18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ti7ti7 2020-02-02, 15:16
Owoce morza są dobre Ale żeby wpierdalac w skorpupie? To tak jakby pić mleko A na deser ojebac karton po nim.
Zgłoś
Avatar
B................1 2020-02-02, 15:23
jak wpierdala muszelki to przy sraniu dupa ją nie drapie ?
Zgłoś
Avatar
dominator76 2020-02-02, 16:47
kutasa opierdoliła by Ci na śniadanie...na surowo.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-02-02, 17:01
jakąś autokorekcje ma włączona która wygładza jej facjate bo pewnie jest pryszczata od tych wszystkich wynalazków co wpierdziela
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-02-02, 17:54
Kurwa mać jaki jebany paszczór, jebane podludzie, to co wpierdala wygląda lepiej od niej xD Swoją drogą ciekawe jakiego wirusa złapie po tym wszystkim co żre

I ten dźwięk mlaskania, świnie w korycie się lepiej zachowują

Pewnie jedna z tych influencerek co dostała jedzenie za darmo
Zgłoś
Avatar
t................x 2020-02-02, 17:55
Już pewno nieboszczka
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-02-02, 18:30
No i weź tu taką kurwa pocałuj...
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2020-02-02, 19:05 1
Wpierdalaja wszystko oprócz stołu...
Zgłoś
Avatar
sirrah777 2020-02-02, 19:29 1
swampman napisał/a:

wymalowana i ma filtry wlaczone. bez tego wyglada nie lepiej niz to co ma na talerzu



Polecam aplikację SNOW. Nawet tapety nie potrzeba mieć na sobie, apka i tak wszystko ogarnie. Ba, mogłaby być nawet facetem i nie zorientowałbyś się

vodka81 napisał/a:

ja pierdole... nie dość że brzydkie to jak noc, nawet w makijażu, to jeszcze ciamka jak dziecko... i wpierdala niewiadomo co. Ci chińczycy-japończycy-wietnamczycy są popierdoleni bardziej niż poligon6... Tam to kurwa profilaktycznie powinni zrzucać atomówkę co tydzień



Taką mają tam kulturę, jak mlaskają znaczy że im smakuje
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-02-02, 19:43
niektórzy myślą że u nas są same feministki, babągi zjebane, roszczeniowe kurwy,
ja radzę aby zagrać w lotto, a jeśli nie wygrasz, jest wielokrotnie większa szansa aby trafić ............
Zgłoś
Avatar
Chasm 2020-02-02, 20:00
Jakbycie jadli takie padskudstwo, to bycie dziamgali ciamkali i wszystko co sie da z owocy morza to tylko krewetki lub ryby polskie. Reszta to już jest.... Jak ja nienawidze kałamarnic i osmiornic wszystie bym spalił na powierzni miotaczem ognia tak ich ninawidze, w wyglądzie.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-02-02, 20:48
Chasm napisał/a:

Jakbycie jadli takie padskudstwo, to bycie dziamgali ciamkali i wszystko co sie da z owocy morza to tylko krewetki lub ryby polskie. Reszta to już jest.... Jak ja nienawidze kałamarnic i osmiornic wszystie bym spalił na powierzni miotaczem ognia tak ich ninawidze, w wyglądzie.



Pewnie lepsze niedokładnie wypłukane flaczki.
Zgłoś
Avatar
Jurek1982 2020-02-02, 21:14
brylant1412 napisał/a:

aż strach takiej dać do buzi



Też miałem taką obawę. Bo ciekawe jak opierdala chłopską surową

Zgłoś
Avatar
picolo 2020-02-02, 21:24
Ona jest z Wuhan?
Zgłoś
Avatar
antonbar 2020-02-02, 22:36
aggo napisał/a:

Nikt jej nie nauczył, że je się z zamkniętymi ustami? Nic mnie bardziej nie irytuje jak takie mlaskanie przy jedzeniu



W Azji jest trochę inaczej, szczególnie u kitajców... Im bardziej mlaskasz chrumkasz, sapiesz, parskasz i siorbiesz tym lepiej, no i żrą jak te świnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie