18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
CYPRIAN 2014-01-18, 16:08 1
no znowu ? kurwa ile mozna
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2014-01-18, 17:35
Takeda napisał/a:

Ten pilot Kubicy musi mieć nieźle nerwy zszargane.


Dlatego ma już nowego
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-01-18, 18:11
Lysack napisał/a:

Wygląda na to, że coś mu się w aucie uszkodziło(..).



Jemu zawsze się coś w aucie uszkadza... więc widać jaki z niego "zawodowy" kierowca...
Zgłoś
Avatar
sasukenara13 2014-01-18, 22:25
@Lysack na drodze był lód, i jadac z za dużą prędkoscią przy skręconych kołach pojechał prosto, a szkoda bo mógłby być świetny wynik
Zgłoś
Avatar
siwy21 2014-01-18, 22:29 3
Wole ten onboard
Zgłoś
Avatar
____ 2014-01-18, 22:34 1
pilot zajebisty spadają sobie z mostku w dół, auto się zapala a ten opierdala Kubice jakby siedzieli sobie spokojnie przy wódce a Robert miał problemy z otwarciem kolejnej flaszki
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-18, 22:52
o znowu sie rozjebal niedlugo bedzie mial taka sama opinie jak najman gdzie nie wystartuje to sie rozjebie
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2014-01-18, 23:00 7
Polemon napisał/a:

To mistrz, znowu dobrze wypadł.



Ty i cała reszta, to pierdolone kurwy, jak wygrał to było paciaciaj Robert paciaciaj a teraz kurwa co, żerujecie na tym, że za swoje sukcesy płaci tak wysoką cenę ?

Powtórzę jeszcze raz, gardze Wami wszystkie kurwy, które się z tego cieszą.

A teraz wpierdol mi warna i wiedź, że Tobą też gardzę.
Zgłoś
Avatar
MrZet 2014-01-18, 23:03
Ja-nusz napisał/a:

pilot zajebisty spadają sobie z mostku w dół, auto się zapala a ten opierdala Kubice jakby siedzieli sobie spokojnie przy wódce a Robert miał problemy z otwarciem kolejnej flaszki



Chyba nie załapałeś Januszu...
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-19, 1:45
DR_DRE napisał/a:



Ty i cała reszta, to pierdolone kurwy, jak wygrał to było paciaciaj Robert paciaciaj a teraz kurwa co, żerujecie na tym, że za swoje sukcesy płaci tak wysoką cenę ?

Powtórzę jeszcze raz, gardze Wami wszystkie kurwy, które się z tego cieszą.

A teraz wpierdol mi warna i wiedź, że Tobą też gardzę.



jego tatko płacił wysoką cenę, żeby synek zapierdalal codziennie na gokartach.
chuj wiesz czy tu nie ma kilku lepszych kierowców.
Nie od dziś wiadomo, że f1 wybrana klika jak bokserzy, którym sie udało. Jak sam Tyson powiedział w latach jego świetoności, że w bronxie by się znalazło w chuj czarnuchów, którzy by go rozjebali na ringu tylko nie zostali wypromowani.

tak tak kubica ma talent ale upierdolilo mu rękę, jakoś przyszyli i jest wart w tej chwili tyle co małysz na paryż dakar. nara
Zgłoś
Avatar
Cysiu91 2014-01-19, 11:59
Ta kamera w samochodzie jest tak dziwnie ustawiona, że zaczołem przesówać laptopa aby więcej zobaczyć.. Nie wyszło
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2014-01-19, 12:30
@up@up a zwycięstwo w WRC2 to nic ? i aktulane dobre pozycje w WRC tez do dupy tak ?

zero wiedzy o aktualnych wynikach rajdu a srasz pod siebie jak byś wszystkie rozumy pozjadał.
Zgłoś
Avatar
karamon 2014-01-19, 13:04
Marudzicie, chłop coś w życiu osiągnął i nie trzeba się go wstydzić jak naszych piłkarzy .
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2014-01-19, 15:41
trzeba było piaskarki puścić wtedy by nie było ślisko
Zgłoś