18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
oozyxak0o 2012-11-05, 13:19 2
tihomax napisał/a:

Pierdolony pijak, skurwiel kase za koncerty brał a przychodził najebany ze nawet piosenki jednej nie zaspiewał. Pajac koncertować już nie potrafi to liczy ze się do polityki wkręci. Zobaczycie kurwa osły jak ino chuj dolezie stołka to się na was wysra. Chuj mu w dupe i niech spierdala.


Idź do polityki,wystarczająco masz już spruty mózg. Założyłbym się o flakonik,że głosowałeś na PO pustaku.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-11-05, 21:26 1
Rodzice napisał/a:

@up ja tak samo. We wrześniu implantowany Esperal po raz kolejny. Żałuję że nie zrobiłem fotek i nie dałem na harda



Powodzenia chlopie. 3mam kciuki.
Zgłoś
Avatar
jaca2790 2012-11-06, 14:19
Cytat:

Ja chcę.
Na początek, chciałbym się dowiedzieć skąd pochodzi ta informacja o 40%? Możesz podać źródło?

Bo mnie wiadomo o prawie 22%:
"Pracujący w sektorze publicznym stanowili w Polsce na koniec 2011 roku ok. 21,6% pracujących ogółem" - dane z analizy Forum Obywatelskiego Rozwoju Analiza-142012-Ile osób zatrudnia państwo polskie?



Źródło pochodzi od mojego wykładowcy z Teorii Polityki, który podał te dane jako ciekawostkę. Pytanie tylko czy te procenty zawierają uwzględnienie osób zatrudnionych na tzw. "umowy śmieciowe"? Bo tego w Twoim źródle nie napisali.
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-11-07, 0:08
oozyxak0o napisał/a:

ałożyłbym się o flakonik,że głosowałeś na PO pustaku.


na Palikota
Zgłoś