18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ku Klux Klan
Juust1ce • 2013-10-20, 22:40
Ku Klux Klan- jakaś sekta w hameryce co jarała żydów albo nigga, nie pamiętam

tu ognisko i kiełbaski

a tutaj początek obrzędów

halloween

tu jakieś suweniry- (chyba srajtaśma)


przerwa na obiadek


reszta w kom
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-10-21, 16:57 2
quartz75 napisał/a:

No właśnie sęk w tym, że niektórym tak się właśnie pojebało. Z sadistic mamy kreskówki o sraniu i wieczne nawoływanie do buntu, podcieranie dupy patryjotyzmem, bandę cweli uważających siebie za elitę i sól tej ziemi. Niestety ale prawda jest taka, portal się przekształcił w bazę przygłupich pseudo nacjonalistów i narodowców. Homofobów, zaściankowców bez żadnej wiedzy, potrafiących powtarzać frazesy i slogany. Ludzi, którzy piszą o Polsce z małej litery, bez polskich liter. Nikt ich nigdzie nie chce, są tępieni jak tylko można. Tu mają przyzwolenie. A pozwala im na to nie kto inny jak przecież obywatel byłego ZSRR.



Jakich homofobów? Nigdy nie zauważyłem by ktoś kto brzydzi się pedalstwem równocześnie odczuwał strach przed nim.
Fobie to można mieć hemo, nie homo. Homo to co najwyżej wstręt.
A swoją drogą to nawet nie wnikam jakim cudem ludzie mający patriotyczne poglądy przeszli metamorfozę w cwelów i ludzi bez żadnej wiedzy.
Prędzej mógłbym powiedzieć coś takiego o szarakach którzy wchodzą na strony tego typu pooglądać rozjebane głowy, nie interesując się już polityką.
Polityką która w swojej aktualnej formie jest bardziej sadystyczna od tysiąca ugotowanych płodów i rozjebanych dup. Bo robiąc z odchyleńców normalnych ludzi nie tylko niszczymy przyszłość ale i plujemy na przeszłość.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-10-21, 17:03 1
Antalor napisał/a:



Jakich homofobów? Nigdy nie zauważyłem by ktoś kto brzydzi się pedalstwem równocześnie odczuwał strach przed nim.
Fobie to można mieć hemo, nie homo. Homo to co najwyżej wstręt.
A swoją drogą to nawet nie wnikam jakim cudem ludzie mający patriotyczne poglądy przeszli metamorfozę w cwelów i ludzi bez żadnej wiedzy.
Prędzej mógłbym powiedzieć coś takiego o szarakach którzy wchodzą na strony tego typu pooglądać rozjebane głowy, nie interesując się już polityką.
Polityką która w swojej aktualnej formie jest bardziej sadystyczna od tysiąca ugotowanych płodów i rozjebanych dup. Bo robiąc z odchyleńców normalnych ludzi nie tylko niszczymy przyszłość ale i plujemy na przeszłość.


Hueheuehue no kurwa śmiechłem xD
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2013-10-21, 17:13 6
To xD mowi samo za ciebie KurwaRomantyk. W sumie wystarczy jak tylko to napiszesz w komentarzu bo twoje pierdolenie jest jak jedno wielkie XDDXDXDXDXDCDSVDZXCDS FEAF tak ,ze skoncz i wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
orwell14 2013-10-21, 17:28
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
kueza 2013-10-21, 17:54 1
zagiel1111 napisał/a:



Wstawiasz temat i jednym kliknięciem myszki nie chce ci się sprawdzić? Jebana ignorancja, tobie soczysty chuj w dupę, a dla mnie maść na ból dupy poproszę.



czyli ty chuja w dupie już miałeś, ta? XDD
Zgłoś
Avatar
kicaj2d4b 2013-10-21, 18:16
Jak ty kurwa mozesz nic nie wiedzieć o KKK? "jakiś zydow albo nigga, nie pamiętam"
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2013-10-21, 18:31
o czym wy kurwa mówicie, przecież to iluminacki syf. wyjebane mam w to czy nadziewali murzynów na kołki czy nie, iluminackie gówno powinno być tępione tak samo jak murzyńskie
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2013-10-21, 18:42 3
Antalor napisał/a:

Jakich homofobów? Nigdy nie zauważyłem by ktoś kto brzydzi się pedalstwem równocześnie odczuwał strach przed nim.
Fobie to można mieć hemo, nie homo. Homo to co najwyżej wstręt.



Ależ to JEST fobia, każdy napinacz twojego pokroju panicznie boi się gejów, normalny człowiek ma wywalone na cudze odbyty. U ciebie widać dziwną fascynację połączoną z niepokojem .

Antalor napisał/a:

A swoją drogą to nawet nie wnikam jakim cudem ludzie mający patriotyczne poglądy przeszli metamorfozę w cwelów i ludzi bez żadnej wiedzy.



Nie partriotyczne poglądy, tylko pogląd że tylko oni są prawdziwymi patriotami i tylko "ich" patriotyzm jest właściwy. A reszta to homo, żydzi i czarnuchy. Nie wycieraj sobie mordy codziennym patriotyzmem normalnych ludzi.

Antalor napisał/a:

Prędzej mógłbym powiedzieć coś takiego o szarakach którzy wchodzą na strony tego typu pooglądać rozjebane głowy, nie interesując się już polityką.



Taki jest cel sadistica, czarny humor i gore. Polityka to szambo od którego wielu chce odpocząć.

Antalor napisał/a:

Polityką która w swojej aktualnej formie jest bardziej sadystyczna od tysiąca ugotowanych płodów i rozjebanych dup. Bo robiąc z odchyleńców normalnych ludzi nie tylko niszczymy przyszłość ale i plujemy na przeszłość.



Tutaj ocipiałem, nie wiem skąd wziąłeś jakiś odchyleńców i plucie . Największymi odchyleńcami na sadolu są prawicowi radykałowie twojego pokroju.
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-10-21, 19:40 4
Tyle w temacie..

Zgłoś
Avatar
rorryro 2013-10-21, 20:57
Prawie jak na dożynkach
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-10-21, 23:06
Piękne czasy nie to co teraz wszechobecna pierdolona zakłamana tolerancji politycy wszędzie zwęszą kurwa biznes
Zgłoś
Avatar
barteql 2013-10-21, 23:41 1
Że ta Ziemia musi dźwigać na sobie takich pojebów...
Zgłoś
Avatar
adamov 2013-10-22, 12:52
Oni są tak samo pojebani jak ciapaci i asfalty
Zgłoś
Avatar
gupi_nik 2013-10-22, 12:59
te ku klux klany to chyba nie bardzo lubia obame huehue
Zgłoś
Avatar
TOOM44 2013-10-22, 22:45
Ale jesteście panowie nie zorientowani ;P KKK(Ku Klux Klan) obecnie niszczy polaków tak samo jak murzynów kiedyś, więc zapisy raczej odradzam...
Zgłoś