18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


czyli jak zrobić dozgonnie wdziecznego murzyna z wysokim mniemaniem o sobie

2020-08-12, 21:22
Tajemnica poliszynela jest ze awansowany na kierownika od pocybuta Polak będzie największą k***a i kapo.
Z wdzięczności za punkt honoru powezmą zamiar aby dać w p*zde i zajebac każdego pracownika.

2020-08-12, 21:27
A mnie urzeka w tym urywku gra aktorska. Ta dykcja, ta mimika, ton wypowiedzi. Chciałbym oglądać nowoczesne filmy z takim poziomem gry aktorskiej.

2020-08-12, 22:15
satariel napisał/a:

Stary myk jest też taki, że jak chcesz mieć w firmie poustawianych ludzi do pionu, to na stanowisko kierownika obsadzasz największego debila i k***ę w firmie. O wszystkim doniesie, wszystkich opie**oli za ciebie (no bo teraz co to nie on), do tego reszta załogi będzie nienawidzić go, a nie ciebie. Jeszcze jak to kobieta o profilu charakteru wymienionym powyżej, to po godzinach ci rodzyna z dupy wyjmie, byleby mieć te trochę władzy.



Stary i bardzo dawno nieaktualny. Teraz jak masz debila i k***ę za kierownika, to po prostu zmieniasz robotę. No chyba, że jesteś na bakier z wykształceniem i to jedyne miejsce, gdzie chcą.

Je...........ik
2020-08-12, 22:25
TytanowyRosomak napisał/a:

Nikt nie zauważył że zapie**olił 20 zł



Wszyscy zauważyli tylko nikt nie pie**oli o rzeczach tak oczywistych i malostkowych, to byla typowa prowizja za transfer hajsu ziom

2020-08-12, 22:57
satariel napisał/a:

Stary myk jest też taki, że jak chcesz mieć w firmie poustawianych ludzi do pionu, to na stanowisko kierownika obsadzasz największego debila i k***ę w firmie. O wszystkim doniesie, wszystkich opie**oli za ciebie (no bo teraz co to nie on), do tego reszta załogi będzie nienawidzić go, a nie ciebie. Jeszcze jak to kobieta o profilu charakteru wymienionym powyżej, to po godzinach ci rodzyna z dupy wyjmie, byleby mieć te trochę władzy.



W wielu firmach pracowałem i to co napisałeś jest szczerą prawdą.

2020-08-12, 23:59
satariel napisał/a:

Stary myk jest też taki, że jak chcesz mieć w firmie poustawianych ludzi do pionu, to na stanowisko kierownika obsadzasz największego debila i k***ę w firmie. O wszystkim doniesie, wszystkich opie**oli za ciebie (no bo teraz co to nie on), do tego reszta załogi będzie nienawidzić go, a nie ciebie. Jeszcze jak to kobieta o profilu charakteru wymienionym powyżej, to po godzinach ci rodzyna z dupy wyjmie, byleby mieć te trochę władzy.



5 lat pracuję w korpo i wszystko się zgadza, a ja głupi myślałem, że to dzieło przypadku. Wielkie piwo i na pewno będę cytował tę teorię innym.

2020-08-13, 09:36
satariel napisał/a:

Stary myk jest też taki, że jak chcesz mieć w firmie poustawianych ludzi do pionu, to na stanowisko kierownika obsadzasz największego debila i k***ę w firmie. O wszystkim doniesie, wszystkich opie**oli za ciebie (no bo teraz co to nie on), do tego reszta załogi będzie nienawidzić go, a nie ciebie. Jeszcze jak to kobieta o profilu charakteru wymienionym powyżej, to po godzinach ci rodzyna z dupy wyjmie, byleby mieć te trochę władzy.



Ja widzę jeszcze jedna zależność, jak ma być specjalista zatrudniony to facet, jak chcesz por*chać to kobieta.


;-)

sa...........el
2020-08-13, 14:02
mygyry napisał/a:

Dokładnie tak, ale BYŁO czasy się zmieniły jak byle "majster" przyjdzie i pie**oli swoje wizje świata to pracownik z dołu mu napluje w ryj i od jutra ma nową pracę a jak coś umie to na bieżąco ma inne oferty pracy nie bez przyczyny nagle 2 mln Ukrainców ma pracę od zaraz, brak rąk do pracy i coraz większa świadomość pracujących, może się wam to wydać śmieszne, ale coraz częściej gadam z ukrami, którzy mają większe stawki godzinowe nawet "ni ponimaju" do tego opierunek a czasem i wikt, niż wielcy dumni z siebie Polacy.
Trzeba mieć minimum pojęcie o swojej wartości a nie pie**olić jak to jest źle.



Amen.

Justynka99 napisał/a:

Stary i bardzo dawno nieaktualny. Teraz jak masz debila i k***ę za kierownika, to po prostu zmieniasz robotę. No chyba, że jesteś na bakier z wykształceniem i to jedyne miejsce, gdzie chcą.



To prawda, jednak w społeczeństwie jest jeszcze dużo ludzi, którzy nic nie zrobią i będą się męczyć.