18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
🔥 Niefortunny upadek ze schodów - teraz popularne
Avatar
Sin_69 2012-12-13, 7:13
w stanach to sie raczej nie przyjmie ten patent...piwo
Zgłoś
Avatar
Wujo_K 2012-12-13, 7:46 2
Amerykański grubas spokojnie sobie poradzi. Jeden półdupek w jeden sektor, poręcz pomiędzy.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-12-13, 7:49 51
Oho, 19-latek z rocznika '93 musiał dojebać dzieciaczkom z gimnazjum i obwieścić, jaki to on kurwa jest dorosły.

Zatem dorosły użytkowniku sadistika:
- w nazwie tematu powinno być: "Ku Pamięci Leonarda Balla", bo to nie on stawiał tę ławkę ku pamięci [czyjejś],
- przy odmienianiu po spółgłosce nie stosuje się apostrofu.

Także jak znowu zachcesz się pobawić w jebanego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.

Obrazek pojawił się na sadolu pierdyliard razy. Na pewno w komentarzach (sam nawet niedawno wrzuciłem), ale czy jako osobny temat, to już pewności nie mam.
Zgłoś
Avatar
lekto 2012-12-13, 8:04 1
U mad?
Zgłoś
Avatar
Hasek 2012-12-13, 8:35
Żeby nie było, że zgapiam:
Zgłoś
Avatar
Donor 2012-12-13, 8:55 4
pozeracz_kotow napisał/a:

Oho, 19-latek z rocznika '93 musiał dojebać dzieciaczkom z gimnazjum i obwieścić, jaki to on kurwa jest dorosły.

Zatem dorosły użytkowniku sadistika:
- w nazwie tematu powinno być: "Ku Pamięci Leonarda Balla", bo to nie on stawiał tę ławkę ku pamięci [czyjejś],
- przy odmienianiu po spółgłosce nie stosuje się apostrofu.

Także jak znowu zachcesz się pobawić w jebanego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.

Obrazek pojawił się na sadolu pierdyliard razy. Na pewno w komentarzach (sam nawet niedawno wrzuciłem), ale czy jako osobny temat, to już pewności nie mam.


urażony gimbus detected
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-13, 10:54 7
pozeracz_kotow napisał/a:

Oho, 19-latek z rocznika '93 musiał dojebać dzieciaczkom z gimnazjum i obwieścić, jaki to on kurwa jest dorosły.

Zatem dorosły użytkowniku sadistika:
- w nazwie tematu powinno być: "Ku Pamięci Leonarda Balla", bo to nie on stawiał tę ławkę ku pamięci [czyjejś],
- przy odmienianiu po spółgłosce nie stosuje się apostrofu.

Także jak znowu zachcesz się pobawić w jebanego poliglotę, to pomyśl kilka razy, albo nie pisz wcale.

Obrazek pojawił się na sadolu pierdyliard razy. Na pewno w komentarzach (sam nawet niedawno wrzuciłem), ale czy jako osobny temat, to już pewności nie mam.



Ojej jestes 1,5roku starszy ode mnie więc się kurwa nie wywyższaj, gimbus to wiek około 13-16 lat więc jest spora różnica z 20latkiem a jak piszesz takie komentarze to widać że może masz 21 lat ale mózgiem im dorównujesz. A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia Fajnych masz kolegów strach się bać Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu. I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak więc jak masz zamiar coś napisać to się kurwa zastanów żebyś sam nie wyszedł na debila o i tak na koniec
Zgłoś
Avatar
J................� 2012-12-13, 11:17 22
Fatum93 napisał/a:

Ojej jestes 1,5roku starszy ode mnie więc się kurwa nie wywyższaj, gimbus to wiek około 13-16 lat więc jest spora różnica z 20latkiem a jak piszesz takie komentarze to widać że może masz 21 lat ale mózgiem im dorównujesz. A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia Fajnych masz kolegów strach się bać Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu. I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak więc jak masz zamiar coś napisać to się kurwa zastanów żebyś sam nie wyszedł na debila o i tak na koniec



Ni przecinka panicz postawi, a o polskim znaku zapomni. Ortografię będą wyszydzać potomni...

A od grubasów precz, bo szabli mej posmakujecie pierwiej. Jednemu takiemu cześć się należy:



Zwłaszcza w czasie wieczerzy.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-13, 11:25 2
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Ni przecinka panicz postawi, a o polskim znaku zapomni. Ortografię będą wyszydzać potomni...

A od grubasów precz, bo szabli mej posmakujecie pierwiej. Jednemu takiemu cześć się należy:

Obrazek

Zwłaszcza w czasie wieczerzy.



Nie wiem czy to miało mnie obrazić czy nie ale fajnie ci to wyszło
Zgłoś
Avatar
Zagłoba 2012-12-13, 11:43 2
@Jerzy_Michał_Wołodyjowski
za Zagłobę zawsze piwo .
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2012-12-13, 12:27 6
Fatum93 napisał/a:



Ojej jestes 1,5roku starszy ode mnie więc się kurwa nie wywyższaj, gimbus to wiek około 13-16 lat więc jest spora różnica z 20latkiem a jak piszesz takie komentarze to widać że może masz 21 lat ale mózgiem im dorównujesz. A pewnie wszystkie piwa jakie dostałeś za swój komentarz wystawiła ci gimbusiarnia Fajnych masz kolegów strach się bać Idź do piaskownicy się pobawić z gimbusami a nie siedzisz na sadolu. I jeszcze jedno kretynie w poliglotę to ty się bawisz mówiąc mi co i jak więc jak masz zamiar coś napisać to się kurwa zastanów żebyś sam nie wyszedł na debila o i tak na koniec



gimbus to nie wiek, to stan umysłu
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-12-13, 12:57 1
Mała rada dla napinaczy. Jak macie zły dzień to idźcie pobiegać, a nie siejcie zamieszanie na sadolu.
Zgłoś
Avatar
ZieIony 2012-12-13, 14:05
tylko gimbusy wyzywają kogoś od gimbusów

Czy wasz zasób słownictwa jest aż tak ograniczony, że używacie w kółko tylko jednego słowa? Fajnie, że wyszedłeś z gimnazjum. Fajnie, że jesteś starszy, no ale kurwa! kogo to obchodzi skoro posługujesz się tylko jednym określeniem. Niby macie po 18 lat, ale zachowujecie się gorzej niż nie jeden gimnazjalista

TROCHĘ KURWA KREATYWNOŚCI! To aż tak boli? DOROSLY CZLOWIEKU
Zgłoś
Avatar
boski_adonis 2012-12-13, 14:13
@hasek "zgapiam" , z Krakowa kolega?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie