18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
skurwysyny 2013-07-15, 14:27 3
Ja pierdole co za muzyka... Też zdarzy mi sie czasami posłuchac Techna.. ale to jest jakieś typowe komercyjne gówno dla wieśniaków
Zgłoś
Avatar
Yaren 2013-07-15, 14:29 23
Nosz kurwa. Co jak co, ale Retro Time In Attack od Clubbase to jedna z najzajebistszych imprez. stare czasy gdzie pierdoliło sie styl, ubierałeś białe rękawiczki gwizdek w jape kreska w nos i heja do klubu.

Trzeba przeżyć taką impreze by ją ogarnąć

Gorąco Was nie pozdrawiam, tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
Kraczełę 2013-07-15, 14:29 6
@dominik_jachas
Takiego gówna?
Z dobre kilkanaście lat temu będą w klubie bawiłbyś się jak pojebany a teraz hejtujesz bo taka moda na sadolu
Chłopaki to klasyka polskiej muzyki klubowej i będą dalej to robić bo to kochają a większości ludzi zza czasów gdy Clubbasse królował to łezka w oku się kręci
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-07-15, 14:29 4
Nawet dyskojeby już pierdolą tuska, coraz lepiej się dzieje:)
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-07-15, 14:29
Nigdy nie rozumiałem fenomenu takiej 'muzyki'
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-15, 14:38 3
M@rio napisał/a:


... I pisze to koleś który ma 29lat. Widzę, że chujowo spędziłeś swoje lata młodości... Zapewne na dyskotekach bawiłeś się przy utworach Bayer Full



No chyba bym już wolał Bayer Full
Ja za małolata imprezowałem przy Rapie oraz R&B i tak mi zostało do dzisiaj.
Na tych spędach techno-bydła królowały wtedy białe rękawiczki, kask z budowy gwizdek i maska na ryj a do tego towarzystwo w 90% porobione jak sam skurwysyn.
Super imprezy nie?
Zgłoś
Avatar
Donaldek 2013-07-15, 14:40 29
Kiedyś taka muza była w modzie, teraz takie imprezy kojarzą mi się z tym:
Seday napisał/a:


[video]

[/video]

Zgłoś
Avatar
vladimir115 2013-07-15, 14:40 1
Kraczełę napisał/a:

@dominik_jachas
Takiego gówna?
Z dobre kilkanaście lat temu będą w klubie bawiłbyś się jak pojebany a teraz hejtujesz bo taka moda na sadolu
Chłopaki to klasyka polskiej muzyki klubowej i będą dalej to robić bo to kochają a większości ludzi zza czasów gdy Clubbasse królował to łezka w oku się kręci


Czas idzie do przodu jakbyś nie zauważył.

Mimo, że słucham muzyki elektronicznej, a właściwie EDM'u (electronic dance music) to nie mógłbym się bawić przy takim gównie.
Zgłoś
Avatar
dominik_jachas 2013-07-15, 14:43 4
Kraczełę napisał/a:

@dominik_jachas
Takiego gówna?
Z dobre kilkanaście lat temu będą w klubie bawiłbyś się jak pojebany a teraz hejtujesz bo taka moda na sadolu
Chłopaki to klasyka polskiej muzyki klubowej i będą dalej to robić bo to kochają a większości ludzi zza czasów gdy Clubbasse królował to łezka w oku się kręci


Majster, nigdy nie bawiłbym się przy takim ścierwie, bo nie słucham po prostu gówna To koło muzyki klubowej nie leżało, to jest po prostu tępy bicik posklejany z kilkoma samplami perkusyjnymi i prostym jak chuj po weselu basslinem. Nie nazwałbym tego w ogóle muzyką.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2013-07-15, 14:44
Ja nie wiem jak można dobrze się bawić w takim ścisku... Masówa w chuj...
Zgłoś
Avatar
SinceAge 2013-07-15, 14:48 1
jaka wixa ja pitole:D 10 lat za pozno
Zgłoś
Avatar
zibilp 2013-07-15, 14:51 4
Mardog napisał/a:

Ja nie wiem jak można dobrze się bawić w takim ścisku... Masówa w chuj...



Nie wiesz o co w tym chodzi? Weź pigułkę to zobaczysz
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-07-15, 15:03 3
I tak najlepsze Clubbase - In attack Ci tylko najeżdżają co siedzą przed komputerem i nawet na porządnej imprezie nie byli, w sumie gdzie taki pedał i pizduś w rurkach i z grzyweczką na dyskotece... dobrze że chłopaki robią jeszcze Retro Party..
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-07-15, 15:12 1
pamięta ktoś kawałek, tam leciało coś takiego
Cześć, jestem Oskar, mam 18 lat, pozdrawiam cały świat...
Zgłoś
Avatar
Hampelek 2013-07-15, 15:16
jak ja nie lubie retro...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie