18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Tołdi 2012-11-05, 0:09 2
vass napisał/a:

Tak go TVN bojkotuje i straszny Wojewódzki
Obrazek

Chłopcze jak ja słuchałem Aya Rl to waliłeś kupę w pieluchy i mama Ci zasmarkany nos podcierała.



Jak zwykle NIE MASZ ARGUMENTÓW to wjeżdżasz ad personam. Jebie mnie to że próbujesz zgrywać starego i doświadczonego ale twoje argumenty są poważnie biedne. Nic nie poradzę że nie umiesz na dwa proste zdania odpisać z sensem. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2012-11-05, 0:18
"Prawica ma nowego idola i autorytet moralny.
Nawróconego na narodowy katolicyzm anarchistę."
Fragment 'NIE'.
ALICJA WILCZEWSKA
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-11-05, 0:20
nie ma już warnów za pojazdy ?
Zgłoś
Avatar
ilves 2012-11-05, 0:32 1
Komu rano nie staje ten piwa nie daje. A poważnie, to nie miejsce na politykę. Piłsudski raz powiedział "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją."
Zgłoś
Avatar
wik19740 2012-11-05, 0:36
Oberschlesier napisał/a:

Heh, wszyscy się żrą, sam nie zje to i drugiemu nie da. Klimat przedrozbiorowy. Ale chuj tam nie się wali. III Rzeczpospolita to jeden wielki nie wypał, chce powrotu Niemieckiego bata.


No to wyp.....j do Niemiec. Kto cię tu trzyma ?
Zgłoś
Avatar
vass 2012-11-05, 0:45
Tołdi napisał/a:



Jak zwykle NIE MASZ ARGUMENTÓW to wjeżdżasz ad personam. Jebie mnie to że próbujesz zgrywać starego i doświadczonego ale twoje argumenty są poważnie biedne. Nic nie poradzę że nie umiesz na dwa proste zdania odpisać z sensem. Dziękuję dobranoc.


Po prostu jesteś za głupi, żeby z tobą dyskutować.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-11-05, 0:50 1
vass napisał/a:


Po prostu jesteś za głupi, żeby z tobą dyskutować.


Przy ostatniej dyskusji z Tobą naczytałem się inwektyw na mój temat mimo że mnie nie znasz, czyżbyś mnie zawiódł? Wyłącz komputer i zacznij się zachowywać jak człowiek
Zgłoś
Avatar
jaca2790 2012-11-05, 1:05
Ja nie wiem czym Wy się ludzie podniecacie. Od starożytności był wódz, który rządził i robił z poddanymi co chciał. Nic się nie zmieniło jeśli chodzi o rządzenie. Zmienił się natomiast system sądowniczy i administracyjny. W Polsce pracuje 40% ludzi w wieku produkcyjnym w administracji. Chcecie jeszcze z czymś tu dyskutować? ludzie, którzy pracują w administracji myślą tylko jak utrzymać rodzinę a nie jak zmienić świat. Na tym polega nasza biedna demokracja. Ludzie powinni mieć więcej wyboru, ale jednocześnie prawo musi być przejrzyste i czytelne dla zwykłych obywateli, bo od tego zaczyna się nieufność.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-11-05, 1:30
żółć w wątrobie
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-11-05, 7:44
Bardzo dobrze. Niech coraz więcej mówi że system jest zły i może damy radę coś zmienić. Pal licho, że JOWy są PO na rękę, ale przynajmniej jest to lepsze niż system partyjny. Dalej przystaje, że w Polsce i ogólnie w Europie potrzeba radykalnych zmian przeciwko socjaldemokracji, ale to dobra droga. Obyśmy się tylko nie obudzili w kryzysie albo co gorsza jak już nie będziemy mieli żadnej mocy w sprawie Polski, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi przepowiadają, że tak będzie.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-11-05, 8:08
Kukiz sie zaszyl esperalem bo byl alkoholikem i nie ma usypiacza. Dlatego tak pierdoli. Kapeli nikt nie slucha, haltura na koncertach, granie do kotleta i tyle.
Zgłoś
Avatar
booore 2012-11-05, 11:20
jaca2790 napisał/a:

W Polsce pracuje 40% ludzi w wieku produkcyjnym w administracji. Chcecie jeszcze z czymś tu dyskutować?



Ja chcę.
Na początek, chciałbym się dowiedzieć skąd pochodzi ta informacja o 40%? Możesz podać źródło?

Bo mnie wiadomo o prawie 22%:
"Pracujący w sektorze publicznym stanowili w Polsce na koniec 2011 roku ok. 21,6% pracujących ogółem" - dane z analizy Forum Obywatelskiego Rozwoju Analiza-142012-Ile osób zatrudnia państwo polskie?
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-11-05, 12:04
Cytat:

Kukiz sie zaszyl esperalem bo byl alkoholikem i nie ma usypiacza.



Alkoholikiem się zostaje do końca życia.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-11-05, 12:36
Rodzice,

Niestety. Sam jestem uzalezniony.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-11-05, 13:05
@up ja tak samo. We wrześniu implantowany Esperal po raz kolejny. Żałuję że nie zrobiłem fotek i nie dałem na harda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie