18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
qTwist 2010-10-11, 20:13
Z którego to sezony, że tego nie widziałem? Pewnie 21...?
Zgłoś
Avatar
K................1 2010-10-11, 20:53
Ja piredole... amerykanie są zjebami. Jeak można się śmiać z dzieci z chińskiej fabryki?
Zgłoś
Avatar
grim_wj 2010-10-11, 21:05
zawiało dekadencją
Zgłoś
Avatar
Rezor 2010-10-11, 21:26 4
Kurekx1 napisał/a:

Ja piredole... amerykanie są zjebami. Jeak można się śmiać z dzieci z chińskiej fabryki?


można ^^ i nie trzeba być amerykańcem czy zjebem żeby się pośmiać troche z żółtków
Zgłoś
Avatar
Jinsike 2010-10-11, 21:45 5
Kurekx1 napisał/a:

Ja piredole... amerykanie są zjebami. Jeak można się śmiać z dzieci z chińskiej fabryki?



Tak się składa, że trafiłeś na portal dla sadystycznych zjebów. Jak się nie podoba, to idź na Joemonstera czy jakieś inne stronki miłujące pokój pooglądać bawiące się kotki. Ja i wielu innych sadystów bawiłem się przednio przy tym filmiku.
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2010-10-12, 1:44 4
Rezor napisał/a:

można ^^ i nie trzeba być amerykańcem czy zjebem żeby się pośmiać troche z żółtków


Jinsike napisał/a:


Tak się składa, że trafiłeś na portal dla sadystycznych zjebów. Jak się nie podoba, to idź na Joemonstera czy jakieś inne stronki miłujące pokój pooglądać bawiące się kotki. Ja i wielu innych sadystów bawiłem się przednio przy tym filmiku.





w sensie ironii chyba
Zgłoś
Avatar
BananUst 2010-10-14, 17:56 1
Kurekx1 napisał/a:

Ja piredole... amerykanie są zjebami. Jeak można się śmiać z dzieci z chińskiej fabryki?


Oj chyba kolega nie załapał o co biega. Trochę pomyśli to powinien zrozumieć.
Banksy jak zwykle inteligentnie dowalił.
Zgłoś
Avatar
darth nekranus 2010-10-14, 19:21
ans83[Ż] co to za film?
Zgłoś
Avatar
P................A 2010-10-15, 15:34
Kurekx1 napisał/a:

Ja piredole... amerykanie są zjebami. Jeak można się śmiać z dzieci z chińskiej fabryki?



to tak wogóle to korea. banksy rządzi
Zgłoś