących się młodych mężczyzn. Kamery nie zarejestrowały natomiast momentu podkładania ładunku. Prokuratorzy podejrzewają, że za atakiem stoją organizacje ekologiczne i obrońców zwierząt. Jak podaje jednak radio RMF, najbardziej prawdopodobną wersją jest odwet za ubój rytualny.

Na miejscu pożaru zabezpieczono też materiał genetyczny jednego ze sprawców, co ułatwi jego identyfikację w momencie złapania - informują reporterzy radia.

Przypomnijmy, meczet przy ul. Polanki w Gdańsku podpalony został w ubiegłym tygodniu, w nocy z wtorku na środę. Uszkodzone zostały drzwi boczne, elewacja budynku, a także elementy wyposażenia. Imam Hraish jest przekonany, że było to celowe podpalenie. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

- Jest to gest haniebny, wydarzenie, które musi się spotkać z powszechnym potępieniem - komentuje sprawę podpalenia prezydent Adamowicz. - Gdańsk był, jest i będzie miastem otwartym, miastem tolerancji i szacunku dla wszystkich ludzi. Każda, nawet najmniejsza agresja wobec ludzi myślących inaczej, musi się spotykać z naszym potępieniem, żywą reakcją.

Straty po pożarze meczetu w Gdańsku wstępnie oszacowano na 50 tysięcy złotych, dokładna kwota, na jaką opiewają szkody wyrządzone przez ogień, nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że Miasto Gdańsk nie może pomóc w odbudowie meczetu, dlatego prezydent Adamowicz zwrócił się do mieszkańców, by wsparli finansowo prace związane z renowacją po pożarze.



Zgłoś
Avatar
F................m 2013-10-22, 9:19 115
Piwo dla Gdańska! Czekamy na inne miasta!
Zgłoś
Avatar
dominik_jachas 2013-10-22, 9:36 1
Niestety to fejk dziennikarski Prokuratura nie potwierdziła wersji z bombą. Ale podpalenie było
Zgłoś
Avatar
kotek997 2013-10-22, 9:47 65
"Adamowicz zwrócił się do mieszkańców, by wsparli finansowo prace związane z renowacją po pożarze. "
Chyba czas na kolejne referendum
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2013-10-22, 10:02 20
no chyba ich pojebało, co to ma być? Akcja z bombą? Ja dam sobie rękę upierdolić, że oni sami sobie podpalili ten śmieszny kurwa szałasowski meczet, żeby ludzie się nad nimi zlitowali i w ten sposób wyrabiają sobie nietykalność. Busz niech spierdala do buszu, obrzeża trójmiasta są wielkie, niech tam budują te swoje śmieszne budowle. Lecz co do uboju? To czemu oni swoich nie dadzą na ofiarę? Tylko bezbronne zwierzęta? Pierdole co za kurwa kraj
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-10-22, 15:36 1
Dobrze, że rozwinąłem dalej...
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2013-10-22, 16:50 8
Niech im kurwa szanowny pan Adamowicz, z wlasnej kieszeni hajs wylozy na renowacje jak tak za nimi obstaje. Wara od pieniedzy podatnikow.
Zgłoś
Avatar
nopel 2013-10-22, 20:15 6
20:12, przeglądam sadola, oglądam StopCham, słucham eski, nastrój średni, nie wyspałem się.

Wchodzę na poczekalnie, większość materiałów to gówno, a tu widzę obrazek mój kraj taki piękny, i słowo meczet. Przeczytałem o co chodzi -

Powiem tak - NIE MA lepszego sposobu, na poprawienie chujowego wieczoru, niż czytanie, że jakaś akcja anty-ciapakowa się udała.

A ten prezydent gdańska, jaki oburzony - stopy im lizać poiwnien, że chłopaki pokazali, że to brudne ścierwo nie jest mile widziane.
Ja wiem co się stanie jak islam serio zagosci w polsce. Właśnie tego typu akcje. Narody zaczynają sobie uświadamiać, w jak beznadziejnej sytuacji są. Nie licząc żabojadów, tamci się boją....
W holandii czy tam gdzies jakiś msc temu była głowa krowy w meczecie - aż mi się ryj do monitora cieszył jak to przeczytałem.

Reasumując, WIELKIE gratsy dla chłopaków za tą akcje z meczetem - oby tak dalej!
Zgłoś
Avatar
monczao 2013-10-23, 4:44 4
Cóż za inspiracja! Czy wie ktoś jak, lub ewentualnie gdzie znaleźć instrukcje, przygotować ładunki wybuchowe? Może być na priv
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-10-23, 6:51 4
@up
na www.al-kaida.af
Zgłoś
Avatar
canabisss 2013-10-23, 7:24 1
niech wypierdalaja tam skad przyszli jakos nie bardzo mam ochote ogladc te kozie syny
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2013-10-23, 7:59 2
Cieszę się, że mieszkam w Polsce z tego powodu.

a druga sprawa to znowu musimy świecić przykładem Europie
Zgłoś
Avatar
toxi27 2013-10-23, 8:11 1
A mnie ciekawi fragment "Na miejscu pożaru zabezpieczono też materiał genetyczny jednego ze sprawców, co ułatwi jego identyfikację w momencie złapania". Co ten "sprawca" tam robił?
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2013-10-23, 8:21 12
"Każda, nawet najmniejsza agresja wobec ludzi myślących inaczej, musi się spotykać z naszym potępieniem, żywą reakcją."

Ja jestem człowiekiem myślącym inaczej (czyt. też nie chcę pierdolonych meczetów w Polsce) i jakoś moje zdanie się nie liczy? Tzn. jestem dyskryminowany, więc gdzie tu mowa o tolerancji i szacunku?
Zgłoś
Avatar
Given 2013-10-23, 8:26 2
A może ten imam sam zgubił tą bombę jak miał gdzieś podkładać? Jebło, podpaliło ciapakoland i biedny nie wie co zrobić, to zwala na złych Polaków?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie