18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kung Fu Panda napierdala
Cyjanek • 2021-11-07, 12:32
Pięknie mu wykurwił
Na drugim filmiku komentatorzy cisną
ukryta treść
Jest to waga ciężka, a zwycięzca mierzy zaledwie 175 cm wzrostu i waży aż 120 kg. Chris Barnett.




Highlight tego mega pozytywnego świra wesołka:
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-11-07, 12:41 3
W tym highlights to w ogóle jakieś pojedynki grubasów. Typek zabawny grubasek, ale byle champion z wagi średniej by go rozjebał
Zgłoś
Avatar
s................d 2021-11-07, 12:45 5
ulany , czorny knur w klatce . i co w tym fajnego ? do tego się tylko nadają te jebane gibony.
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-11-07, 15:37
Małpa to małpa!
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-11-07, 16:14 2
tylko ameby jarają sie tym ustawionym pedalstwem
Zgłoś
Avatar
0to 2021-11-07, 18:16
THE WEEKEND ,a ja myślałem że on tylko śpiewa cienkim głosem ..
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2021-11-07, 18:40
patrząc na jego walki to kategoria w której startuje to spasione knury
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-11-07, 19:42
Ta blondyna to by u mnie karierę zrobiła.
Zgłoś
Avatar
adikoooz 2021-11-07, 20:33
Dla Pudziana może i w sam raz .
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2021-11-08, 1:35 9
sedziazgred napisał/a:

ulany , czorny knur w klatce . i co w tym fajnego ?



To, że jest czarnym ulanym knurem w klatce, a ty jesteś białym ulanym knurem przy kompie, ale on potrafi zrobić wheelkicka na łeb wyższemu o głowę oponentowi a ty przy takiej próbie zerwałbyś sobie wszystkie więzadła, skręcił kostkę i zmarł na covid. A nawet jeśli nie jesteś knurem tylko knurkiem to też niewiele lepiej, bo w dalszym ciągu nic nie potrafisz i po takim ciosie wieźli by cię do grobu - nawiasem mówiąc już niedługo nawet nie do własnego grobu. Summa summarum, nie lubiąc murzynów stwierdzam, że ten murzyn i tak jest wart więcej niż milion takich jak ty. Niestety kolego..
Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-11-08, 8:27
Mnie by to sadło zmyliło, wygląda jak zwykły spasiony piwosz...
Zgłoś
Avatar
s................d 2021-11-08, 15:03
NafazowanyKoleś napisał/a:

To, że jest czarnym ulanym knurem w klatce, a ty jesteś białym ulanym knurem przy kompie, ale on potrafi zrobić wheelkicka na łeb wyższemu o głowę oponentowi a ty przy takiej próbie zerwałbyś sobie wszystkie więzadła, skręcił kostkę i zmarł na covid. A nawet jeśli nie jesteś knurem tylko knurkiem to też niewiele lepiej, bo w dalszym ciągu nic nie potrafisz i po takim ciosie wieźli by cię do grobu - nawiasem mówiąc już niedługo nawet nie do własnego grobu. Summa summarum, nie lubiąc murzynów stwierdzam, że ten murzyn i tak jest wart więcej niż milion takich jak ty. Niestety kolego..



ide na dwór
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-07-21, 3:13
serenity napisał/a:

Małpa to małpa!



Którą z dwóch napierdalających się po ryjach małp miałeś na myśli?
Zgłoś