18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ku Klux Klan
Juust1ce • 2013-10-20, 22:40
Ku Klux Klan- jakaś sekta w hameryce co jarała żydów albo nigga, nie pamiętam

tu ognisko i kiełbaski

a tutaj początek obrzędów

halloween

tu jakieś suweniry- (chyba srajtaśma)


przerwa na obiadek


reszta w kom
Zgłoś
Avatar
komarcomar 2013-10-21, 15:30 1
piwo już za sam opis
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-10-21, 15:37
Valkiria nie ogarnęła
Zgłoś
Avatar
rafic100 2013-10-21, 15:42
Wystawiasz coś o czym nie masz zielonego pojęcia. Widać to opisie. Przeciętny użytkownik tego portalu powinien jednak wiedzieć czym jest Ku Klux Klan
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-21, 15:46 9
No i nie zapominać kto czarnych zwoził do Ameryki. Sami tam kurwa nie przylecieli. Prawda jest taka, że ta cała potęga zbudowana jest na wyzysku i niewolnictwie. Prawda starsza niż najstarsza kurtyzana: przygłup musi sobie znaleźć wroga. Wtedy ma cel w życiu.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-10-21, 15:52 3
Juust1ce napisał/a:

Ku Klux Klan- jakaś sekta w hameryce co jarała żydów albo nigga, nie pamiętam


wczoraj się urodziłeś chłoptasiu?
Zgłoś
Avatar
karimata2121 2013-10-21, 15:55
Dobra jakość zdjęć, no i kkk krata ode mnie
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2013-10-21, 16:02 2
Za KKK zawsze piwo, a forumowym negrom krzyż w dupę!
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-10-21, 16:04 1
@Doktorsracik łohohoho teraz to pojechałeś grubo. Idź na jakąś homoparadę czy coś bo po twoich komentarzach widzę,że rurki ci dawno jaja zmiażdżyły. A te opinie homo-ciapato-murzynów które polecasz zachowaj dla siebie, bo tyle mają wspólnego z prawdą co jacykow z facetem.

Szlachetna idea KKK nie została zapoczątkowana przez biedę umysłową ani się z niej nie składała.
Pomyliłeś ich chyba z frontem lgtb(tak to się pisze?).
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2013-10-21, 16:08
Cytat:

nie pamiętam



Wstawiasz temat i jednym kliknięciem myszki nie chce ci się sprawdzić? Jebana ignorancja, tobie soczysty chuj w dupę, a dla mnie maść na ból dupy poproszę.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-10-21, 16:22 3
Antalor napisał/a:

@Doktorsracik łohohoho teraz to pojechałeś grubo. Idź na jakąś homoparadę czy coś bo po twoich komentarzach widzę,że rurki ci dawno jaja zmiażdżyły. A te opinie homo-ciapato-murzynów które polecasz zachowaj dla siebie, bo tyle mają wspólnego z prawdą co jacykow z facetem.

Szlachetna idea KKK nie została zapoczątkowana przez biedę umysłową ani się z niej nie składała.
Pomyliłeś ich chyba z frontem lgtb(tak to się pisze?).


A to co, sadistic jest tylko dla jebanych białych supremistów czy innych pierdolców? Wypierdalaj i nigdy nie wracaj, umysłowy indolencie.
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-10-21, 16:36 8
KurwaRomantyk napisał/a:


A to co, sadistic jest tylko dla jebanych białych supremistów czy innych pierdolców? Wypierdalaj i nigdy nie wracaj, umysłowy indolencie.



No,no,no pogratulować
Odpowiadając na pierwszą część twojego posta, to sadol może i nie.
Ale ja czuję się patriotą i nacjonalistą a także jestem przeciw wszelkim formom wynaturzenia i będę swoje zdanie wyrażać a także propagować taką postawę wszędzie gdzie tylko dam radę.
A ty możesz co najwyżej się zesrać ze złości, bo nic z tym nie zrobisz
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-10-21, 16:39 2
Szkoda że u nas to jest nielegalne, a by sie przydały takie klany co do @UP tak sadol jest dla białych, chyba kolega nie widział jak shejtowany został inny użytkownik co miał, dziewczyne arabke i ten ów użytkownik mieszkał też w niemcowni (owczarek niemiecki z niego) Tutaj nikt nie propaguje nienawiści, ale selekcje. Teraz możecie mnie wylizać w moje białe dupsko bo toleruje tylko słuszne wybory a nie, tańcze jak widomo kto między ludźmi by tylko mnie akceptowali. Po chuj niby mamy komuś w dupe włazic? Powiedz mi? Wolisz by Cie akceptowali takiego jakim jesteś, czy kurwa robisz lelum polelum by Cie tolerowali, sam sobie odpowiedz...
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-10-21, 16:48 2
Antalor napisał/a:



No,no,no pogratulować
Odpowiadając na pierwszą część twojego posta, to sadol może i nie.
Ale ja czuję się patriotą i nacjonalistą a także jestem przeciw wszelkim formom wynaturzenia i będę swoje zdanie wyrażać a także propagować taką postawę wszędzie gdzie tylko dam radę.
A ty możesz co najwyżej się zesrać ze złości, bo nic z tym nie zrobisz


Skoro jesteś przeciwko wynaturzeniom, to może zacznij od popełnienia samobójstwa.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-21, 16:49 6
No właśnie sęk w tym, że niektórym tak się właśnie pojebało. Z sadistic mamy kreskówki o sraniu i wieczne nawoływanie do buntu, podcieranie dupy patryjotyzmem, bandę cweli uważających siebie za elitę i sól tej ziemi. Niestety ale prawda jest taka, portal się przekształcił w bazę przygłupich pseudo nacjonalistów i narodowców. Homofobów, zaściankowców bez żadnej wiedzy, potrafiących powtarzać frazesy i slogany. Ludzi, którzy piszą o Polsce z małej litery, bez polskich liter. Nikt ich nigdzie nie chce, są tępieni jak tylko można. Tu mają przyzwolenie. A pozwala im na to nie kto inny jak przecież obywatel byłego ZSRR.
Zgłoś
Avatar
Juust1ce 2013-10-21, 16:55
banda kretynów a co miałem być poważny w takiej sprawie? mnie to śmieszy w chuj i będe pisał co chciał i jak chciał, nie podoba się to wypierdalać

jak zwykle ktoś dał się nabrać )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie