18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:21
🔥 Pomocnik się znalazł - teraz popularne
Avatar
Nexus69 2012-12-13, 14:31
Pozatym nie powinien używać zwrotu "gimbus", ten kto sam był przeczołgany przez gimbaze. Wiec obaj pyszczki na kłódke i do roboty.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-13, 15:26
Fatum93 napisał/a:



Ojej jestes 1,5roku starszy ode mnie więc się kurwa nie wywyższaj, gimbus to wiek około 13-16 lat więc jest spora różnica z 20latkiem a jak piszesz takie komentarze to widać że może masz 21 lat ale mózgiem im dorównujesz. A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia Fajnych masz kolegów strach się bać Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu. I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak więc jak masz zamiar coś napisać to się kurwa zastanów żebyś sam nie wyszedł na debila o i tak na koniec



Dziecko, gimbus to stan umysłu.

pozeracz_kotow napisał/a:

Oho, 19-latek z rocznika '93 musiał dojebać dzieciaczkom z gimnazjum i obwieścić, jaki to on kurwa jest dorosły.

Zatem dorosły użytkowniku sadistika:
- w nazwie tematu powinno być: "Ku Pamięci Leonarda Balla", bo to nie on stawiał tę ławkę ku pamięci [czyjejś],
- przy odmienianiu po spółgłosce nie stosuje się apostrofu.

Także jak znowu zachcesz się pobawić w jebanego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.

Obrazek pojawił się na sadolu pierdyliard razy. Na pewno w komentarzach (sam nawet niedawno wrzuciłem), ale czy jako osobny temat, to już pewności nie mam.



Szacunek. Trzeba cisnąć po gimbusach. Może czegoś się nauczą.

Donor napisał/a:


urażony gimbus detected



Gimbus to człowiek, który ciśnie po ludziach wymagających poprawnej polszczyzny, sam piszący jak idiota. Człowiek inteligentny przyzna poprawiającemu rację, człowiek-idiota... No cóż. Pokazałeś, kim jesteś. Poprawna polszczyzna obowiązuje wszędzie i każdego, a kto nie chce się do tego stosować, jest zwyczajnym debilem. Potem nazywają siebie samych patriotami kretyni, którzy we własnym języku nie potrafią się wysłowić poprawnie
Zgłoś
Avatar
Neoptolemos 2012-12-13, 15:40 1
pozeracz_kotow napisał/a:

Także jak znowu zachcesz się pobawić w jebanego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.



Popieram Cię, ale przed albo nie pisze się przecinka!
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-13, 16:04
Kurwa każdy na każdego jedzie, jeden od drugiego chce być lepszy i mądrzejszy... Dajcie sobie spokój już, zakończmy ten temat.
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-12-13, 16:17
Klotnie pojebanych polonistow, tak, idzcie interpretowac lepiej swoje wiersze.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-12-13, 17:23 1
@Fatum93, ja się cipo nie wywyższam, ja Ciebie poniżam. Pokazuję jakim cepem jesteś i nawet nie potrafisz inteligentnie zripostować mojej wypowiedzi. A zdaniami typu:
Cytat:

A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia


Cytat:

Fajnych masz kolegów strach się bać


Cytat:

Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu.


pokazujesz tylko, że gimbus to stan umysłu i nie zależy od wieku. Aż dziw, że po starych nie pojechałeś.

And the winner is...
Cytat:

I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak



Cytat:

Kurwa każdy na każdego jedzie, jeden od drugiego chce być lepszy i mądrzejszy... Dajcie sobie spokój już, zakończmy ten temat.


To nie tak. Okazałeś się być gimbusem i teraz wszyscy mają święte prawo Ciebie zjebać od góry do dołu.

Cytat:

Klotnie pojebanych polonistow, tak, idzcie interpretowac lepiej swoje wiersze.


Studiuję biotechnologię, a z matury z polaka miałem niespełna 70%. Jak widać nie trzeba być ostatnio bardzo popularnym "humanistą", żeby w miarę poprawnie pisać w języku ojczystym.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-13, 20:44
pozeracz_kotow temat miał być skończony ale nie ty musiałeś napisać, musiałeś sprostać aby ci było lżej.. Lepiej ci ? To fajnie idź dalej studiować biotechnologię, odwiedzę cie kiedyś w McDonald. Skoro mówisz, że gimbus to stan umysłu noto niestety muszę ci powiedzieć, że po twoich wszystkich komentarzach również należysz do grona gimbusów (ty rozpętałeś tą całą debilną kłótnie). Witaj w klubie !! PS. mam to w dupie jeżeli gdzieś nie postawiłem przecinka lub coś źle napisałem, więc nie musisz się trudzić aby mi wytłumaczyć Panie studencie... Jeżeli odpiszesz coś jeszcze tylko udowodni to, że posiadasz w swojej głowie nie do końca rozwinięty mózg. Pozdrawiam i życzę wesołych świat.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-12-13, 21:45 1
Dlaczego skończony? Bo zostałeś zjebany za bycie gimbusem? Trzeba było pomyśleć przed napisaniem.

A co do mojej przyszłości, to średnio mnie interesuje zdanie pizdeczki, która płodzi posty typu:
Cytat:

jebać w dupę tego małego karła, gówno gra a nie piłkę ci którzy się nim podniecają to chyba tylko dlatego że nie wiem kurwa jakaś gimbusiarksa moda jest na podjare do messiego...



Także zamilcz już kmiocie.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-13, 22:10
Pizda i kmiot hmmm ciekawe nie przypominam sobie żebym ja jakoś tak się do ciebie odzywał czyżby ukazujesz troszkę z gimbazy ?... Zostałem zjebany za bycie gimbusem ciekawe jakoś jedyna osoba która ciągle od tym piszę i się podnieca jesteś ty, a słowa studencika za 5zł jakoś nie szczególnie mnie obchodzą. Skończ więc już się pogrążać nie wiem na co liczysz piwa dla ciebie za twoje komentarze czy polecisz jutro do kolegów i będziesz się chwalił jak to mi nawrzucałeś, czy może po prostu podnosi się przez takie coś twoje EGO, nie wiem ciężko jest zrozumieć twój tok myślenia. A temat chciałem zakończyć bo nie ma sensu się kłócić o tak naprawdę huj wie co
Zgłoś