18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
Tomikchomik1 2014-12-24, 14:25 6
Co jest najśmieszniejsze w tych wszystkich ludziach, którzy "jadą" po laskach, które piją albo palą w ciąży? Nie wiedza ludzka. Każdy lekarz, powie, że jeśli laska pali już w chuj czasu, i zajdzie w ciążę, może palić dalej, ale mniej bo natychmiastowe odrzucenie, jest dużo groźniejsze dla niej i dla dziecka. Druga sprawa, alkohol. Organizm kobiety w ciąży, czasem sam domaga się go. Znam mnóstwo sytuacji, w których lekarz, wręcz namawiał do wypicia piwa w ciaży, bo jeśli organizm potrzebuje należy mu go dostarczyć (nie chodzi rzecz jasna o napierdolenie się, a o jedną lampkę wina czy szklankę piwa). Teraz jako że żyjemy w dość pojebanych czasach, to nastała "moda", na zabranianie kobietom w ciąży takich rzeczy, bo to szkodzi, co jest bzdurą. Kobietę w ciaży, można porównać do psa. Karmicie go najlepsza karmą, a on i tak pójdzie po łące i nawpierdala się trawy, po czym ją wyrzyga, bo jego organizm tego potrzebuje. Więc zawsze chce mi się śmiać, z tych stereotypów na temat całkowitej abstynencji w ciaży, którą propagują ludzie, którzy nigdy nie zagłębili się dokładnie w temat. Całę pokolenia, od zarania dziejów piły, paliły itd, a mimo to dzieci rodzą się zdrowe (nie licząc debili, co bez konsultacji idą sie napierdolić, w zaawansowanej ciaży). Rzekłem, wesołych świąt czy coś.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-12-24, 14:40 7
@up a chuj to kogo obchodzi? jeśli kobita upadła tak nisko aby tak mocno uzależnić się od szlugów czy wódy to jedynym wyjściem dla niej jest sterylizacja (opcjonalnie aborcja) bo skoro już spierdoliła życie sobie to czemu ma płodzić najprawdopodobniej niedorozwinięte dzieci, które potem będą w tej patologii dorastały, i również najprawdopodobniej będą miały niedojebane życie bez perspektyw... przejdź się po jakichś slumsach (nawet w Polsce) to zrozumiesz o czym mówię

a btw co do samego żartu to w pytke jest! piwko dla autora!
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-12-24, 15:02
@grudzin7, teraz mi odpowiedz, ale tak naprawdę, ile u ciebie w rodzinie jest kobiet, które przed, w trakcie i po ciąży paliły i mimo to, urodziły zdrowe dzieci. I nie pierdol mi, że żadna nie pali/paliła.
Zgłoś
Avatar
biedronx 2014-12-24, 15:27
kawał skończył się po przeczytaniu tytułu i pierwszego zdania
Zgłoś
Avatar
_Radzias 2014-12-24, 15:38
Ja pierdziele , jeden kawał ,a tyle interpretacji
Zgłoś
Avatar
bobson88 2014-12-24, 16:11
dobrze, że nie napisałeś puenty w tytule, bo kawał przestał być śmieszny...
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-12-24, 16:22 1
O i to jest kurwa dowcip na poziomie. Niestety coraz mniej tu takich...
Zgłoś
Avatar
quetzalcoatl 2014-12-24, 22:25 1
Tomikchomik1 napisał/a:

Co jest najśmieszniejsze w tych wszystkich ludziach, którzy "jadą" po laskach, które piją albo palą w ciąży? bla bla bla bla



Właśnie widać, że twoja matka musiała ostro jarać i chlać w ciąży, że takiego debila urodziła.
Zgłoś
Avatar
w3 2014-12-24, 22:26 1
@tomikchomik1:
No nie mogę, jak niekompetentny idiota wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia.
Jesteś lekarzem? Za pewne nie. To nie wypowiadaj jak znawca. Alkohol w ciąży nawet w małej ilości może zaszkodzić dziecku i jest to potwierdzone badaniami klinicznymi!

Poczytaj sobie o FAS (alkoholowy zespół płodowy) i przestań pisać bzdury albo z drugiej strony rób co chcesz, może jak Ci się trafi takie własne dziecko to zmądrzejesz, kurwa.
Zgłoś
Avatar
RysioTaxyDriver 2014-12-25, 2:13
Wysrałeś ten kawał co?!!!
Zgłoś
Avatar
TOM-K 2014-12-25, 13:41
RysioTaxyDriver napisał/a:

Wysrałeś ten kawał co?!!!

Tak, dokładnie.
Zgłoś