18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
CichaWoda 2015-04-19, 18:52 1
i ja bo tez nie przyjechałem
Zgłoś
Avatar
smj12 2015-04-19, 18:52 2
Wyburzyc ten stadion w pisdu, same kompromitacje ,najpierw euro teraz zuzel..
Zgłoś
Avatar
aimbotakahl1 2015-04-19, 18:59
@up
w pisdu z tym szystkim !
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-04-19, 21:35
I tak twierdzę, że najlepiej im wyszedł basen narodowy
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2015-04-19, 23:20 10
smj12 napisał/a:

Wyburzyc ten stadion w pisdu, same kompromitacje ,najpierw euro teraz zuzel..


O ile mi wiadomo za organizację GP odpowiada zewnętrzna firma, która wynajęła Narodowy na te zawody, więc nie wiem o chuj Ci chodzi.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-04-20, 2:05 4
Propo narodowego - jedyne skojarzenie:



Dla mało kumatych:

Ochódzki/Nowohucki - tusk
Hofander - pawlak
Miś - stadion narodowy
KS Tęcza - KC PO

Cytat:

Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogi słomianych inwestycjach

Zgłoś
Avatar
Steven 2015-04-20, 12:24
aimbotakahl1 napisał/a:

@up
w pisdu z tym szystkim !


Jak już to: wpisdu stym wszystkim.
Tszymajmy sie jakiegos schematu
Zgłoś
Avatar
trzeci41 2015-04-20, 15:09
jeśli się nie myle to chodzi o nawierzchnie tak?? temu odwołali zawody z tego co gdzieś przeczytałem ! jeśli tak to ci żużlowcy to są kurwa CIPY nie było chyba półmetrowych dziur co nie ?? ojjojo bo kamyczek tu jeest nie będe jeździł .... pierdolone bojączki
Zgłoś
Avatar
tita6 2015-04-21, 17:58 1
@trzeci41 Powiedział, kozak z internetu, który zapewne dupę zbiera z fotela na sranie i żarcie .
Zgłoś
Avatar
wonszo 2015-04-21, 18:39 10
@trzeci41

w dupie byłeś gówno (murzyna) widziałeś...
Byłem tam i widziałem jak na pierwszym łuku aż podskakiwali tymi motocyklami... Motocykl żużlowy to tylko rama, koła, silnik, sprzęgło. Bez hamulca, skrzyni biegów, amortyzatorów. To nie były warunki do jazdy... już w piątek zawodnicy skarżyli się na zły stan nawierzchni. A nawierzchnia? wyglądała jak piasek. Dosłownie. Ni to granit, ni cegła (bo na tym się jeździ) tylko jakieś miękkie i sypkie gówno. W pierwszym biegu na pierwszym zakręcie już się wywalili... Wygrała oczywiście taśma, która szła sobie jak baba. Raz z lewej, raz z prawej, nigdy kurwa równo. Jak poszła równo po "naprawach" to SPIKER nawoływał do bicia braw TAŚMIE... no kurwa. 3 razy bieg był powtarzany ze względu na nierówno idącą taśmę.
Dotrzymali tylko jednego. Jak się miało zakończyć po 23 biegach o 22 to się zakończyło o 22. szkoda tylko, że była tylko połowa biegów (12).
A kasy za bilety oczywiście nie zwrócą. Chuj im w dupe, Amen.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-21, 19:05
Z nawierzchnią i taśmą startową potrafiono sobie radzić nawet za "komuny". A tu chuj, kolejny wstyd. To my się cofamy czy rozwijamy do uja wacka? To my kurwa nawierzchni nie potrafimy zrobić w 2015 roku? Maszyny startowej nie potrafimy opanować? Na światła starty?

Obciach jak chuj, jakiego nie było kiedy Dołomisiewicz jeździł w GKS Polonia Bydgoszcz. A Gollob stawiał pierwsze kroki razem z dawno już zapomnianym jego bratem.
Zgłoś