18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kupiłem menelowi maślankę...
Halman • 2017-07-01, 15:37

kupiona i wręczona dziś maślanka żulowi który zauważył mnie przed biedronką jak piję z ochotą ten mleczny napój, stwierdzi że nie chce pieniędzy ani jedzenia ale że jest ciepławo wiec prosi "o ludzki odruch". Maślanka tania wiec się wróciłem do biedronki, kupiłem, i podarowałem.. Pan do którego lepiej się nie zbliżać na 3 metry podziękował, zajął miejsce na pobliskiej ławce zrobił łyka i... to co widać na nagraniu...
nigdy kurwa więcej dokarmiania pasożytów!!!
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-07-01, 18:11 8
Mówisz na niego menel, a sam siedzisz na drzewie

Swoją drogą, ten menel chyba szybciej znajdzie se dom niż sie filmik załaduje.
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2017-07-01, 18:22
Jak jesteś niedorozwinięty i sądzisz, że ludzkim odruchem w ciepły dzień wobec żula jest kupno maślanki to masz.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-07-01, 18:24 5
Jebać maślankę! Kefir z Krasnegostawu PANY!
Zgłoś
Avatar
woytasw 2017-07-01, 18:47 1
Chciałeś go otruć to nie dziw się, że nie przeszło testu. I wyjebał w piździec.
Zgłoś
Avatar
Shadownik 2017-07-01, 19:22
mówisz na niego menel, a sam próbujesz zgarnąć piwka na sadolu ... o ty waflu
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-07-01, 19:47 1
razak napisał/a:

jak wróce z wakacji to może już będzie.



jak wrócisz z wakacji to wrócisz do gimbazjum i za laski starzy znowu odetną ci internet na rok, więc już nie obejrzysz.

Ja menelom nigdy nic nie kupuje bo oni wezmą i nawet nie docenią a i jeszcze syfu narobią + wysrają się w centrum miasta na środku chodnika.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2017-07-01, 19:59 4
Zobaczył 3,2% na opakowaniu, stwierdził, a chuj wypiję.. to się przeliczył
Zgłoś
Avatar
fasola20 2017-07-01, 20:32
szyszkownik napisał/a:

Kupiłeś menelowi maślankę i zacząłeś go filmować telefonem? w pionie w dodatku? przyznaj się że drugą ręką waliłeś konia.



Licząc że się maślanka wyleje
Zgłoś
Avatar
nurgiel 2017-07-01, 20:36 4
Nie wolno dawać czegokolwiek menelom, nawet jedzenia. Po prostu takiemu żulowi da się jak na tym filmiku maślankę, to on jest 3 zł do przodu, który wyda na alkohol.
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-07-01, 20:50
trzeba bylo mu zrobic loda
Zgłoś
Avatar
RmX 2017-07-01, 20:55
Maślankę mu kupiłeś zamiast kawior...
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-07-01, 21:02 2
He z jaką gracją wyjebał To są kurwy menelowskie...
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-07-01, 21:43 10
Wracam ostatnio z browarem na chatę i podchodzi do mnie taki pierdolec i klasycznie, czy może mieć pytanko... Oczywiście chodziło o dwa złote na browara. Patrze a chuj ma pełny komplet kończyn, zrośniętą mordę. Pytam skurwysyna o jakiś logiczny powód bym moje pieniądze, ciężką praca zarobione, tak po prostu chujowi dał by mógł się za darmo najebać. Coś tam zaczął pierdolić że on bezdomny i roboty nie ma. Mówię temu chujowi że za rogiem jest łaźnia miejska dla takich lumpów gdzie zrobią z niego człowieka za damski chuj. Potem niech idzie do jakiegoś mc donalda bo tam to w zasadzie nawet małpa się nadaje... Oczywiście pierdolony stoi codziennie pod przystankiem i sępi. Jebał ich pies, zagłodzić skurwysynów a każdy co im daje złotówkę to frajer i debil.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-07-01, 21:48
szyszkownik napisał/a:

przyznaj się że drugą ręką waliłeś konia.



bardziej mnie ciekawi jak trzeba nagrać film i go potem skompresować lub nie kompresować żeby tak kurewsko się w playerze ładował, jak wy to robicie ?
Zgłoś
Avatar
Leojj 2017-07-01, 22:36 1
Co jak co ale takiej kurwie należy się minimum zajebanie w mordę, bo nie dość ze ma czelność podejść do obywatela który w jakiś sposób w naszej pięknej nibylandi zarabia pieniądze to jeszcze ich nie szanuje wypierdalając pyszna maślankę, pamiętam jak byłem na diecie przemiennej i kurwa w dni postu jak se pozwoliłem na maślanke to byłem w niebie taka kurwa pyszna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie