18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
beton24 2020-08-14, 16:20 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Byłem kiedyś we Francji, Paryż i wiele innych miast. W Paryżu syf jak huj. Na własne oczy na Avenue de Clichy widziałem, jak facet podchodzi do muru kamienicy i oddaje mocz, w dupie miał, że chodnikiem idzie mnóstwo ludzi... a obok kibelek za 2 franki (2001).
Obok stacji benzynowej koło stadionu StDenis taki murek pół metra, za murkiem do górnej krawędzi nawrzucane śmieci.
Blok mieszkalny, na murze co półtora metra ślady moczu na ścianie. Sporo by opowiadać.



Podczymują śmierdzącą tradycje

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-14, 17:08 2
beton24 napisał/a:

Podczymują śmierdzącą tradycje



Za to ty podtrzymujesz analfabetyzm w rodzinie...

Zgłoś
Avatar
Black Snake 2020-08-14, 20:37
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Byłem kiedyś we Francji, Paryż i wiele innych miast. W Paryżu syf jak huj. Na własne oczy na Avenue de Clichy widziałem, jak facet podchodzi do muru kamienicy i oddaje mocz, w dupie miał, że chodnikiem idzie mnóstwo ludzi... a obok kibelek za 2 franki (2001).
Obok stacji benzynowej koło stadionu StDenis taki murek pół metra, za murkiem do górnej krawędzi nawrzucane śmieci.
Blok mieszkalny, na murze co półtora metra ślady moczu na ścianie. Sporo by opowiadać.



Byłem 2 tygodnie temu w Paryżu i nie było tak źle. Podobnie jak u nas.
Za to rok temu byłem w Marsylii. Wszędzie czarnuchy, smród, brud, śmieci wszędzie się walały. A cała Marsylia jebała moczem. Gorzej niż w starych familokach, gdzie meliniarze "mieszkają". Zależy chyba od regionu. Południe strasznie zasyfione było. Północ mniej więcej jak u nas. No i w miarę świeże info bo sprzed kilku dni i roku.
Zgłoś
Avatar
EdwardGie 2020-08-15, 2:06 2
Szczanie i sranie pod murem to wielowiekowa tradycja. Krolowie zmieniali zamki/palace w których mieszkali co kilka miesięcy z powodu zalegajacego gowna w kazdym koncie i przejsciu.
A teraz te opalone czlowieki, przeniesione wprost z buszu dokładają swoje gówno.

Smród to był glowny powód dla którego we Francji rozwinal sie przemysl perfumiarski. Zamiast się kurwa myc to sie perfumowali ciule.
Zgłoś
Avatar
kalek19873 2020-08-15, 3:14
Przyszły jako dodatek do inżynierów z pontonu
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-09-29, 15:37
To ja zamawiam tą pizze z dodatkową porcją mięsa.
Zgłoś