18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Ku czci niemieckich kobiet
MMAriusz • 2016-01-25, 19:31
Dlaczego niemki tak niechętnie zgłaszają gwałty dokonywane przez imigrantów?
.
.
.
Bo dla wielu z nich to jedyna okazja na seks

3 niemki wspominają przy browarze:
-Ostatnio zostałam zgwałcona przez jednego z imigrantów. Mówię wam dziewczyny, co to był za ból, nie do zniesienia!
-A co ja mam powiedzieć, jak mnie trzech gwałciło na raz? - mówi druga. To dopiero był ból!
-Eee co wy wiecie o bólu, nie rozśmieszajcie mnie! - wtrąca trzecia. Ostatnio jak uciekałam przed nimi rowerem, to mi się łechtaczka w łańcuch wkręciła!
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-01-25, 19:36
Najbardziej je bolało, że oni doszli pierwsi
Zgłoś
Avatar
warka 2016-01-25, 19:46 4
Fake , Niemka nigdy nie ucieka przed gwałcicielem , tym bardziej gdy jest on imigrantem.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2016-01-25, 20:23
Halo co to tam na horyzoncie? To rosjanie?
- nie to imigranci.
No trudno to zostaniemy zgwałcone.
Zgłoś
Avatar
bartnik1 2016-01-25, 20:54
Poprawie i tego suchara..

3 niemki wspominają przy browarze:
-Ostatnio zostałam zgwałcona przez jednego z imigrantów. Mówię wam dziewczyny, co to był za ból, nie do zniesienia!
-A co ja mam powiedzieć, jak mnie trzech gwałciło na raz? - mówi druga. To dopiero był ból!
-Eee co wy wiecie o bólu, nie rozśmieszajcie mnie! - wtrąca trzecia. Ostatnio jak uciekałam przed nimi rowerem, to gdy mi się łechtaczka w łańcuch wkręciła to z bólu odgryzłam dzwonek!
Zgłoś
Avatar
eskel_jsk 2016-01-25, 21:06
to jest chyba trochę stereotyp. Miałem wrażenie że Angielki są brzydsze.
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2016-01-25, 23:57 2
sorry bartnik1... prawie dobrze:

oryginał:

-rozmawiaja 3 blondynki (..... i tak dalej...)

trzecia mówi:

- a ja największy ból przeżyłam jak jechałam na rowerze, wkręcił mi się dzyndzel w łańcuch i połknełam dzwonek...

dowale jeszcze jednego suchara:

Wiejska dyskoteka wszyscy tańczą tylko jeden chłopak stoi z założonymi rękoma i jedną nogą opiera się o ściane.
Podchodzi do niego dziewczyna i przekrzykując remizową muzykę, woła:
- A ty dlaczego nie tańczysz?
- Ja nie dancor, ja jebaka - odpowiada chłopak.
Zgłoś
Avatar
TheColt 2016-01-26, 6:59
Nie bronie ciapakow w żadnym wypadku ale wydaje mi sie ze ta cala akcja jest celowo mocno nadmuchiwana żeby podkurwić spoleczenstw bo skoro tam na tym placu tyle gwaltow sie odbylo naraz to to przecież musiało wyglądać jak jedna wielka orgia setki gwałconych kobiet przez tysiac ciapakow i ani jednego filmu z tego wydarzenia jako dowod? Nie wspomne juz o tym ze jakim cudem w jednym miejscu znalazlo sie tyle niemek nadajacych sie do gwaltu przeciez to musiala by byc jakas ogolnokrajowa akcja
Zgłoś
Avatar
MMAriusz 2016-01-26, 10:05 2
- Co zaleca się Niemkom w razie napaści imigranta?
- By głośno chrząkały, kwiczały i tarzały się w błocie.
Zgłoś
Avatar
yoshko 2016-01-26, 17:30
miało być ... "jak mi dzyndzel wpodł pod keta to żech titek odgryzła!!"
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2016-01-26, 19:02
TheColt napisał/a:

Nie bronie ciapakow w żadnym wypadku ale wydaje mi sie ze ta cala akcja jest celowo mocno nadmuchiwana żeby podkurwić spoleczenstw bo skoro tam na tym placu tyle gwaltow sie odbylo naraz to to przecież musiało wyglądać jak jedna wielka orgia setki gwałconych kobiet przez tysiac ciapakow i ani jednego filmu z tego wydarzenia jako dowod? Nie wspomne juz o tym ze jakim cudem w jednym miejscu znalazlo sie tyle niemek nadajacych sie do gwaltu przeciez to musiala by byc jakas ogolnokrajowa akcja


Przecież było powiedziane, że u nich nawet zmacanie jest traktowane jak gwałt.
Zgłoś