18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Pralpunkt 2020-11-12, 20:05 2
To moje powiedzenie ale naprawdę czasami lepiej nie zaruchać
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-11-12, 20:26 3
Przeciez nie rucha,moze wywozi TO jak najdalej od siebie.
Zgłoś
Avatar
Warystor 2020-11-12, 20:56
Fajna dupa. Z takiej to nawet po pijanemu trudno spaść. Ale trzeba uważać, bo może zmiażdżyć człowieka jak, nie przymierzając, chińska ciężarówka.
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-11-12, 21:39 1
Warystor napisał/a:

Fajna dupa. Z takiej to nawet po pijanemu trudno spaść. Ale trzeba uważać, bo może zmiażdżyć człowieka jak, nie przymierzając, chińska ciężarówka.



No i znalazł się koneser
Zgłoś
Avatar
Warystor 2020-11-12, 21:44 1
Niezwyciężony napisał/a:

No i znalazł się koneser



Grubej jeszcze nie ruchałem. Chudej też...
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-11-12, 21:52 2
Raz jak pracowałem na cieżarówce w Polsce z trzy lata temu i jechałem ze Szczecina do Chojny to na trasie zgarnąłem autostopowiczke, jakies 20 lat, nie była super barbie, ale ubrana w miare schludnie, z twarzy taka lekko powyżej średniej, włosy zaniedbane lekko, ale kij stanął. Najgorsze było to że to była jakaś wieśniaczka i po chwili zaczeło jebac od niej menelem. Ogólnie miałem dylemat, wyrzucić z auta czy się cieszyć ze kij stoi. Zaryzykowałem, podrzuciłem pod dom na jakiej wsi, ba to nawet nie wieś, tylko stare zbutwiałe gospodarstwo w środku pola. Chyba była w szoku że jej nie wyruchałem, mimo to nie wiem czy zrobiłem dobrze. Taki paradoks, nie wiem czy zrobiłem dobrze że ją niewyruchałem czy zrobiłem dobrze że ja podrzuciłem.Jak widac potrafię robić dobrze. Dziekuję za uwage.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2020-11-12, 22:01
Odpowiednik pasów w samochodzie - przyssawka.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-11-12, 23:17
DużyKutas napisał/a:

Raz jak pracowałem na cieżarówce w Polsce z trzy lata temu i jechałem ze Szczecina do Chojny to na trasie zgarnąłem autostopowiczke, jakies 20 lat, nie była super barbie, ale ubrana w miare schludnie, z twarzy taka lekko powyżej średniej, włosy zaniedbane lekko, ale kij stanął. Najgorsze było to że to była jakaś wieśniaczka i po chwili zaczeło jebac od niej menelem. Ogólnie miałem dylemat, wyrzucić z auta czy się cieszyć ze kij stoi. Zaryzykowałem, podrzuciłem pod dom na jakiej wsi, ba to nawet nie wieś, tylko stare zbutwiałe gospodarstwo w środku pola. Chyba była w szoku że jej nie wyruchałem, mimo to nie wiem czy zrobiłem dobrze. Taki paradoks, nie wiem czy zrobiłem dobrze że ją niewyruchałem czy zrobiłem dobrze że ja podrzuciłem.Jak widac potrafię robić dobrze. Dziekuję za uwage.



Całkiem nienajgorsza historia obyczajowa Duży Kutasie
Zgłoś
Avatar
mrx_tm 2020-11-12, 23:19
I wiecznie brązowe siodło...
Zgłoś
Avatar
sadfun 2020-11-12, 23:23
bodzio667 napisał/a:

Odpowiednik pasów w samochodzie - przyssawka.



Mi to wygląda na poduszkę powietrzą na moto.
Jakiś prototyp albo bardziej rozbudowana wersja.

Np.

Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-11-12, 23:59
A miałem już iść spać.
I teraz się normalnie boję co mi przed zaśnięciem się przypomni...
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2020-11-13, 2:21 2
Sexi kobiety też uwielbiają szybkie motocykle...

Zgłoś
Avatar
WysuszoneGronoweTruchła 2020-11-13, 10:10
Może tak zapierdzielał, że jej kieckę zerwało.
Zgłoś
Avatar
KaiKenzo 2020-11-13, 14:43
w drodze na świniobicie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie