18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Kubica w rajdowych MŚ
qbann666 • 2013-03-22, 12:46
Robert startuje w WRC


dobrze zapierdala


bonusik:
Rally Islas Canarias

Trzy pierwsze odcinki specjalne Rally Islas Canarias zakończyły się zwycięstwami Roberta Kubicy. Polak najpierw dosłownie znokautował głównych rywali (w osobach Jana Kopecky'ego i Craiga Breena) wypracowując sobie pokaźną przewagę dzięki tempu lepszemu o ponad 1s na każdym kilometrze mokrej od deszczu trasy. Na suchym asfalcie OS3 krakowianin miał niemal takie samo tempo jak Kopecky, który był wolniejszy o tylko 0.8s.
Zgłoś
Avatar
qbann666 2013-03-22, 23:15
@sadystycznie bolesny
temat zakladalem jak jeszcze nie bylo tylu materialow. oboard jest jego. przejazd testowy, jeden z jego pierwszych w citroenie ds3 RRC
Zgłoś
Avatar
Hubertosik 2013-03-22, 23:18
Ten 2 film, gdzie jest onboard to nie Robert.
Zgłoś
Avatar
SzpadelOneOne 2013-03-22, 23:19
Kubica, Piwko
Zgłoś
Avatar
Rashad 2013-03-22, 23:56
@ SQT

A kim Ty kurwa jestes by oceniac czyis wybor? Kazdy zyje jak ma ochote i wyobraz sobie, ze kierowcy F1 nie potrafia zyc bez adrenaliny i ot tak w przerwie zimowej sobie zalozyc cieple kapcie, wypic herbate i walic gruche. To byl po prostu bardzo nieszczesliwy wypadek, taki sam moze sie przydarzyc kazdemu wychodzac z domu. Mark Webber, kierowca F1 polamal sobie noge podczas wyscigu rowerowego, a wydawaloby sie ze to dosc bezpieczna forma spedzania czasu.

Z reszta co tu duzo mowic, czlowiek ktory walczyl o zycie, a teraz walczy z czolowymi kierowcami w Europie dajac im przy okazji srogie lanie. No ale oczywiscie jak to zwykle w PL, znajdzie sie jakis pojeb, ktory nic ze swoim zyciem nie zrobil to latwiej komus dopierdolic. Gratuluje
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-03-22, 23:57
Ja pierdole... Zapierdala jak dzika świnia po tym lodzie... jaja tytanowe, większe od arbuzów...
Zgłoś
Avatar
acon11 2013-03-23, 0:04
No , może i zjebał z tym f1 no ale tam nie był wcale najlepszy a tu pokazuje jak się jeździ :]. a wypadki ma bo się nie patyczkuje jak inni ...
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2013-03-23, 0:05 1
qbann666 napisał/a:

@sadystycznie bolesny
temat zakladalem jak jeszcze nie bylo tylu materialow. oboard jest jego. przejazd testowy, jeden z jego pierwszych w citroenie ds3 RRC



Od kiedy kurwa Robert zmienia biegi wajchą? Pierwszy test za kierownicą DS3 Kubica odbył 4 marca we Francji. Filmik, który dałeś to test (z ubiegłego roku) Madsa Ostberga Fordem Fiestą RRC!
Zgłoś
Avatar
KotCzeslaw 2013-03-23, 0:08
Oby miał tyle szczęścia/umiejętności co Ari w takich sytuacjach :

24.media.tumblr.com/tumblr_ly5t82PjVp1qbb5xmo1_r1_500.gif
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2013-03-23, 0:17
youtu.be/XdtARk4tEBY

Macie kurwa
Zgłoś
Avatar
głodny 2013-03-23, 0:35
Wiem że pewnie mnie pojedziecie, ale Robert sam sobie kapy narobił. Będąc w F1 bawił się w jakieś kręciołki (zwane dalej WRC) z których tak na prawdę gówno ma porównując do formuły. Pech chciał że strasznie mu tą rękę uszkodziło i widać na wielu filmach że nie wygląda tak jak powinna. W stanie jakim jest niema szans na szybki powrót do F1. Zapewne zabłyśnie jeszcze w rajdach ale niestety w formule już go pewnie nie zobaczymy.
Aczkolwiek życzę mu z całego serca żeby było na kogo kibicować i niech udowodni że Polak potrafi
Zgłoś
Avatar
Skowu 2013-03-23, 1:08
WRC - Warcy Rycy Cescy
Zgłoś
Avatar
JB007 2013-03-23, 8:25
Czy ja dobrze widzę koparka??! WTF 05:01
Zgłoś
Avatar
plisekrm 2013-03-23, 10:20
ku*wa mać, w końcu Polak gdzieś, coś znaczy, nie jest tłem dla innych startujących, wszyscy go szanują, na każdym kroku chwalą jego umiejętności i wiedzę, a i tak znajdzie się jakiś geniusz i pierdolnie hasłem: teraz się rozj*b, czekamy na dzwona... Nie rozumiem..
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-03-23, 10:43
Przecież to nie filmik z ostatnich występów Roberta... Po 1. startuje w ERC. Po 2. na kanarach, gdzie jest cieplutko. Po 3. wygrał 6 OSów (wszystkie dotychczasowe).
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-03-23, 10:52
posrałbym się w gacie jadąc na miejscu pilota
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie