18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
kuku ruku
evildead • 2012-03-14, 7:43
Gimbaza pewnie noszona była w jajach, gdy wpieprzało sie te wafeleczki

Zgłoś
Avatar
kih0n 2012-03-15, 18:48
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Nagle wszyscy z sadola wielcy smakosze kuku ruku, kogo wy gimbusy chcecie oszukać ? Ja osobiście nie pamiętam tychże batonów, choć jestem rocznik 91, może mama mi kupowała...i sama zjadała



gówniarz jesteś ;]

były były... były mega smaczne, w sklepiku szkolnym z moich lat w podstawówce znalazłoby się jeszcze kilka takich rarytasów jak gumy center shock czy szyszki z ryżu.
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-03-15, 18:59 1
Nie wiem czy pamiętacie takie przyśpiewki jak: "kuku ruku jest chrupiące i kosztuje 2000 Lech Wałęsa go spróbował i od razu zwymiotował!"
Nie wiem jak u was, ale u mnie całe masy dzieciaków to śpiewały do tego stopnia ze nadal to pamiętam:P
Zgłoś
Avatar
sirdiner 2012-03-15, 19:03
~Anonymous~ napisał/a:



Kuku Ruku to jest zdrowe, cudo z masy kakaowej... polewane heroiną i od tego dzieci giną ta wersja piosenki bardziej się mi podobała



xterminatorx napisał/a:



Była też podobna wersja: Kuku Ruku jest chrupiące i kosztuje dwa tysiące, nadziewane kokainą i od tego dzieci giną



Ja pamiętam inną wersję
Kuku ruku jest trujące w szkole, w lesie i na łące. Lech Wałęsa, też spróbował i na AIDS'a zachorował
W domu mam gdzieś album, w którym brakuje mi tylko 2ch naklejek haha
Może opchnę na allegro lol

Btw 3 lata temu z kumplem pytaliśmy się młodych sprzedawczyń o Kuku ruku, a te biegały do przełożonych z zapytaniem. Kierowniczki oczywiście pamiętały wafelki Dużo śmiechu było
Zgłoś
Avatar
sh_akal 2012-03-15, 19:11 1
Kurde, zjadłbym. Za czasów kuku ruku nie było za dużego wyboru w waflach, A te były najlepsze, zaraz po nich gumy turbo i komiksy z jajko i kokoszem
Zgłoś
Avatar
blade87 2012-03-15, 19:22
O kurde, jak ja je uwielbiałem. Mama przynosi zakupy, a tam z torby wystaje wafel w tym wyjebistym opakowaniu
Zgłoś
Avatar
brandon 2012-03-15, 19:35
Czasami jak sie za bardzo nawaliłem to spiewałem ta legendarna pioseneczke
Zgłoś
Avatar
szczur77 2012-03-15, 20:04
dokladnie...kuku ruku i guma donald zawsze pozostanie w pamieci....no i turbo oczywiscie..chociaz to juz dla starszych bylo
Zgłoś
Avatar
skuti69 2012-03-15, 20:08
wafle torcikowe wedla podobny smak maja
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-03-15, 20:22
kih0n napisał/a:



gówniarz jesteś ;]

były były... były mega smaczne, w sklepiku szkolnym z moich lat w podstawówce znalazłoby się jeszcze kilka takich rarytasów jak gumy center shock czy szyszki z ryżu.



21 lat to gówniarz, bo nie pamiętam jakiś wafli ? Teraz będzie przepychanka, kto więcej pamięta i miał więcej kartek w segregatorze...litości
Zgłoś
Avatar
spitz 2012-03-15, 20:46
Super sprawa,
kilka godzin grania w piłkę, a potem wycieczka do sklepu na Ptysia i Kukuruku. Co ja bym dał żeby tamte czasy wróciły.
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-03-15, 22:27
JA PIERDOLE Stary dzięki za ten filmik Samej reklamy nie pamiętam, ale jak zobaczyłem naklejki, to mnie tak wspomnieniami zasypało, że ja pierdole
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-15, 22:46
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-03-16, 0:36
O kurwa, ruskich wafelków to ja nie pamiętam. Ale to dobrze, jeszcze jednak jestem młody, może coś się zmieni w moim życiu.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2012-03-16, 2:20
ja pierdole ! byłbym niewdzięcznym chujem gdybym za wafelki kuku ruku nie dał piwa !
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-03-16, 8:42
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie