18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Kubica w rajdowych MŚ
qbann666 • 2013-03-22, 12:46
Robert startuje w WRC


dobrze zapierdala


bonusik:
Rally Islas Canarias

Trzy pierwsze odcinki specjalne Rally Islas Canarias zakończyły się zwycięstwami Roberta Kubicy. Polak najpierw dosłownie znokautował głównych rywali (w osobach Jana Kopecky'ego i Craiga Breena) wypracowując sobie pokaźną przewagę dzięki tempu lepszemu o ponad 1s na każdym kilometrze mokrej od deszczu trasy. Na suchym asfalcie OS3 krakowianin miał niemal takie samo tempo jak Kopecky, który był wolniejszy o tylko 0.8s.
Zgłoś
Avatar
urtel 2013-03-23, 11:11
SQT napisał/a:

Skończ pierdolić. Robercik robił to co lubił (F1) ale pojebało go na rajdy. I tak skończyła się jego kariera. Raczej nie było to zbyt mądre.



Skończ pierdolić, Kubica zawsze lubił rajdy-_-
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-03-23, 13:51 1
No i się rozjebał. Ponoć na dojazdówce... :o
Zgłoś
Avatar
CherryMan 2013-03-23, 14:08
Brawo Kubica !!!! Olej F1 WRC to jest sport dla mężczyzn z jajami
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-03-23, 17:18
No to Robercik skończył rajd. Przyznaję, zaskoczył mnie bo nie myślałem że tak szybko rozdupi auto.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-03-23, 21:28
siwers3 napisał/a:



Skąd u Ciebie taka zawiść w stosunku do niego?
Facet robi to co lubi, a Ty masz jakiś ból dupy. Nie można nikomu źle życzyć, a już szczególnie takiej osobie jak Robert Kubica.

Więc wychodzę z propozycją dla Ciebie.
Wsiądź w samochód...nie, zaraz to nie przejdzie, Twój sposób wypowiadania się wskazuje na wiek, który uniemożliwia prowadzenie pojazdów. W takim razie inaczej, poszukaj w domu młotka i pierdolnij się tak kilka razy w łeb, rób to wyjątkowo mocno, aby przyniosło efekt.

Po za tym byś się wstydził człowieku, serwery mają problem, a Ty je nie potrzebnie wykorzystujesz pisząc takie posty.



Nie masz co się denerwować Robercik się już rozpierdolił
Zgłoś