18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Kulturalny dres
mm_st • 2013-12-20, 17:18
Pracuję jako sprzedawca w sklepie z e-papierosami, i dosłownie chwilę temu miałem cudowną akcję:

Wchodzi laska (L), za nią jej dres (D), i laska wyskakuje do mnie (JA) z tekstem

L: Liquid 30ml 11 mg
JA: ale co menthol 30 ml 11 mg
L: No daj mi
JA: Dać to mogę pomacać

W tej chwili wtrąca się w rozmowę dres

D: Co qrwa nie potrafisz grzecznie do Pana?
L:
D: Poproszę ten płyn co chcemy, i przepraszam.
JA:

Podałem towar wydałem resztę i grzecznie podziękowaliśmy sobie, wymieniając się z życzeniami z dresem. Mina panny bezcenna.

Bo chamstwo trzeba tępić, jednak nie wszystkie dresy są złe
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-12-20, 19:45 40
Dafid napisał/a:



hahaha herbata Ci stygnie.






spalić takie coś

heheherbata... jeśli już, a po drugie to widzę że komuś internet podłączyli i chce nam umilać życie tym tekstem z dawien dawna?
Zgłoś
Avatar
ogarnij133 2013-12-20, 19:46
@Dafid
" heheherbata " tumanie...
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2013-12-20, 19:47
Chamem to jesteś Ty buroku.
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2013-12-20, 19:47
Oj, zaraz wszystko hejtujecie. Autorowi zapewne chodziło o to, że dres okazał się być bardziej kulturalny od kobiety
Zgłoś
Avatar
stk 2013-12-20, 19:50
Dres musiał być niegroźny skoro odważyłeś się na taki tekst
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-20, 19:53 1
mm_st napisał/a:


L: Liquid 30ml 11 mg
JA: ale co menthol 30 ml 11 mg



A skąd wiedziałeś, że mentol (menthol to chyba ty jesteś)? Zjebałeś, nawet tak prostego zdarzenia nie potrafisz opisać.
Zgłoś
Avatar
danio1991me 2013-12-20, 20:18
zjebał czy nie zjebał... beka w chuj w tych komentarzy tu ! jprd, dawno takiej spiny tu nie widziałem, prawie jak na kwejku czy innej chujni tylko za mało suche pojazdy macie
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-20, 21:22
Beka w chuj to jest z takich zasranych opisów. Jeszcze większa beka jest z tak płytkich komentarzy jak twój. Zmień nick na: "bekowchujpojazdowyspinacz" mały człowieczku.
Zgłoś
Avatar
regal 2013-12-20, 21:29
Pewnie autor historyjki jest tłustym 150 kilogramowym wieprzem a dresik to był zwykły młodzieniaszek wazący góra 60 kilogramów. Pewnie dresik jak usłyszał jak pyskujesz jego lasce wyciągnął kosę ale ty wycelowałeś w niego repliką berety z celownikiem laserowym. Wtedy młody zmiękł bo przecież nie będzie tracił życia dla obrony honory jakiejść suki więc grzecznie przeprosił i spierdolił. A ty teraz samotny anonisto szpanujesz historyjką i walisz konia hahhahahahhahahha xD
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-12-20, 21:38
Kurwa, w Twoim tekście jest tylko pięć przecinków, z czego tylko dwa w poprawnym miejscu. Tych, które powinieneś wstawić a tego nie zrobiłeś już nie liczę.

Ogarnij się!
Zgłoś
Avatar
mm_st 2013-12-20, 22:54 1
cenzurowany napisał/a:

a tak naprawdę dostałeś w mordę tylko nie chcesz się przyznać



Spokojnie ja nie jestem wagi piórkowej jak ty.

regal napisał/a:

Pewnie autor historyjki jest tłustym 150 kilogramowym wieprzem a dresik to był zwykły młodzieniaszek wazący góra 60 kilogramów. Pewnie dresik jak usłyszał jak pyskujesz jego lasce wyciągnął kosę ale ty wycelowałeś w niego repliką berety z celownikiem laserowym. Wtedy młody zmiękł bo przecież nie będzie tracił życia dla obrony honory jakiejść suki więc grzecznie przeprosił i spierdolił. A ty teraz samotny anonisto szpanujesz historyjką i walisz konia hahhahahahhahahha xD



A żebyś wiedział ze wale konia, pierwszy mój wpis na Sadolu i już wyskoczył z poczekalni hahaha, ból dupy szaleje.

Roszp napisał/a:

Kurwa, w Twoim tekście jest tylko pięć przecinków, z czego tylko dwa w poprawnym miejscu. Tych, które powinieneś wstawić a tego nie zrobiłeś już nie liczę.

Ogarnij się!



Walić to, tu nie PWN że muszę pisać zgodnie z obowiązującą stylistyką i takimi tam, bo do druku nie dadzą.

zincum napisał/a:



A skąd wiedziałeś, że mentol (menthol to chyba ty jesteś)? Zjebałeś, nawet tak prostego zdarzenia nie potrafisz opisać.



Dobra sorry laska poprosiła o menthol 30 ml 11 mg, noo, zdarza się nie dopisać, idealny człowieku nie robiący błędów.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-12-21, 15:56
Cytat:

Walić to, tu nie PWN że muszę pisać zgodnie z obowiązującą stylistyką i takimi tam, bo do druku nie dadzą.


No PWN to to nie jest, ale w Polsce jesteś - pisz po naszemu.
Nie chodzi o jakąś hiperpoprawność językową - błędy się zdarzają każdemu. Jednak tak ogromna ilość błędów sprawia, że tekst jest nieczytelny. W chuj.
Zgłoś
Avatar
Kreeggan 2013-12-21, 16:25
rosomak12345678 napisał/a:

gdybym był na miejscu dresa i do mojej laski wyskoczyłbys z tekstem o macania to uwierz, że pysk lodem byś okładał



Wydajesz sie być bardzo pewny siebie, żebyś się k*** nie zdziwił pewnego razu. A jeśli twoja laska także okazuje brak szacunku wobec innych ludzi to Boże broń was przed reprodukcją.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-21, 21:46
mm_st napisał/a:

Pracuję jako sprzedawca w sklepie z e-papierosami, i dosłownie chwilę temu miałem cudowną akcję:

Wchodzi laska (L), za nią jej dres (D), i laska wyskakuje do mnie (JA) z tekstem

L: Liquid 30ml 11 mg
JA: ale co menthol 30 ml 11 mg
L: No daj mi
JA: Dać to mogę pomacać

W tej chwili wtrąca się w rozmowę dres

D: Co qrwa nie potrafisz grzecznie do Pana?
L:
D: Poproszę ten płyn co chcemy, i przepraszam.
JA:

Podałem towar wydałem resztę i grzecznie podziękowaliśmy sobie, wymieniając się z życzeniami z dresem. Mina panny bezcenna.

Bo chamstwo trzeba tępić, jednak nie wszystkie dresy są złe



Super historyjki wymyślasz
Zgłoś
Avatar
mm_st 2013-12-21, 23:57
tranzystor napisał/a:



Super historyjki wymyślasz



Na szczęście wymyślać nie muszę, pracuje w miejscowości gdzie takie akcje są na porządku dziennym.
Zgłoś