18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sars_80 2020-04-08, 9:53 1
Chłop był przyjebany do końca życia
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-04-08, 9:56
Profesjonalny kierowca
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2020-04-08, 10:11 2
na podstawie czego autor wydał osąd w związku z tym filmem? a co tu jest takiego głupiego? Wypadek i tyle. W Polsce też się zdarzają jak i wszędzie w rolnictwie.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-04-08, 10:22 18
sirapacz napisał/a:

na podstawie czego autor wydał osąd w związku z tym filmem? a co tu jest takiego głupiego? Wypadek i tyle. W Polsce też się zdarzają jak i wszędzie w rolnictwie.


Z setek filmików z indii (a nagrania to przecież tylko ułamek tego co się tam wydarza bez obecności obiektywu), gdzie hindusi robią nałogowo absurdalnie głupie rzeczy ze wydaje się to wpisane w ich kulturę lub nawet geny...
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2020-04-08, 10:40 3
ok zgadzam sie z innymi filmami w całej rozciągłości ale co jest w TYM filmie nie tak? nawet postawienie traktora na koła zrobili z głową.
Zgłoś
Avatar
krzysiek444 2020-04-08, 10:47 9
Kiedyś na budowie dałem hindusom odkurzacz i myśleli, że znikające przedmioty w rurze odkurzacza to sprawka magicznej siły a podkuwanie nie włączoną wiertarką też już zdarzyło się parę razy. Po paroletnim doświadczeniu z tymi osobnikami moge jedynie stwierdzić, że to wina ich mentalności, nieróbstwa, braku wykształcenia oraz ambicji
Zgłoś
Avatar
Mez 2020-04-08, 10:57 1
A to Ci psikusa sobie zrobił. Zapewne samozwańcza służba zdrowia natychmiastowo wyciągnie poszkodowanego bacząc na ochronę kręgosłupa. Odnosnie wypadków spowodowanych pechem to inna kwestia niż najebanie sobie na przyczepe towaru aż oski sie wyginaja. Brak kontroli mozgu na sprawami przyczynowo skutkowymi, brak znajonosci praw fizyki, czytaj czemuś martwy boś głupi.
Zgłoś
Avatar
Gamera 2020-04-08, 11:58 1
W Indiach jest ze 100mln(strzelam) mega inteligentnych osób. Jest ich chyba 1,3mld wieć znajdzie się i 100mln mega głupich ludzi dzięki którym mamy takie filmiki
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-04-08, 12:13 1
sirapacz napisał/a:

na podstawie czego autor wydał osąd w związku z tym filmem? a co tu jest takiego głupiego? Wypadek i tyle. W Polsce też się zdarzają jak i wszędzie w rolnictwie.



Wypadki się zdarzają, ale patrząc na tych popierdolonych Hindusów, aż dziw bierze, że jeszcze się nie wytłukli do zera. Jak można napierdolić po szyję towaru na przyczepę i się dziwić, że traktor tego nie ruszy. kierowca z filmu już się niczemu nie dziwi i odrodził się jako następny pojebany Hindus.
Zgłoś
Avatar
intermag 2020-04-08, 12:42 7
Cóż
Zawsze można sprawdzić

Zgłoś
Avatar
Absdef 2020-04-08, 18:21
intermag napisał/a:

Cóż
Zawsze można sprawdzić



Ten francuski kolor jakiś nieaktualny.
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-04-08, 19:33
Eeee... myślałem że sobie na łeb spuszczą ten traktor.
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2020-04-08, 19:35
Wrażenie możesz miec, ale czy byłeś, znasz i rozmawiałeś z jakimś człowiekiem z Indii?
3/4 doktorów w UK to są ludzie z Indii, Pakistanu, Bangladeszu.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2020-04-08, 20:10 2
Up, byłem, widziałem, rozmawiałem. Potwierdzam, że to głupki leśne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie