18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
~Velture 2016-06-17, 11:02 64
Zauważyliście pewną prawidłowość na przestrzeni lat?
Brzydkie, podstarzałe i przygrube babsko broniące obcokrajowców.

Czemu nie widujemy ładnych, wysportowanych i seksownych młodych kobiet tak broniących egzotycznych panów? (18-20 letnie wieśniary dżesiki z wypizdowa z 3 tonami szpachli na ryju się nie liczą)

Pytanie pozostawiam otwarte.
Zgłoś
Avatar
Krechafety 2016-06-17, 11:03 149
Kuku-klakson... Co to ma niby wspólnego z nieumiejętnością mówienia po polsku?
Ku-Klux-Klan to nazwa brzmiąca identycznie we wszystkich językach cywilizowanych, kulturalnych i pokojowo nastawionych ludzi.
Zgłoś
Avatar
elfis 2016-06-17, 11:08 11
powinien powiedzieć trąbka , byłoby mu łatwiej
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-06-17, 11:09 12
Żeby mieć tatuaż Ku Klux Klanu w Polsce to trzeba być kurwa idiotą.
Protestanccy heretycy mordujący Katolików są niby fajni bo mordują też murzynów?
- Jeśli dla mnie Islam jest jak dostanie wpierdolu od grupki pijanych debili.
- A żydostwo jest jak obudzenie się z wyciętą nerką.
- To protestantanci i laicka lewica, są jak rak i hiv.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-06-17, 11:10 1
Velture napisał/a:

Czemu nie widujemy ładnych, wysportowanych i seksownych młodych kobiet tak broniących egzotycznych panów?


W zasadzie to była fajna włoszka, pracownica ośrodka dla imigrantów. Osobiście nie dotarłem do filmiku, ale brudasy walcząc o swoje prawa, grupowo ubogacili kulturowo cały żeński personel ośrodka i spierdolili w świat.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-06-17, 11:19 16
To ktoś jeszcze ogląda telewizję? A no tak. Podludzie muszą meczyk obejrzeć i m jak milość

A co do komentarza tej pani mam następującą odpowiedź:

"Mów za siebie stara kurwo."
Zgłoś
Avatar
flaszka 2016-06-17, 11:32 4
jemu chodziło o Ku-Klux-Clarkson
Zgłoś
Avatar
SzatanskaDupa500 2016-06-17, 11:40 5
ehh ten język polski Abdula
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2016-06-17, 11:56 7
o kurwa intyligencja prowadzącego jest przerażająca pierdoląc, że ''Ku Klux Klan'' jest Polską nazwą. A jebana gównolepianka? To jebana gównolepianka. Ku Klux Klan? Za nich zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-06-17, 12:12
voidinfinity napisał/a:

To ktoś jeszcze ogląda telewizję? A no tak. Podludzie muszą meczyk obejrzeć i m jak milość


Ja tam lubię kanały 200-203 na nc+
Pozdro dla kumatych.
Zgłoś
Avatar
AtomicFeelings 2016-06-17, 12:47
"Abdul nie smuc sie ze sie z ciebie smieja w domu ci pale opierde." Tepy brzydki babsztyl.
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2016-06-17, 13:28 3
Sam fakt, że konieczne było zwrócenie uwagi "nie śmiejemy się" świadczy o tym jak niski poziom reprezentuje teraz TVPis... Hołota zapraszana do programu tylko po to żeby nawrzucać tak pożądanych, populistycznych hasełek dla drugiej hołoty przed telewizorami.
Zgłoś
Avatar
r................4 2016-06-17, 14:07 4
Jebać abdula i całą resztę
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-06-17, 14:54 9
BialyNigger napisał/a:

Sam fakt, że konieczne było zwrócenie uwagi "nie śmiejemy się" świadczy o tym jak niski poziom reprezentuje teraz TVPis... Hołota zapraszana do programu tylko po to żeby nawrzucać tak pożądanych, populistycznych hasełek dla drugiej hołoty przed telewizorami.


Nie ogarniam twojego trollingu.
Z początku myślałem ,że jesteś zwyczajnym trollem ale okazuje się ,że ty się dopierdalasz do wszystkiego. Nie pasuje ci prawactwo, lewactwo, centrum, pedałyt, żydzi, biali, polacy itd.

Znaczy jesteś zwykłym frajerem który był gnojony za gówniarza i nienawidzi wszystkich i pierdoli wszystko w necie.

Mam własne poglądy i bardziej szanuję jebanych lewaków rowerzystów niż ciebie bo oni chociaż dają się jebać za coś a ty jesteś jak kundel na wsi. Szczekasz na wszystko bez powodu.
Zgłoś