18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
A................h 2012-08-26, 19:09
Warto zobaczyć, chociaż Ameryki gościu nie odkrył. Piwko leci.
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-08-26, 19:33
Stawiam piwo za niemieckiego polityka, świat stanął na głowie...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-08-26, 20:36
Lepiej późno niż wcale, że zrozumieli o co chodziło z wojnami [choć I WŚ wcale nie została zapoczątkowana przez Niemców, tylko Austro-Węgry ]
Zgłoś
Avatar
shaman01. 2012-08-26, 21:23
dlaczego znikło to z portalu?cojest do chuja?
Zgłoś
Avatar
T................d 2012-08-27, 0:41
Kumaty gościu. Szkoda, że dla większości to tylko "szkop" i "jebać go za wojnę"...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-08-27, 1:05 1
Dobrym przykładem jest ptasia grypa.... taką wielką epidemie zapowiadali w mediach a tu co? Kilkanaście osób zachorowało a szczepionki po ok. 150zł wyprzedane w milionach sztuk na całym świecie... nie trzeba skomplikowanego wzoru żeby policzyć ile są one warte.

A to, że UE to gówno wiadomo od dawna.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-08-27, 2:12
jak usłyszałem niemiecki odrazu wyłączyłem w pizdu razem z komputerem
Zgłoś
Avatar
Kordiens 2012-08-27, 12:13 2
Nie no przyznaję że mądrze mówi ale nie od razu dajmy sobą manipulować. Przecież on też jest człowiekiem i po dojściu do władzy zmienia się z czasem zupełnie. Wiele polityków jak Merkel, Sarkozy czy Tusk mieli marzenia na stworzenie lepszego świata, a widzimy teraz jak jest. Ten człowiek ma niesamowitą charyzmę i widać jak tłum mu ufa. Przypomnę że równie piękną charyzmę miał Hitler.
Osobiście życzę temu panu dojścia gdzieś wyżej, kto wie może coś zmieni na dobre, jednak musimy pamiętać z historii, że nawet najszczersze intencje wychodzą na odwrót.
Zgłoś
Avatar
Marko Polak 2012-08-27, 13:15
Kordiens- zgadzam się z Tobą aczkolwiek wierzę i chcę wierzyć,że na tej planecie żyją jeszcze osoby,które mają dobre intencje. Mam również świadomość tego,że jak by nie było to Niemcy są aktualnie największą w Europie potęgą. Z racji tego to właśnie oni mogą narzucać swoje warunki na uboższe kraje. I to jest właśnie wojna XXI wieku- zdominować, przyporządkować sobie słabsze jednostki, nie koniecznie jak robią to amerykańce poprzez tzw. "misje pokojowe". Grunt to dobry PR: wzrost gospodarczy i wspólna Europa, bez granic. Ale My, jako Polacy nie powinniśmy patrzeć tylko na plusy, ale też przyglądać się wadom tego projektu. Mianowicie chodzi mi o wspólną walutę,która nie przyniosła dla ŻADNEGO kraju,który wdrożył euro nic dobrego. Grecy bankrutują, ale nie w 100%swojej winy, Hiszpania też, Irlandia również. Jedynie mała Islandia miała siłe i odwagę się przeciwstawić, ale to już troszkę inna bajka. Pokażcie mi ludzie rozsądny i bogaty kraj, który dał się zmanipulować i narzucić sobie strefę Euro. Anglia ma funty, Norwegia ma korony, Szwajcaria ma franka,więc jak każdy zauważy to są bogate kraje. I nic im strefa euro nie pomoże. No do kurwy nędzy, jesteśmy Słowianami-nie dajmy się wyruchać. Walczmy o swoje, bo przez ostatnie stulecie to Polska była ofiarą jakichś pierdolonych fantazji przywódców krajów lepiej rozwiniętych,a jeszcze w XIX wieku byliśmy WIELKĄ POTĘGĄ GOSPODARCZĄ... I to mnie boli,że taki jebany Żabojad średnio zarabia 3x więcej niż przeciętny Polak, gdzie u Nas zawsze niczego nie brakowało, przemysł był naszą domeną, a teraz to wszystko w rękach pierdolonych obcokrajowców. Dziękuje Wam wy sprzedajne kurwy z Wiejskiej.
Zgłoś
Avatar
vonHerman 2012-08-27, 13:26
Podpowie ktoś jak się ten człowiek nazywa ?
Z góry dziękuję.
Zgłoś
Avatar
K................t 2012-08-27, 14:43 1
Chciałem wstawić link na YT z tym przemówieniem ale administracja forum mi tego zabroniła.

Musicie sami sobie wyszukać. Np wpisać "Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012" lub coś podobnego.

Facet nazywa się dr Rath.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-10-06, 13:12
Sarkos napisał/a:

Stawiam piwo za niemieckiego polityka, świat stanął na głowie...



To nie jest polityk tylko doktor i naukowiec . Warto wziąć sobie do serca co mówi. Wszystkie rządy są kupione. Demokracja nie istnieje. W mediach słyszymy wyłącznie kłamstwa lub nic nie warte informacje...
Zgłoś