18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dawid2845 2020-09-25, 7:50 9
no i o co chodzi?japońce to mają już we krwi zeby w dupe wchodzić wszystkim.wkurwiają mnie te ich pokłony
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-25, 8:04 19
dawid2845 napisał/a:

no i o co chodzi?japońce to mają już we krwi zeby w dupe wchodzić wszystkim.wkurwiają mnie te ich pokłony



Szczególnie w dupę wchodzili w jednostce 731...
Zgłoś
Avatar
adnżej 2020-09-25, 8:07 62
aż się prosi, wyjść z auta i zajebać małej, matkę zgwalcić, a okularnicę rozjechać,
dobra, zesrałem się
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-09-25, 8:27 3
adnżej napisał/a:

aż się prosi, wyjść z auta i zajebać małej, matkę zgwalcić, a okularnicę rozjechać,
dobra, zesrałem się



Polecam

Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2020-09-25, 8:50 16
wojtas09999 napisał/a:

Polecam



Tobie pomogło?
Zgłoś
Avatar
razak 2020-09-25, 9:00 5
Rozjebala mnie ta dziewczynka haha Umarbym ze śmiechu jak by mi tak kaszojad na psach dojebal
Zgłoś
Avatar
sard 2020-09-25, 9:04 3
Jak kogoś wujek z kumplem biskupem walili w dupę na dwa baty to zawsze będzie miał spięcie pośladów, że mu pieszy przechodząc przez jezdnię po pasach nie dziękuje hrabiemu za zatrzymanie karocy i przepuszczenie plebsu i nie rozjechanie tychże członków najniższej kasty bo nie usamochodowionych na drodze.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-09-25, 9:09 22
sard napisał/a:

Jak kogoś wujek z kumplem biskupem walili w dupę na dwa baty to zawsze będzie miał spięcie pośladów, że mu pieszy przechodząc przez jezdnię po pasach nie dziękuje hrabiemu za zatrzymanie karocy i przepuszczenie plebsu i nie rozjechanie tychże członków najniższej kasty bo nie usamochodowionych na drodze.



Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-09-25, 9:44 8
sard napisał/a:

Jak kogoś wujek z kumplem biskupem walili w dupę na dwa baty to zawsze będzie miał spięcie pośladów, że mu pieszy przechodząc przez jezdnię po pasach nie dziękuje hrabiemu za zatrzymanie karocy i przepuszczenie plebsu i nie rozjechanie tychże członków najniższej kasty bo nie usamochodowionych na drodze.



Musisz zrozumieć, ze polaczek cebulaczek co to trzysta pokoleń własnym chujem oral pole a szlachcic batem po plecach napierdalal nagle czuje się jak król pan bo wreszcie się passeratti dorobił w dieslu. Tak jest jak gownojadowi dasz coś więcej niż miskę gowna. Nigdzie na świecie poza polska i ruskimi (chyba ze jakiś totalny czwarty świat, ale tu podobno cywilizacja?) nie ma takiego kultu blachosmrodu. Taki prosty Paddy ma przed swoim domem trzy albo cztery, żony, córki i swój, wszystkie trzy brudne, zardzewiałe itd i ma to w dupie. Jak się rozpadnie kupi kolejny za €500. To jest taki sam produkt jak stajtasma albo gwoździe. Nikt się nie spuszcza jak w Polsce. Obok parkuje jakiś posh bastard swoim nowym S Class, wartym tysiąc takich wehikułów i tez ma to w dupie. Jak mu Paddy zarysuje, to się Paddyego pociągnie do sądu i problem z dupy. Kamery są. Zero spinki. A nie jak polaczki - ja mam nowszy, jestem lepszy! Ja mam mercedesa, a nie jakiegoś vw, smieciu! Albo co gorsza fiata! Fiata! To przecież nawet na śmiecia taki nie zasługuje! Urrr! Durrrr!
Samochód to przedmiot. Nic więcej.
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-09-25, 9:44 4
To nie wina dziecka tylko pato karyny, dzieci przesiakaja otoczeniem, widocznie tym powinien zainteresowac sie mops
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2020-09-25, 9:50 1
p0lacy, szczególnie młode pokolenie, to ludzkie śmieci, taki odpowiednik murzynów wśród białej społeczności, handlujcie z tym
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-25, 10:01
sard, Mgmacius i pytolsky, ale wy pierdolicie
Zgłoś
Avatar
sard 2020-09-25, 10:06
@0_rafiks_0

co pierdolę? Wszystko co się rusza i nie ma kutasa.
Zgłoś
Avatar
haloteam 2020-09-25, 10:11
tak jezdza to tak dziekuja ...
wszystko w temacie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie