18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
kup pan róże
medowski • 2013-05-26, 17:11
jak latwo wymusic kupno kwiatka ?

placzem i nachalnoscia



w pl dostal by po kilku sekundach w pysk choc nie popieram oczywiscie takiego sposobu pozbycia sie gowniarza
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-26, 17:27 11
nierozumiem dlaczego nikt do nich nie strzela
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-26, 17:58 5
Co za nachalne żółtki.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-26, 18:05
łaaa ile fajnych dupeczek wkoło... miejsce w sam raz dla mnie na wakacje.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-26, 18:11
up co to za zdjęcie przedstaw nam geneze twojego wypad do dzielnicowego
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-05-26, 22:30 12
Dobra opowiem wam true story. Byłem jakieś 2 lata temu w Egipcie spacerowałem po deptaku i podbiło do mnie 4 arabusów w wieku 14-15. Byli strasznie nachalni chcieli abym kupił jakieś kwiatki mimo że jebały jak skurwysyn. Mowie im że nie potrzebuje i idę dalej a oni mi stopują drogę, największy z nich wiesza mi się na szyji wkurwiłem się zrobiłem karate kinga i je lekko poturbowałem. Od razu musiałem spierdalać bo by przyszło ich z 50. Taka sytuacja dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-27, 8:51 5
OstrySadol napisał/a:

Dobra opowiem wam true story. Byłem jakieś 2 lata temu w Egipcie spacerowałem po deptaku i podbiło do mnie 4 arabusów w wieku 14-15. Byli strasznie nachalni chcieli abym kupił jakieś kwiatki mimo że jebały jak skurwysyn. Mowie im że nie potrzebuje i idę dalej a oni mi stopują drogę, największy z nich wiesza mi się na szyji wkurwiłem się zrobiłem karate kinga i je lekko poturbowałem. Od razu musiałem spierdalać bo by przyszło ich z 50. Taka sytuacja dziękuję dobranoc.



Zmień chłopie dilera.
Zgłoś
Avatar
jackool 2013-05-27, 12:23 2
Przynajmniej wziął się za jakiś biznes a nie siedzi przed kompem i wali w C.S'a wkurzając ludzi głupimi tekstami.
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-05-27, 21:16
Hah, aż mi się przypomniały cygany urzędujące na Borku Fałęckim w KrK - "Kup pan piłe, matereaca. Daj pan piniondza". Co najlepsze, stali z ta piłą i materacem od rana do wieczora (7:30 - 18:00).
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-27, 21:29
medowski napisał/a:

w pl dostal by po kilku sekundach w pysk choc nie popieram oczywiscie takiego sposobu pozbycia sie gowniarza



dzieciak chce zarobić na ryż żeby wysłać rodzicom do polski.

w ogóle po co bić polaka który chce sprzedać kwiatki ? a sam kim jesteś ? niemcem ? ze bys potraktował tak rodaka ??

Zgłoś
Avatar
t................e 2013-05-27, 21:41
Najgorsze jest to że jebniesz jednego a zaraz 20 przyjdzie następnych.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-05-27, 22:04 4
Cytat:

w pl dostal by po kilku sekundach w pysk choc nie popieram oczywiscie takiego sposobu


to co ty robisz na sadolu?

te kurwa rumuńskie mordy(zwłaszcza we wrocławiu -.-) zapierdalające po runku i trujące tylko dupę "daj, daj, daj" wypatroszyłbym i ponabijał na pale przy obrzeżach miasta żeby się kurestwo nie zjeżdżało. Amen.
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2013-05-28, 1:00
Ta w czarnym ze spodniami w paski to całkiem niezła dupa
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-28, 1:03 2
medowski napisał/a:



w pl dostal by po kilku sekundach w pysk choc nie popieram oczywiscie takiego sposobu pozbycia sie gowniarza



W PL nie dostałby w pysk tylko ludzie by się oganiali i szli dalej robić to co mają, czyli zapierdalać na "utrzymanków", których wybrali w wyborach.
Zgłoś
Avatar
Agnes90 2013-05-28, 1:06 1
Praca na rumuńską pandę, "pan da, pan da" i wyciągnięta dłoń po hajs.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie