18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Lolekmko11 2020-06-03, 12:50
Ciekawi czy taki twardzi są też bez odznaki klamki i wsparcia. Jebac mudzynow ale do przesady
Zgłoś
Avatar
djzielak 2020-06-03, 13:32 16
Zgłoś
Avatar
saves 2020-06-03, 19:00
Dawno się tak nie uśmiałem.
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2020-06-03, 20:19 4
Huj w dupe wszystkim sympatyzującym z policją, popieranie czegoś takiego pokazuje jakimi spierdolinami umysłowymi jesteście. No tak, sorry zapomniałem że to sadol, na przestrzeni lat co mądrzejsi uciekli i zostały umysłowe gimbusy w komentarzach. Pałujcie się pajace na strzała. Nadejdzie taki czas, że wasz stary dostanie kulkę w plecy za bycie w złym miejscu i złym czasie to może oczka się otworzą. Policja nie może mieć takiej władzy bo się im we łbach pierdoli, banda gnębionych w szkole śmieci nagle uważa się za bogów pfff
Zgłoś
Avatar
kefalos 2020-06-03, 20:53
Powiem ci brachu że to tak trochę nie na miejscu....ALE!!!!Tak Kurwa ma być. Właśnie ma być nie na miejscu. Skoro już wszystko się tak popierdoliło na świecie to ten filmik to relaks.
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2020-06-03, 23:11 3
BrainOsw napisał/a:

Huj w dupe wszystkim sympatyzującym z policją, popieranie czegoś takiego pokazuje jakimi spierdolinami umysłowymi jesteście. No tak, sorry zapomniałem że to sadol, na przestrzeni lat co mądrzejsi uciekli i zostały umysłowe gimbusy w komentarzach. Pałujcie się pajace na strzała. Nadejdzie taki czas, że wasz stary dostanie kulkę w plecy za bycie w złym miejscu i złym czasie to może oczka się otworzą. Policja nie może mieć takiej władzy bo się im we łbach pierdoli, banda gnębionych w szkole śmieci nagle uważa się za bogów pfff



Przestań pierdolić głupoty i obejrzyj ten filmik jeszcze raz, tym razem uważnie. 80% z tych nagrać pokazuje, że policjanci napierdalają TYCH CO SIĘ SZARPIĄ I WYRYWAJĄ. Jak zamierzasz poskromić kogoś kogo MUSISZ ARESZTOWAĆ a ten ma Cię w dupie? Grzecznymi słowami próbować go przebłagać by łaskawie przestał się odwracać i pozwolił się skuć bo i tak nie możesz mu odpuścić? Spędzić pół godziny siedząc na typie i prosić go miłymi słówkami, który robi wszystko co może by Ci uciec?

Dla mnie debilizmem jest wyrywanie się i stawianie oporu komuś, który za wszelką cenę ma Cię doprowadzić do miejsca, w którym będziesz mógł wyjaśnić się bez stanowienia zagrożenia dla innych ludzi. Nawet jak jesteś niewinny, Szarpanie się nic nie da a osoba niewinna, która się szarpie zaczyna sprawiać wrażenie, że z jakiegoś powodu nie jest niewinna.

Użyj mózgu.
Zgłoś
Avatar
yatoya 2020-06-03, 23:14
W kraju gdzie każdy może mieć za pasem gnata nie można się pierdolić w tańcu.
Zgłoś
Avatar
Thargz89 2020-06-04, 0:57
Aż się zarejestrowałem, żeby zapytać czy ma ktoś 10 godzinną wersje.
Zgłoś
Avatar
sunbites 2020-06-04, 1:35 1
Jebac policje
Zgłoś
Avatar
Nieto 2020-06-04, 17:02
a dla mnie to takie same małpy jak te 'protestujące', inny strój, inny kolor skóry, ale mentalność podobna
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2020-06-04, 23:04
BrainOsw napisał/a:

Huj w dupe wszystkim sympatyzującym z policją, popieranie czegoś takiego pokazuje jakimi spierdolinami umysłowymi jesteście. No tak, sorry zapomniałem że to sadol, na przestrzeni lat co mądrzejsi uciekli i zostały umysłowe gimbusy w komentarzach. Pałujcie się pajace na strzała. Nadejdzie taki czas, że wasz stary dostanie kulkę w plecy za bycie w złym miejscu i złym czasie to może oczka się otworzą. Policja nie może mieć takiej władzy bo się im we łbach pierdoli, banda gnębionych w szkole śmieci nagle uważa się za bogów pfff



Nie, ponieważ mój stary nie jest czarny i nie jest przestępcą
Zgłoś