18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
xyz893 2009-07-16, 19:41
po czarnuchach i chicanos można się tego spodziewać. ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE GDY SŁYSZĘ STWIERDZENIE "KULTURA AFRYKAŃSKA" lub "KULTURA CYGAŃSKA"
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2009-07-16, 21:53 7
xyz893 napisał/a:

po czarnuchach i chicanos można się tego spodziewać. ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE GDY SŁYSZĘ STWIERDZENIE "KULTURA AFRYKAŃSKA" lub "KULTURA CYGAŃSKA"



ta. kiedyś w jakiejś zapadłej wsi, gdzie pewnie przez całe życie murzyna nie widzieli widziałem napis: "jebać czarnych". chyba mamy kolejny przypadek.
nie wiem czy wiesz kolego, ale w ameryce polaków rasiści traktują tak samo jak czarnych i meksykanów, a w zachodniej europie jesteśmy uważani za najgorsze buractwo tego kontynentu, nie mówiąc o anglii, gdzie ludzie myślą, że każdy młody polak masturbuje się przy pomocy odkurzacza dziennik.pl/wydarzenia/article133689/Polak_przylapany_na_seksie_z_odku...
więc nie ogólniaj, bo każde uprzedzenia są złe. a jak masz jakieś problemy z brakiem własnej wartości, to obwiniaj ludzi za to odpowiedzialnych i nie szukaj gorszych od siebie wśród ludzi, którzy się tylko od ciebie różnią kolorem skóry lub statusem społecznym.
Zgłoś
Avatar
zyrafinda 2009-07-16, 22:48 1
kurwa toz to jest sadistic tu sie kazdemu cisnie..
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-07-16, 22:51
zyrafinda, niestety jak dla Ciebie, ale użytkowników nie wolno wyzywać.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-07-18, 18:23
rrdzony napisał/a:

a w zachodniej europie jesteśmy uważani za najgorsze buractwo tego kontynentu,



a co najgorsze, to polacy sami zapracowali sobie na tą opinię i właściwie to się nie dziwię, że jest ona taka a nie inna. będąc w anglii kilka miechów sama o mało nie zaczęłam nienawidzić polaków jako nacji
Zgłoś