18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
dresimir 2014-08-10, 15:06 1
Nie przypierdalam się, bo gówno mnie to obchodzi. Są zjebami i tyle.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-08-10, 15:54
grubasy i staruchy, z takimi to nie ma żartów
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-08-10, 16:59 4
Ci którzy piszą jacy to oni są źli to mają cos z głową. KKK działa tam bardzo długo i ma długą tradycję. Doskonale wiemy co czarni zrobili z niektórymi miastami w USA. To bedzie ta sama sytuacja w europie z ciapatymi tyle ze tutaj nie ma żadnej organizacji która jawnie się im sprzeciwia. Zaczynam podejrzewać że strasznie duzo tutaj kozojebów jest...
Zgłoś
Avatar
veni 2014-08-10, 21:44
Zamawiają po cztery piwa. Słabiaki. Prawdziwi zamawiają pięć.
Zgłoś
Avatar
Kosmowski 2014-08-10, 22:18 2
@ Seboolek. Doedukuj się człowieczku. Tradycje KKK, to gwałty, morderstwa, lincze, prześladowania i samosądy. Dorośli ludzie, którzy zakrywają się prześcieradłami i gnębią innych tylko dlatego, że mają inny kolor skóry, albo są innego wyznania. Co do Matki Europy i najazdów islamistów, to jest to jedynie dowód na to, że biali ludzie cofnęli się w rozwoju i dają się wyżynać na własnej ziemi, jak niegdyś czarni, czy Indianie. Ku-Klux Klan jest bardzo dobrym przykładem niedorozwoju mózgowego wśród, białych ludzi, tak jak czarne pantery u murzynów. Tworzenie konfliktów, czy wrogów z powodów rasowych, lub religijnych jest po prostu idiotyczne i zasługuje, to jedynie na potępienie ze strony ucywilizowanych, w pełni rozwiniętych umysłowo ludzi.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-08-10, 23:35 2
kalapita napisał/a:

Hahaha no kurwa nie wyrobie Krzyczą "łajt pałer" i jeszcze "hajlują" lewą, spasioną ręką .



Ale już wiesz, że okazałeś się kretynem w związku z tą wypowiedzią? Chciałeś błysnąć a zgasłeś.

maxiq napisał/a:

popieram działalność kkk



Ale wiesz, że KKK mimo, że są biali to niespacjalnie lubią Europejczyków? A katolicy są dla nich w tej samej grupie co żydzi i pedały i nic absolutnie nie wyżej?
Zgłoś
Avatar
RysioMisio 2014-08-11, 0:58
kkk to zjeby, chcecie dobrych amerykanskich white powerow to tylko aryan nation, a tak ogolnie to wiekszosc bialych ma na takie cos wyjebane, zabawy w gangi i bicie sie nawzajem jest dla kolorowej biedoty z getta, biali maja lepsze rzeczy do roboty
Zgłoś
Avatar
dresimir 2014-08-11, 15:12
hogg napisał/a:



Ale już wiesz, że okazałeś się kretynem w związku z tą wypowiedzią? Chciałeś błysnąć a zgasłeś.



Pokaż mi dokładnie, bo nie wiem.
Zgłoś