18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
pankruk 2020-11-13, 18:05 2
DużyKutas napisał/a:

Raz jak pracowałem na cieżarówce w Polsce z trzy lata temu i jechałem ze Szczecina do Chojny to na trasie zgarnąłem autostopowiczke, jakies 20 lat, nie była super barbie, ale ubrana w miare schludnie, z twarzy taka lekko powyżej średniej, włosy zaniedbane lekko, ale kij stanął. Najgorsze było to że to była jakaś wieśniaczka i po chwili zaczeło jebac od niej menelem. Ogólnie miałem dylemat, wyrzucić z auta czy się cieszyć ze kij stoi. Zaryzykowałem, podrzuciłem pod dom na jakiej wsi, ba to nawet nie wieś, tylko stare zbutwiałe gospodarstwo w środku pola. Chyba była w szoku że jej nie wyruchałem, mimo to nie wiem czy zrobiłem dobrze. Taki paradoks, nie wiem czy zrobiłem dobrze że ją niewyruchałem czy zrobiłem dobrze że ja podrzuciłem.Jak widac potrafię robić dobrze. Dziekuję za uwage.



Wyruchałbyś, a takie lekko zaniedbane laski z zapyziałej wiochy i z biedy aż piszczy mają wybitną skłonność do zachodzenia w ciążę.
Zapisałaby sobie blachy, odnalazłaby Cię, rozjebała Ci doczesny związek lub rodzinę i sąd przyjebałby Ci takie alimenty, że byś do końca życia tego ruchania żałował.
Ku przestrodze dla wszystkich bo sam straciłem bardzo wiele przez przelotną znajomość i to z koleżanką ze szkolnych lat choć obyło się bez ciąż.
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2020-11-13, 18:21
Ja pierdole ! Plecy jej pękły!

Zgłoś
Avatar
donger 2020-11-13, 20:41
Kupił świnie na bazarze i wiezie robić kiełbasę
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2020-11-14, 1:13
kiedyś na blogu opisałem taką historię- .noc ciemno jak u murzyna w dupie obok mnie coś leży i świszcze czyżbym wyruchał świstaka
nie macam jakiś cyc jest wstaję zapalam światło i...kurwa mówią że dinozaury wyginęły nieprawda istota która leżała obok pochodziła chyba z epoki jury brzydsza od babki kiepskiej fałd na ciele więcej niż u zawodników sumo okulary jak denka od słoika co ja zrobiłem???????????????????????
Wytrzeżwiałem błyskawicznie i przysiągłem sobie,że nigdy tak się nie schleję,żebym nie wiedział,co do wyra biorę.I ODPUKAĆ DO DZIŚ TAK MAM
A dla wszystkich taka rada"pij tyle człeku,pij,żebyś rano w łóżku znalazł lachona,a nie świński ryj"
dobranoc
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2020-11-14, 2:22
Za moment zakupy zgubią bo temperatura rury wydechowej stopi reklamówkę.
Zgłoś