18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
florianno 2021-02-13, 11:36 1
Do roboty można dojeżdżać
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-02-13, 11:40 1
Kurde, sama tak bym sobie pośmigała
Zgłoś
Avatar
aradd 2021-02-13, 12:46 7
outsidethebox86 napisał/a:

Kurde, sama tak bym sobie pośmigała



Zamiast głupoty w głowie to lepiej pośmigaj po domu, może wyczarujesz dobry posiłek lub chociaż ogarniesz ten burdel co masz..
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2021-02-13, 13:21 1
ale zajebiste to ;D
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-02-13, 13:57 3
aradd napisał/a:

Zamiast głupoty w głowie to lepiej pośmigaj po domu, może wyczarujesz dobry posiłek lub chociaż ogarniesz ten burdel co masz..



Zgłoś
Avatar
z................h 2021-02-13, 14:18 4
aradd napisał/a:

Zamiast głupoty w głowie to lepiej pośmigaj po domu, może wyczarujesz dobry posiłek lub chociaż ogarniesz ten burdel co masz..



do garów i "na szmatę" wysyłają pizdeusze co nie wiedzą co z babeczką robić w sypialni
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-02-13, 15:05 22
aradd napisał/a:

Zamiast głupoty w głowie to lepiej pośmigaj po domu, może wyczarujesz dobry posiłek lub chociaż ogarniesz ten burdel co masz..



To, że ty tak masz na chacie, nie znaczy, że wszyscy. Oby żadna kobieta na Ciebie nie trafiła, bo na takich zjebów to szkoda tylko powietrza. Łeb masz tylko po to żeby ci deszcz do środka nie padał. Od cepa różnisz się tylko tym, cep, nawet w tych czasach, jest bardziej pożyteczny od ciebie trutniu.
Zgłoś
Avatar
Gadozer 2021-02-13, 15:16 1
Idealne! Biere Panie!!
Zgłoś
Avatar
Karol.Tar 2021-02-13, 16:00 20
Chuj mnie kurwa jasny strzeli z tym jebanym w dupe przez czancha plejerem sadisticowym. Im kurwa krotszy filmik tym kurwa dluzej sie laduje. Co to do chuja pana wafla jest? To juz plejer z tego calego liveleak czy jakos tak jeden chuj, lepiej dziala. Przykladowo tutaj filmik sie zacina co pol sekundy kurwa jego mac. To jest zart jebany zeby miec takie zjebane serwery co na swiatlowodzie nawet nie daja rady pociagnac normalnie pierdolonego 30s filmiku!
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2021-02-13, 17:18 2
Karol.Tar napisał/a:

Chuj mnie kurwa jasny strzeli z tym jebanym w dupe przez czancha plejerem sadisticowym. Im kurwa krotszy filmik tym kurwa dluzej sie laduje. Co to do chuja pana wafla jest? To juz plejer z tego calego liveleak czy jakos tak jeden chuj, lepiej dziala. Przykladowo tutaj filmik sie zacina co pol sekundy kurwa jego mac. To jest zart jebany zeby miec takie zjebane serwery co na swiatlowodzie nawet nie daja rady pociagnac normalnie pierdolonego 30s filmiku!



Kurwa myślałem że tylko ja tak mam i już nie raz chciałem pierdolnąć telefonem o podłogę.. dobrze że nie pierdolnąłem

outsidethebox86 napisał/a:

To, że ty tak masz na chacie, nie znaczy, że wszyscy. Oby żadna kobieta na Ciebie nie trafiła, bo na takich zjebów to szkoda tylko powietrza. Łeb masz tylko po to żeby ci deszcz do środka nie padał. Od cepa różnisz się tylko tym, cep, nawet w tych czasach, jest bardziej pożyteczny od ciebie trutniu.



Zamknij kurwa pizde i się nie wywnetrzaj bo wszyscy wiemy po co jesteście stworzone.. tu jest sadol tu nie ma żadnego pierdolonego umoralniania, więc zwieś pizde i do garów/gały. Możesz wybrać co wolisz.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-02-13, 18:47 3
skoorviel napisał/a:

Kurwa myślałem że tylko ja tak mam i już nie raz chciałem pierdolnąć telefonem o podłogę.. dobrze że nie pierdolnąłem
Zamknij kurwa pizde i się nie wywnetrzaj bo wszyscy wiemy po co jesteście stworzone.. tu jest sadol tu nie ma żadnego pierdolonego umoralniania, więc zwieś pizde i do garów/gały. Możesz wybrać co wolisz.



Chuj ci w dupę dla twojej przyjemności i nie pierdol, że źle ci życzę. Wracaj do pługa albo do epoki kamienia chociaż to i tak zbyt zaawansowana epoka jak na takiego małpoluda. Obstawiam, że to ty jesteś tym brakujacym ogniwem między człowiekiem a małpą, w sumie reprezentujesz poziom czarnucha albo kozojebcy.
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2021-02-13, 18:53 1
Nic się nie stało przez cały film, nie oglądać
Zgłoś
Avatar
s................d 2021-02-13, 19:31 1
ANALizator napisał/a:

takie małe oponki nie maja dość przyczepności by pociągnąć człowieka, z ołowiu chyba musiał by być ten samochodzik zrobiony ... fejk



Chuja sie znasz na modelarstwie
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-02-13, 19:32 1
Halman napisał/a:

może przy starcie gościa ktoś popchnął?


Opony z kolcami
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2021-02-14, 0:48
outsidethebox86 napisał/a:

Chuj ci w dupę dla twojej przyjemności i nie pierdol, że źle ci życzę. Wracaj do pługa albo do epoki kamienia chociaż to i tak zbyt zaawansowana epoka jak na takiego małpoluda. Obstawiam, że to ty jesteś tym brakujacym ogniwem między człowiekiem a małpą, w sumie reprezentujesz poziom czarnucha albo kozojebcy.



Znając takie jak Ty, to gdybym reprezentował poziom i nie tylko poziom czarnucha, to pierwsza byś stała w kolejce żeby ojebac mi czarna pierdolona murzyńska wielką pale więc się nie pogrążaj cipo i rób to w czym jesteś dobra, ale napewno nie próbuj ripostował bo to Ci nie wychodzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie