18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Kto pierwszy ten lepszy
~Velture • 2018-05-26, 13:47
No i to mi się podoba! :amused:
Dzieci bawią się z tatusiem na świezym powietrzu a nie z ryjami w smartfonach :ok:


2018-05-26, 13:53
Tak jak w życiu.Coś tam dostajesz i potem chcesz więcej i więcej aż w końcu gówno z tego wychodzi :kawa:

2018-05-26, 14:06
U nas jest metoda wychowawcza "kij i marchewka" tam "cukierek i gówno". Co kraj to obyczaj.

2018-05-26, 15:26
Teraz już wiem jak zabawię młodszych kuzynów. Są "wychowywani" bezstresowo. Starzy dają im punkty, od czego uzależniają np. przywilej pójścia na lody czy telewizji. Naturalnie przy każdej okazji lekko ich demoralizuję coby bachorki na pedałów nie wyrośli- a to oranżada za plecami matki, a to obsługa procy i takie tam zabawy. Ta wysoce edukacyjna aktywność doskonale obrazuje bezsens zachwalanych zachowań, typu walka o oceny, płacenie składek emetytalnych, pracę w korpo itd... Chętnie przetestuję :amused:

2018-05-26, 18:34
Wygląda na jakby córka wiedziała. A jako że ostatnio zabrałem się za serial "Gra o tron", zakładam że r*chała się ze starym, i był to spisek.

2018-05-27, 18:26
to jest fake, a gówno nie prawdziwe