18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-06-16, 12:14 2
Nie wkurwiaj tego, co dotyka jedzenia twego.
Zgłoś
Avatar
M883 2024-06-16, 12:15 2
trytodie napisał/a:

@: w sensie, że klocka po cappuccino lepiej walnąć do południa niż popołudniu ?



Chłopie, nie wiem. Ale chyba tak już jest, że na mleko ma się ochotę tylko rano, kiedy żołądek jeszcze jest w stanie wiele znieść. Robili jakieś badania, że mleko się gorzej przyswaja dorosłym i wiele osób źle się czuje, jak po południu pije mleko.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-06-16, 12:23
@M883: a to ciekawe, dobrze wiedzieć. Sadol uczy i bawi
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-06-16, 12:29 3
leonidkacap napisał/a:

pedał na pewno zamówił sojowe latte a dostał normalną czarną



Sojowe latte jest dla pedałów czyli dobrz3 że dostał
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-06-16, 13:00 4
M883 napisał/a:

Chłopie, nie wiem. Ale chyba tak już jest, że na mleko ma się ochotę tylko rano, kiedy żołądek jeszcze jest w stanie wiele znieść. Robili jakieś badania, że mleko się gorzej przyswaja dorosłym i wiele osób źle się czuje, jak po południu pije mleko.



To zależy od bardzo wielu czynników. Mnóstwo ludzi tankuje mleko o dowolnych porach dnia i nocy, często robiąc 1-1,5 litra dziennie. Dożywają starości i nic im nie jest, a wręcz przypisują mleku swoją długowieczność. Różne populacje mają też różny poziom przystosowania do trawienia mleka. Obecne problemy z trawieniem mleka to nie wynik "dorastania" tylko ogólnie pojebanych problemów ze zdrowiem narastających w całej populacji. Jemy i pijemy totalne gówno, nasze rolnictwo to chemiczny syf, który funduje nam masowe zachorowania na raka, niezliczone alergie i problemy. A my jeszcze prawa do walenia tej chemii przez rolników bronimy wspierając ich "protesty". Nowotwory charakterystyczne kiedyś dla 60 i 70 latków dzisiaj atakują 20-30 latków. Będą nam pierdolić o CO2 i topniejących lodowcach, a tymczasem wpierdalamy rakotwórcze gówno na każdy posiłek.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-16, 13:33 1
Arashi91 napisał/a:

To zależy od bardzo wielu czynników. Mnóstwo ludzi tankuje mleko o dowolnych porach dnia i nocy, często robiąc 1-1,5 litra dziennie. Dożywają starości i nic im nie jest, a wręcz przypisują mleku swoją długowieczność. Różne populacje mają też różny poziom przystosowania do trawienia mleka. Obecne problemy z trawieniem mleka to nie wynik "dorastania" tylko ogólnie pojebanych problemów ze zdrowiem narastających w całej populacji. Jemy i pijemy totalne gówno, nasze rolnictwo to chemiczny syf, który funduje nam masowe zachorowania na raka, niezliczone alergie i problemy. A my jeszcze prawa do walenia tej chemii przez rolników bronimy wspierając ich "protesty". Nowotwory charakterystyczne kiedyś dla 60 i 70 latków dzisiaj atakują 20-30 latków. Będą nam pierdolić o CO2 i topniejących lodowcach, a tymczasem wpierdalamy rakotwórcze gówno na każdy posiłek.



Moja babcia ma już prawie równe 100 lat, całe życie pije mleko. 90% z nas nie dożyje takiego wieku.
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-06-16, 13:40
Bezczelny kolorowy skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-06-16, 13:41 2
Veni_Vidi napisał/a:

Trzeba być kompletnym debilem żeby pić kawę z mlekiem ale szkodzicie tylko sobie, więc popieram.


Tylko czarna bez mleka i bez cukru . Ciężko mi uwierzyć, że kiedyś słodziłem kawę, teraz jak ktoś mi posłodzi czarną kawę, to mi się rzygać chce. Słodzić można właśnie z mlekiem, ale też nie jest jakaś super w smaku. No i te skutki uboczne nie wiem jak inni, ale ja już przed 30 nie mogłem za dużo mleka pić.
Oczywiście większość nie może pojąć jak można pić gorzką czarną kawę, a nawet nigdy nie spróbowali się przestawić. Pamiętam, jak piłem dużo Yerby, wtedy słodkie rzeczy były jeszcze bardziej ohydne, a gorzka czarna jeszcze lepsza.
Zgłoś
Avatar
brainiak 2024-06-16, 13:46 1
Mzimu napisał/a:

Na chuj młotek w budce z napojami???



Na przykład do rozbijania lodu
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-16, 14:20
pazuzu napisał/a:

Trzeba być kompletnym debilem żeby pisać takie głupoty 🙂



Trzeba być kompletnym debilem żeby nie umieć znaleźć informacji w google
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-16, 14:59 1
Veni_Vidi napisał/a:

Trzeba być kompletnym debilem żeby nie umieć znaleźć informacji w google



No niby jakich informacji? Oświec nas swoją tajemną wiedzą? 🙂
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-06-16, 15:21 5
15% populacji nie toleruje laktozy. Ja toleruję więc jak dla mnie ci ludzie mogą iść się pierdolić i żaden z nich nie będzie mnie pouczał z czym mam pić kawę a z czym nie. Przy czym te zjebane mlekowo-cukrowe napoje sprzedawane w Costach i Starbucksach to nie jest w ogóle kawa. Kawa to espresso, może być z odrobiną mleka czyli macchiato ewentualnie cortado i ciągle to jeszcze jest kawa ale latte na pewno już kawą nie jest bo latte znaczy mleko. Samo mleko też można pić jeśli ktoś akurat jest mlecznym człowiekiem. Wyjebane mam w to, Wolność, nie.
I dziękuję za tą wypowiedź.

Zgłoś
Avatar
Kujda 2024-06-16, 16:20 1
Ładnie przyjebała tym młotkiem - dobra robota.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-16, 16:32
Fajna suczka.
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-06-16, 17:31 1
420710247365 napisał/a:

15% populacji nie toleruje laktozy. (...) Wyjebane mam w to, Wolność, nie.
I dziękuję za tą wypowiedź.


A biorąc pod uwagę tylko żółtych i czarnych wybiórcza napisała 90%. Oż ty białasie bez ćwierci gena kolorowego, hańba ci 🤪
Zgłoś