18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
misiekps 2013-05-31, 9:02
co wy pierdolicie pisząc, że nie mamy problemu z ciapatymi.. skąd wy się urwaliście? jak mieszkacie na wsi to jasne, że kozojebca tam się nie przeprowadzi i nie zacznie uprawiać pszenżyto. Pojedźcie do jakiegoś dużego miasta i posiedźcie chwilę na przystanku w centrum
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-05-31, 9:17
@gówniaczek

Jeśli masz wstawiony sam film bądź zdjęcia bez opisu konkretnego na dany temat, to takie materiały zgodnie z regulaminem działu hard są wyrzucane. Wiele tematów jest przenoszonych do tematów zbiorczych, wiele też było więc są usuwane (gdyż na tematy hard nie ma działu było.pl). Ale Ty tylko widzisz, że temat zniknął i pewnie został bezpodstawnie wyjebany bo moderacja ma takie widzi mi się. Najpierw poznaj to forum, a dopiero później płacz, że coś jest be.
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-05-31, 9:18
te gówno islamskie jak kleszcz najpierw nawpierdziela się socjalem a później jest silne, po co używać miecza albo teraz karabinu jak mozna jak bakteria zagnieździć się w państwie, ktoś pisał w temacie, że w Polsce nie ma problemu z kozojebcami, bo może za niski socjal? Po co takiemu żyć w Polsce, jak może śmiało żyć w państwie jak francja, czy niemcy gdzie jest pełno znajomych, kumpli. Unika w ten sposób nietolerancji, nie jest szykanowany. O ile teraz Polska nie ma z tym problemów, o tyle nie warto w żadnym stopniu udawać, że nic się nie dzieje. To nie jest temat zastępczy, nawet w syrii codziennie walczą, ich umysły będą gotowe do walki, bo oni nauczyli się do tej pory wielu sposobów na przetrwanie przed np nalotem bombowym. W Polsce przecież, są drogi - nie ma ich wystarczająco dużo, ale nie pierdolcie, że nie można się przejechać autostradą, tak wam w głowach utarli, tak samo jak ze stadionami , i z reprezentacją. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Bierzcie wszystkie informacje z dystansem i te z wyborczej i te z pewnych źródeł, nawet w wyborczej dziennikarzyna może wiedzieć co się kręci i napisać raz prawdę, kiedy wy i tak w to nie uwierzycie i tak sprytnie was oszuka. "Czy palisz ganje czy wierzysz w propagande, ważne byś to co usłyszał umiał ocenić z dystansem" Prosty cytat a prawdziwy. Kraj musi być zróżnicowany, nie stworzycie idealnego społeczeństwa, same zasady równości się wykluczają, bo zawsze jest problem. Jak zostaniecie przy zasadzie, że każdemu według jego pracy, to problem będą mieli niepełnosprawni, każdemu według jego urodzenia itp , społeczeństwo nigdy nie będzie równe, dopóki pracujemy w różnych trudnych zawodach, takich np jak straż pożarna gdzie narażamy życie, dopóki też mamy swoje ułomności i choroby.

Tylko prosze was nie wyjeżdzajcie zawsze z tym samym tekstem : brak dróg, stadionów, ciepło , zimno, mokro, hwdp, kibole to zło, i cała reszta. Bo czy jest to żydokomuna, czy kozojebcy to i tak nie zmienia faktu, że bez naszego wkładu nie zmieni się nic.

Tak mi sie tylko wydaje, ze islam boi się w pewnym sensie narodu polskiego, bo wiedzą jaki drzemie w nim potencjał. W żadnym innym kraju, ludzie nie czytają tak gazet z takim przeświadczeniem, że coś, lub ktoś może ich oszukiwać. W żadnym innym kraju taki odsetek ludzi nie podchodzi z dystansem do mass mediów, ta cała komuna i prl pozostawiły wirusa w umysłach, ale też pozostawiły umiejętność radzenia sobie w najcięższych sytuacjach, kombinowania. Brak wódki, to zaczęliśmy pędzić własny, brak tytuoniu, pojawia się tytoń z przemytu. No i lojalności też nie brakuje, szczególnie na różnych osiedlach, tam ludzie mają swoje grupy , a życie nauczyło ich zaufania, więc jestem prawie przekonany, że po prostu jesteśmy niebezpiecznym narodem w pozytywnym znaczeniu tego słowa.
Zgłoś
Avatar
manieeek 2013-05-31, 9:35
Skoll napisał/a:

Polska nie ma jeszcze problemu z Islamem bo taka bieda ze nawet brudasy nie chca przyjezdzac. Wiekszosc uzytkownikow Sadola widziala ciapatego na filmiku z Syrii, a islamizacja to kolejny temat zastepczy. Lepiej kurwa drogi zacznijcie budowac, i dzieci plodzic, porzadek z wlasnym niezmienionym od 20 lat rzadem rzadem zrobcie zamiast zajmowac sie problemami zachodniej Europy, ktora notabene ma na Polaka wyjebane i traktuje nas jak tania sile robocza...



Dobre określenie, 'jeszcze'. Jak całe życie nie ruszyłeś dupy ze swojego wypizdowa, to pewnie nie widziałeś. Wystarczy pojehcać do Warszawy, Krakowa czy Lublina i zauwazysz ze caliem sporo tam kebabów. Po co czekać aż wejdziemy w ta sama faze co Francja i Anglia? Lepiej ludziom otworzyc oczy wczesniej. A Co do reszty wypowiedzi pełna zgoda.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-31, 9:57 1
Jeśli ktoś twierdzi że muzułmanów nie ma w Polsce, to powinien pierdolnąć się w łeb, wstać od komputera i pojechać chociażby do takiej Warszawy to zauważy ze trochę ich jednak jest. Mamy także swoje (Polskie) meczety np. w stolicy, gdańsku czy poznaniu. Więc jacyś muzułmanie jednak są. Dodam też że ktoś w komentarzach na YT pod tym filmikiem napisał ze za miesiąc w Puławach jest jakiś zjazd muzułmanów, powinno nakopać im sie do dupy i wysłać z powrotem na pustynie do tych ich namiotów.
Zgłoś
Avatar
Kosmowski 2013-05-31, 11:16
Tych dzikusów w naszym kraju jest coraz więcej, wystarczy przejść się ulicami Warszawy. Ostatnio jak szukałem najbliższej stacji metra to w stolicy Polski nie miałem się kogo po polsku o drogę spytać. Studiowałem też trzy lata w Olsztynie i tam z muzułmanami jest już problem. Jeden rodowity Olsztyniak za rozklejanie anty-islamskich wlepek dostał prawomocny wyrok sądu a prezydent miasta musiał się tłumaczyć przed saudyjskim dyplomatą z tego zajścia. W Olsztynie też poznałem Francuza, który powiedział mi wprost, że uciekł do Polski przed muzułmanami bo w jego rodzinnym mieście nie można żyć spokojnie będąc białym człowiekiem. Dlatego wpienia mnie takie gadanie, że nas to nie dotyczy, bo u nas bieda i dzicy nie chcą tutaj przyjeżdżać. Otóż chcą bo mają tu zapewnioną pomoc od władz państwowych. Wszelkie wymiany studenckie i otwieranie granic powoduje, że napływa ich tu coraz więcej. Oby nasz naród nie obudził się za późno bo ta swołocz wyrżnie nas w pień i nasze dziedzictwo pójdzie z dymem, na tle spiczastych wież minaretów.
Zgłoś
Avatar
Revelict 2013-05-31, 11:30
Może nie kto tylko jak ich powstrzymać?
Zgłoś
Avatar
M................d 2013-05-31, 13:33
O już się masturbują nad potężną Polską 16 wieku. Kurwa nawet mi was nie żal
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-31, 14:38
Ciapaci NIE są w Polsce, NIE mają partii, NIE mają 4 meczetów, NIE mają stron internetowych i NIE atakują stron z powodu braku zgody na zabijanie zwierząt halal przez weterynarzy. Ludzie, obudźcie się.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-31, 15:53 1
astmuus napisał/a:

Ciapaci NIE są w Polsce, NIE mają partii, NIE mają 4 meczetów, NIE mają stron internetowych i NIE atakują stron z powodu braku zgody na zabijanie zwierząt halal przez weterynarzy. Ludzie, obudźcie się.



Ciapatych jest ponad 30tyś
------
Meczet w Bohonikach
Meczet w Gdańsku
Meczet w Kruszynianach
Meczet w Warszawie (w budowie jest także drugi warszawski meczet)
Meczet w Legnicy
Meczet w Białymstoku (w budowie)
Meczet w Poznaniu
-------
imam hani hraish, od 30 lat w Polsce


------

a to jest ich strona
mzr.pl/pl/info.php?id=5

----

Więc nie pierdol idioto.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-31, 16:03
Kurwa, teraz będzie ciągnąć temat...

a może to i dobrze
Zgłoś
Avatar
08PL 2013-05-31, 17:07
Jawnie Max mówiąc wyciąga z mego serca to co jest rozsypane,łączy to w całość , i upewnia mnie w tym że mam racje myśląc jak myśle. Wiecej takich wstawek leci piwko,a nie wiem czy przyznałem ich choćby 2.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-31, 17:39
chłop_małorolny napisał/a:



Mądre słowa. Prawdziwym problemem Polski jest żydokomuna która wyniszcza nasz kraj pod każdym względem. Wszystko co w Polsce złe (np. służba zdrowia, biurokracja, drogi itd. ) to plan likwidacji Polaków aby zrobić miejsce dla żydów. A tu wszyscy się Islamem jarają bo jednemu angolowi głowę obcięli.


Właśnie ta żydokomuna jak to nazwałeś, zaprasza do nas muzułmanów i tak, są już problemem w naszym kraju.

echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130425/POWIAT0104/130429223
Cytat:


Zaatakował dziewczynę, krzyczał, że w imię Allaha

Do nietypowego incydentu zostali wezwani strażnicy miejscy w Kielcach. W środę o godzinie 8 rano na ulicy Żytniej 29- letni mężczyzna rzucił się na młodą dziewczynę, kopał i wyzywał.

- Ulicą przechodziła siedemnastolatka. Stojący na chodniku mężczyzna nagle rzucił się na nią, zaczął ją kopać, wyzywać o k…, szmat. Zrobiło się zamieszanie, zbiegli się ludzie. Sytuacja była bardzo dynamiczna, ale w tym samym czasie ulicą przejeżdżał nasz patrol, w tej samej chwili zostaliśmy wezwani do miejsca zdarzenia – relacjonuje Wojciech Bafia, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Kielcach.

Mężczyzna, ponieważ zaczął się szarpać, został zakuty w kajdanki i przewieziony na III Komisariat Policji. – Krzyczał, że należy do Allaha, który jest jego bogiem. Powtarzał, że jest bardzo zły na syna, że nikogo nie zabił – mówi Wojciech Bafia. - Dziewczyna nie znała napastnika, twierdziła, że zaatakował ją bez przyczyny. Okazało się, że pan nie posada meldunku, prawdopodobnie jest chory psychicznie.



A więc darujcie sobie pierdolenia, że wszystko jest okej i nie mamy się czego obawiać. Tak samo do tego podchodzili Francuzi i Brytyjczycy.
Zgłoś
Avatar
Pmr29 2013-05-31, 18:14
Polecam się zapoznać z tą prezentacją pokazuje jak wygląda Islam.

slideshare.net/panthera21/islam-powerx
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-31, 18:48
Stryjek napisał/a:



Ciapatych jest ponad 30tyś
------
Meczet w Bohonikach
Meczet w Gdańsku
Meczet w Kruszynianach
Meczet w Warszawie (w budowie jest także drugi warszawski meczet)
Meczet w Legnicy
Meczet w Białymstoku (w budowie)
Meczet w Poznaniu
-------
imam hani hraish, od 30 lat w Polsce
Obrazek

------

a to jest ich strona
mzr.pl/pl/info.php?id=5

----

Więc nie pierdol idioto.



Kolega widzę, nie zrozumiał sarkazmu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie